Getinge دریافت 510(k) ترخیص کالا از گمرک برای سروو-air® مکانیکی ونتیلاتور

WAYNE, New Jersey, جولای 7, 2020 /PRNewswire/ — ما غذا و داروی آمریکا (FDA) پاک سروو-air® مکانیکی ونتیلاتور برای استفاده بزرگسالان و کودکان بیماران وابسته به بخش مراقبت های تهویه گسترش بر سرو خانواده از محصولات در دسترس در ایالات متحده برای چندین دهه است.

“FDA 510(k) ترخیص کالا از گمرک برای سروو و هوا خواهد گسترش ما ما ارائه با یک توربین رانده ونتیلاتور می گوید:” اریک Honrothرئيس جمهور آمریکای شمالی در Getinge. “این Getinge سروو پلت فرم دارای یک موقعیت رهبری در بازار ما بیشتر گسترش Getinge جهانی تهویه کسب و کار.”

سروو-درجه بالا انجام ونتيلاتور در نظر گرفته شده برای بزرگسالان و کودکان مبتلا و شامل هر دو تهاجمی و غیر تهاجمی (NIV) تهویه از جمله جریان درمان و سروو, قطب نما, گزینه های. حالت های مختلف اجازه می دهد تا پزشکان برای انطباق و شخصی سازی تهویه به بیمار و وضعیت.

Honroth می افزاید: “سروو-air همان ثابت آسان برای استفاده و رابط کاربری با همین زمینه و بر اساس راهنمایی که سروو-u ونتيلاتور.”

سروو-هوا توربین هدایت می شود و مستقل از دیوار گاز است که اجازه می دهد تا برای قدرتمند وقفه آرام تهویه بهره بخش مراقبت های بیمار است. سروو-تهویه مناسب برای داخل بیمارستان حمل و نقل واسطه و یا مراقبت های ویژه. دو داغ swappable باتری اجازه می دهد تا راه اندازی در هر نقطه در واحد مراقبت های ویژه با عملکرد قدرتمند و بهینه استقامت.

تهویه مکانیکی است که یک جزء کلیدی در جریان مبارزه با COVID-19. “در همکاری با مراقبت های ویژه پزشکان Getinge را سروو-هوایی می تواند کمک به صرفه جویی در زندگی در بازار آمریکا” Honroth نتیجه می گیرد.

سروو و هوا انتظار می رود که در دسترس در ایالات متحده در اواخر سال 2020 است.

رسانه های تماس:
Ampy Vasquez
مدیر ارتباطات بازاریابی
862-221-4626
[email protected]

این اطلاعات برای شما به ارمغان آورد Cision http://news.cision.com

فایل های زیر برای دانلود در دسترس هستند:

منبع Getinge

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de