دریافت استفاده می شود به گوشت گران با عرضه گلایه ماندگار در تمام طول سال

آمریکا خریداران پرداخت 13 درصد بیشتر برای T-استخوان استیک نسبت به سال گذشته در $7.47 یک پوند. زمین چاک است تا 28 درصد. قیمت گوشت-سوسیس صبحانه لینک کلیک کنید و بتس صعود 13 درصد.

این واقعیت جدید برای آمریکایی گوشت خواران در coronavirus بیماری همه گیر.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حکم اجرایی خواهد بازگشایی گیاهان گوشت زده شیوع اما اجتماعی-فاصله اقدامات را حفظ خواهد کرد کشتارگاه لنگش همراه در کاهش میزان تولید. کمبود در خروجی اجرا می تواند به عنوان بالا به عنوان 15% حتی پس از گیاهان هستند پشت در کسب و کار, کشاورزی, وزیر سانی Perdue گفت: بدون در نظر گرفتن چه مدت است که می تواند ادامه.

مصرف کنندگان احتمالا باید آماده برای بیشتر شوک دشنه.

“شما خواهید دید تاثیر در حال حاضر, اما شما همچنین می خواهید blips در آینده است. ما می توانیم این را به 2021” گفت: Ryan برنشتاین معاون ارشد رئیس جمهور از McGuireWoods مشاوره که او نیز به اجرا در مزرعه خانواده در داکوتای شمالی.

آن را تنها در زمان یک ماه برای شکستن ایالات متحده گوشت زنجیره تامین است. خاموش شدن ناگهانی در عمده کشتار گیاهان آغاز شده و در اوایل ماه آوریل. حتی اگر آن را فقط در مورد یک دوجین تعطیلی تولید را مانند یک کنترل در خروجی که برگ های آن چند راه حل زمانی که حتی یک تعداد انگشت شماری از امکانات پایین. مواد غذایی-قفسه های فروشگاه را اجرا خالی و کشاورزان مجبور شدند برای از بین بردن ده ها هزار نفر از حیوانات.

در R&R کیفیت گوشت و غذاهای دریایی در ردینگ, کالیفرنیا, خرده فروشی, مدیر C. J. Lefort پرداخت حدود دو صورت بدون استخوان کباب چاک از او فقط چند هفته پیش. تا کنون او را محدود کردن چه مقدار از آن هزینه های بالاتر او می گذرد به مشتریان خود را, اما او نمی داند که چگونه او می تواند نگه داشتن آن تا.

“قطعا وجود دارد برخی از نگرانی در پایان ما — آنچه در آن می گذرد برای پایان دادن به هزینه ما برای خرید گوشت” Lefort گفت. “ما شاهد عرضه خرد شدن خیلی سریع و به دنبال ما هزینه های جایگزینی و رفتن ‘چه می خواهیم کاری انجام دهید؟””

عمده فروشی گوشت گاو شروع به پریدن کرد به بالا رکورد و گوشت خوک یافت 55 ٪ در ماه آوریل به بالاترین پس از 2017. که شروع به ترجمه به بالاتر صورتحساب مواد غذایی با توجه به پروتئین تولید. زائر غرور Corp. برآورد خرده فروشی هزینه ها تا حدود 20% و یا بیشتر برای گوشت قرمز مانند همبرگر و گوشت خوک.

دراز مدت پیامدهای برای قیمت خواهد آمد از اثر حذفی که دامداران احساس. زمانی که کشتارگاه آهسته خود را از اجرای نرخ آن به معنی کمتر حیوانات می توانید به بازار بروید. که نیروهای دام کشاورزان برای مهار تولید خود را. دامداران در حال گسترش کاهش و عقب نگه داشتن دام در مراتع. برخی از گراز تولید کنندگان توسل به حذف.

معمولا حیوانات جوان که در حال تخریب از کشاورزان نیست و صرف پول برای تغذیه و افزایش آنها است. اگر یک تولید کننده euthanizes شمش به این معنی که کمتر در دسترس برای خوک کشتار پایین جاده. که مجموعه ای از دومینو به معنی قیمت باقی می ماند بالا برای طولانی تر به دلیل آن طول می کشد در حالی که برای گراز و گله های گاو برای بازسازی.

بیشتر چه, کل چرخه می تواند تکرار اگر کارگران همچنان به سقوط بیمار و گیاهان برای کاهش بیشتر ظرفیت به دلیل نیروی کار بحران.

بازارهای در حال قیمت گذاری در یک چشم انداز برای ادامه اختلال. قیمت عمده فروشی نگه داشته اند کوهنوردی از روز شنبه هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن امضا فرمان اجرایی برای تضمین تولید گوشت. گوشت گاو پرید 11 درصد در دو روز پنج شنبه و گوشت خوک رفت تا 14 درصد دولت داده نشان می دهد.

