– تیمبرولوز جمهور Gersson Rosas شنیده است این اتهام را که مقابل خود است و در این میان از “تانک” — تلاش برای بهتر این تیم پیش نویس موقعیت انجام همه چیز ممکن است برای برنده شدن در بازی.

این یک اتهام است که بلندتر شد که گرگ استراحت گارد نقطه d’angelo راسل فقط در بازی دوم از نه روز همه ستاره.

یکی از Rosas ” پاسخ آمد پس از گرگ ضرب و شتم میامی 129-126 در روز چهارشنبه.

“تانک است!” رسس در توییتر نوشت.

اما او شفافی در صحبت های اخیر با استار تریبیون چرا او فکر می کردم که مفهوم ناعادلانه بود چرا که این تیم استراحت راسل و چگونه او احساس می کند در مورد کار مربی Ryan ساندرز در حال انجام است.

“من نمی خواهد می گویند آن را می شود زیر پوست من, اما آن را فقط ناامید کننده هنگامی که شما لازم نیست که تمام حقایق” Rosas گفت: از تانک اتهامات. “واقعیت این است که اگر افراد می دانستند چه می گذرد, پشت صحنه چقدر سخت مربیان ما در حال کار بازیکنان ما در حال کار — که ناامید کننده بخشی به دلیل من فکر می کنم آن را بی احترامی به آنها و آنچه آنها در حال قرار دادن در.”

شده است وجود دارد و تحول در این فصل برای گرگ با رسس اجرای نزدیک به کامل پاره کردن فهرستی از offseason به مهلت تجارت با فقط دو بازیکن از او به ارث برده هنوز هم در این تیم است.

که روند Rosas گفت: به طور معمول طول می کشد franchises دو یا سه سال برای به انجام رساندن. گرگ آن را در هشت ماه. با که می آید چنگال یک بازسازی, اما نه تانک, Rosas گفت. این مبارزات — گرگ ها از دست داده اند 18 از 20 و حتی پس از پیروزی میامی و 7-32 پس از آغاز دسامبر — آیا آنچه که می رود با بازسازی تیم به خصوص در وسط فصل.

“این روند یک روند دردناک …” Rosas گفت. “عوارض جانبی متاسفانه برای مربی و کارکنان خود را این است که شما نه بازیکن از سه های مختلف برنامه های مختلف سه فلسفه است که در حال آمدن به اینجا و یادگیری در پرواز آنچه که ما در حال تلاش برای انجام. هنگامی که شما در حال بازی خوب تیم ما در حال بازی شما در معرض دریافت کنید. که در این مرحله ما در.

“اما می گویند ما متمرکز, روز در, روز در برنده شدن ؟ که غلط و نادرست است.”

عادت درد

این سه برنامه Rosas شد با اشاره به دنور که معامله ملک بیسلی و جوانچو Hernangomez به مینه سوتا میامی که در آن جیمز جانسون از آمد و طلایی دولت راسل قبلی صفحه اصلی. همه در تلاش بوده اند به هوای جدید خو گرفتن به یک سبک جدید از بازی جدید و اصطلاحات.

“را به عنوان شما سعی می کنید برای ساخت دفاعی خود را هویت و توهین آمیز هویت کسانی که برخی سخت در حال رشد درد” Rosas گفت. “شما کردم نه بازیکنان شما برداشت تا در طی دو تا سه هفته. حتی چیزهای کوچک مانند اصطلاحات در طرح های و سیستم های ما نه در همان صفحه ،

رسس گفت: این فهرست به نظر می رسد بیشتر شبیه به آنچه که او پیش بینی برای آینده: جوان می تواند شلیک خوب و بازی سریع است.

که می شود گفت, گرگ نیاز نهایی 25 بازی به ارزیابی آنچه آنها به خصوص آن را به عنوان مربوط به بازیکنان مانند بیسلی و Hernangomez که در حال تنظیم برای محدود نمایندگی رایگان. اما گرگ آمد و تحت انتقاد برای استراحت راسل برای روز یکشنبه بازی در دنور پس از راسل بازی تنها در یک بازی برای گرگ زیر این همه ستاره.

رسس گفت: منطق پشت این تصمیم تا به حال با چه سخت گرگ تمرین در دو روز قبل از بازی روز شنبه در برابر بوستون — گرگ ها و درمان آنها را مانند اردوگاه های آموزشی جلسات. آن را نیز تا به حال با گرگ ها مجموعه ای به بازی بسیاری از بازی ها در یک مقدار کوتاه از زمان, و این واقعیت است که راسل شده است برخورد با آسیب های مختلف در این فصل است.

“کسانی که بار بالا [شیوه] نه تنها برای d’angelo اما بقیه تیم ما” Rosas گفت. “او در آمد کمی ضرب دیده تا با یک ران کوفتگی و توانایی ما در نگاه به برنامه و تشخیص دهند که بچه ها که در حال حمل سنگین دقیقه بارگذاری و حجم کار سنگین تر — ما باید مطمئن شوید که به نگه داشتن آنها را در حال توسعه و سالم و در بخشی از آن این است که مطمئن شوید که آنها دریافت یک روز استراحت است.”

ستایش ساندرز

رسس نیز با تمجید از کار ساندرز و کارکنان خود را انجام داده اند در پیشرو این بازسازی است.

“رایان شده است باور نکردنی شریک هر دو از نظر فلسفه ما و ما هم ترازی” Rosas گفت. “این سخت است که شما در حال تغییر یک برنامه و بازنشانی نه تنها بازیکنان بلکه سبک بازی که سخت و دردناک روند. در این سال برای ما نیست به همان اندازه برنده و ضرر و زیان آن را به عنوان ساختمان هویت در دو طرف توپ. من فکر می کنم رایان و کارکنان خود را به انجام یک کار بزرگ از تلاش برای ادامه به رشد می کنند چرا که بیش از این نمی … آن دسته از بچه ها انجام داده اند و باور نکردنی از خلاق بودن, بودن کامل و این چیزی است که در این سال در مورد چیست.”

رسس می دانستند گرگ ممکن است برنده بسیاری از بازی های این فصل, اما این ایده که آنها فقط می خواهد دور انداختن بازی مناسب نیست با چه گرگ در حال تلاش برای ساخت هر دو خاموش و دادگاه او گفت:.

“اگر شما جوانترین فهرستی در NBA و شما خود را به نوبه خود فهرستی از بیش در یک دوره که در آن شما می توانید عمل نمی کند و نمی تواند خود را در جرم و یا دفاع از خود آن را به سخت را به نفع خود بازی ها” Rosas گفت. “اینجا جایی است که ما در حال زندگی در حال حاضر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de