گوتنبرگ, سوئد, جولای 24, 2020 /PRNewswire/ — امروز Getinge اعلام کرد قصد خود را برای تبدیل شدن به یک COخنثی شرکت تا سال 2025. این هدف را می توان با یک رویکرد گام به گام در مناطق مختلف و پشتیبانی از این شرکت هدف برای کمک به پایدار مراقبت های بهداشتی سازگار با محیط زیست و همچنین اجتماعی است.

امن دراز مدت ارزش ایجاد رقابت پذیری و پایداری است که بخشی جدایی ناپذیر از سازمان به طور فعال مشغول به کار برای به حداقل رساندن منفی اثرات زیست محیطی. Getinge متعهد به دستیابی به پاریس توافق اهداف محدود کردن گرمایش جهانی به 1.5 °C بالاتر از پیش صنعتی, سطح, و در حال حاضر تصمیم به تبدیل شدن به CO₂neutral تا سال 2025.

“در سال 2012 ما شروع به تغییر محصولات تاثیر محیط زیست در طول چرخه عمر محصول از طریق ما EcoDesign اصول” می گوید: Mattias Perjos, رئيس جمهور & مدیر عامل شرکت. “این را پوشش می دهد تمام مراحل از استخراج مواد خام تا تولید و توزیع و استفاده از تمام راه را به بازیافت و دفع. در حال حاضر ما این را یک گام به جلو رفتن تمام CO2 خنثی”.

یک محصول ساخته شده در EcoDesign اصل S-8668T مدل 86-سری واشر-Disinfectors. S-8668T توسعه داده شد برای افزایش توان بازفرآوری در مرکزی استریل در بخش عرضه (CSSD). با توربو عملکرد چند تکلیفی تکنولوژی موجود برای S-8668T مدل پردازش زمان می توان برش تا 25% و در نتیجه کاهش مصرف انرژی ، آب و مواد شیمیایی.

“این مسئولیت ما را به ما ماست ما ارائه به مشتریان با امن و پایدار محصولات” Mattias Perjos همچنان ادامه دارد. “در درون ما ارائه محصول ما در حال حاضر تعدادی از محصولات مانند بخار استريلايزر GSS610H, PowerLED دوم فولاد نور و جریان خانواده از بیهوشی محصولات است که ما ساخت و ساز EcoDesign.”

به همان اندازه مهم است Getinge کار به طور قابل توجهی کاهش آن CO₂emissions در تولید. بین 2010-2018 مستقیم و غیر مستقیم تولید گازهای گلخانه ای کاهش می یابد شد 29 درصد (تن CO₂/MSEK).

برای رسیدن به این هدف جدید برای تبدیل شدن به یک شرکت2 خنثی شرکت Getinge است تنظیم فعالیت های مختلف. برای مثال تعویض به منابع انرژی تجدید پذیر (انرژی سبز) و سرمایه گذاری در, سبز, گواهینامه, اما به همان اندازه مهم است برای به روز رسانی وسیله نقلیه ناوگان مسافرت روال و پیدا کردن جدید و هوشمند تدارکات جایگزین.

“تصمیم برای تبدیل شدن به همه CO₂neutral در پنج سال زمان یک گام طبیعی برای ما خواهد بود و بخشی از کل سازمان عملیات می گوید:” Mattias Perjos. “ما به طور مداوم تجزیه و تحلیل اعتبار و اضافه کردن فعالیت های مربوط به محیط زیست ما تلاش برای اطمینان حاصل شود ما در رسیدن به هدف ما.”

Getinge فعالیت برای تبدیل شدن به CO₂neutral خواهد بود در خارج اعتبار از طریق یک شخص ثالث حسابرس PwC. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Getinge فعلی پایداری فعالیت لطفا پایداری به روز رسانی گزارش 2019.

رسانه های تماس:

آنا Appelqvist معاون شرکت ارتباطات
تلفن: +46 (0)10-335-5906
E-mail: [email protected]

در مورد Getinge

با باور استوار است که هر فرد و جامعه باید دسترسی به بهترین مراقبت ممکن Getinge فراهم می کند و بیمارستان ها و زندگی علم موسسات با محصولات و راه حل های که با هدف بهبود نتایج بالینی و بهینه سازی گردش کار. این ارائه شامل محصولات و راه حل برای مراقبت های ویژه قلبی و عروقی, روش های عملیاتی, اتاق, استریل پردازش مجدد و زندگی علم است. Getinge استخدام بیش از 10 ، 000 نفر در سراسر جهان است و محصولات فروخته شده در بیش از 135 کشور جهان است.

این اطلاعات برای شما به ارمغان آورد Cision http://news.cision.com

https://news.cision.com/getinge/r/getinge-to-become-co–neutral-by-2025,c3158755

فایل های زیر برای دانلود در دسترس هستند:

منبع Getinge

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de