بالاتر قیمت گوشت آخرین به نوبه خود در همه گیر دوران که در معرض نابرابری در میان آمریکایی ها. در حالی که طبقه متوسط به مصرف کنندگان را احساس خرج کردن سریع افزایش گوشت خوک و گوشت گاو می تواند به معنای کاهش درآمد خانواده های آنها را کاهش می دهد مصرف پروتئین به خصوص که افزایش نرخ بیکاری.

که به ویژه به دلیل مضحک و تاب در همه این است که کاهش است که معمولا در نظر گرفته ارزان می توانید ببینید بزرگترین افزایش قیمت ها. در ضمن محصولات گران قیمت مانند فیله مینیون ببینید ممکن است به رشد سریع از رستوران تقاضا خشک شده است.

در حالی که وزیر Perdue گفت: گیاهان را بازگشایی در روز تولید کامل نمی تواند دوباره با تلنگر از یک سوئیچ.

کشتارگاه هستند که مجهز با موانع فیزیکی برای حفظ کارگران با خیال راحت و دور از هر یک از دیگر. کارکنان نیاز به آزمایش می شود و شرکت های در حال انتظار در تحویل ضروری دنده محافظ. گیاهان نیز به احتمال زیاد همچنان به اجرا در کاهش ظرفیت به دلیل اجتماعی-فاصله گرفته است.

در کشاورز طرف زمان تاخیر بسیار طولانی تر است. در حال حاضر که توده حذف در حال وقوع است آن را مختل جریان طبیعی حیوانات به خصوص گوشت خوک و گوشت گاو. در حالی که تولید کنندگان مرغ می توانید یک تخم بارور شده و بازار-آماده مرغ در حدود شش تا نه هفته گوشت قرمز است که یک روند طولانی.

خوک باید یک دوره بارداری از حدود چهار ماه و سپس آن را یکی دیگر از شش قبل از خوک آماده برای بازار است. گوساله بارداری است که نه ماه با حدود 15 تا 24 ماه قبل از این حیوانات به اندازه کافی بزرگ هستند و به کشتار.

“آن را دشوار است به تصور این که صنعت گوشت پردازش می گرفتن تا به سرعت از جایی که آنها در حال حاضر گفت:” جنیفر Bartashus یک تحلیلگر بلومبرگ در هوش. “این چیزی است که می تواند یک شبه اتفاق می افتد.”

برای مطمئن شود, کافی مرغ لوازم کمک می کند تا برای گران, گوشت قرمز.

در حالی که وجود داشته است به کاهش تولید در حوزه طیور و گیاهان و گزارش بیمار کارگران صنعت دیده نشده و عمده تعطیلی. تولید مرغ در کشور پایین است حدود 5 ٪ از یک سال پیش زائر غرور اجرایی Jayson پن گفت. که در مقایسه با خروجی کاهش می یابد برای پروتئین های دیگر 35% او برآورد شده است.

“گوشت خوک و گوشت گاو در حال رفتن به گران و مرغ در حال رفتن به نگاه جذاب تر از حالت عادی گفت:” مایک Cockrell رئیس امور مالی طیور شرکت Sanderson Farms Inc.

نکته دیگر که می تواند کمک به سهولت عرضه تنگی: بسیاری از رستوران ها هنوز بسته برای ناهار خوری و از منوها اغلب محدود تر. این بدان معناست که تقاضا کمتر از سرآشپزها می دهد که برخی از اتاق تکان دادن برای گیاهان نیست در حال اجرا در ظرفیت کامل گفت Bartashus بلومبرگ هوش.

برای گوشت پردازنده مانند Tyson Foods, Inc., قیمت های بالاتر برای مصرف کنندگان معمولا ترجمه به حاشیه سود بالاتر. در حالی که سهام این شرکت را در حدود 30% در سال 2020 آنها انتظار می رود به “تولید یک بازگشت عالی در ماه های آینده” برای سرمایه گذاران مایل به گذشته نگاه کوتاه مدت نوسانات در پروتئین بازارهای هدر جونز از هدر جونز تحقیقات گفت: در یک توجه داشته باشید ترک 2021 برآورد بدون تغییر.

اما برای مصرف کنندگان وجود دارد می تواند سوال که آیا گوشت گاو است که هنوز هم چه برای صرف شام.

حتی قبل از اینکه این ویروس باعث خاموش شدن ناگهانی گاو کشاورزان در حال حاضر در حال برگزاری قرار دادن حیوانات به feedlots به فربه کردن آنها را برای بازار است. با کشتار اختلالات کسانی که سرمایه گذاری به احتمال زیاد بیشتر کاهش یافته است در ماه آوریل گفت: غنی نلسون استراتژیست ارشد در اللندل Inc. که محدودیت منابع به طور کامل رشد کرده گوشت گاو است که هکرها می توانند در بعد از این سال.

برای گوشت گاو که به معنی “مسخره تنگ لوازم در ماه سپتامبر از طریق دسامبر,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de