Gerresheimer مدل کسب و کار قوی

DÜSSELDORF, Germany, آوریل 9 سال 2020 /PRNewswire/ — Gerresheimer AG را پایدار و مدل کسب و کار ایستاده بود آن زمین در زمان چالش جهانی محیط زیست است. “ما یک کلید به تامین داروسازی و صنعت بهداشت و درمان. در وضعیت فعلی ما دارویی اولیه بسته بندی و مواد مخدر تحویل دستگاه مهم تر از همیشه. ما نقش حیاتی در تامین جمعیت با داروهای پزشکی. این باعث می شود ما بخشی از زیرساخت های حیاتی در هر کشور ما خدمت می کنند. ارائه در این مسئولیت ما همه چیز را در قدرت ما با مشتریان ما و ما نیروی کار اختصاص داده شده به حفاظت از ما تولید و از این رو نگه داشتن بیماران عرضه شده در سراسر جهان است. ما تایید ما پیش بینی رشد برای سال 2020 و به ادامه کار در اجرای ما استراتژی رشد برای سال های آینده گفت:” Dietmar Siemssenمدیر عامل شرکت Gerresheimer AG.

پس از 2019, 2020 است یک سال دیگر از عمده هزینه های سرمایه در Gerresheimer. این مراکز در رشد پروژه ایجاد ظرفیت بهینه سازی فرآیند و دیجیتالی. استنشاقی تولید است که در حال گسترش در کارخانه در جمهوری چک. در شمال مقدونیه, Gerresheimer در حال ساخت یک کارخانه جدید برای تولید, پزشکی, پلاستیکی سیستم ها و سرنگ. ظرفیت اولیه دارویی بسته بندی پلاستیکی است که در حال گسترش در چین, هند و برزیل. این شرکت در حال سرمایه گذاری در تولغœد آن تولید و فرآیندهای با کیفیت و همچنین در, هوشمند, متصل, محصولات.

Gerresheimer درآمد تولید از یورو 304m در سه ماهه اول سال 2020 در مقایسه با یورو 309m در قبل از سال چهارم. کسب و کار اصلی رشد کمی در حالی که وجود دارد اثرات منفی از تغییرات در مدل کسب و کار در به دست آورد Sensile پزشکی. کسب و کار با داروسازی بطری تزریق ویال آمپول و کارتریج های انجام شده به خوبی در سراسر جهان به خصوص در آمریکای شمالی. درآمد خوب رشد تولید در سه ماهه اول سال 2020 با prefillable سرنگ. سه ماهه اول سال 2020 آورده افزایش در کسب و کار با مهندسی و قطعه سازی برای پزشکی جدید محصولات پلاستیکی. درآمدهای ناشی از داروهای تجویزی پلاستیکی بسته بندی برای آمریکا داروخانه ها شد به طور موقت پایین در سه ماهه اول سال 2020 است.

تنظیم EBITDA بود در یورو 51m در سه ماهه اول سال 2020 در مقایسه با یورو 54m در قبل از سال چهارم. به جز اثرات منفی از تغییرات در مدل کسب و کار در Sensile پزشکی تنظیم EBITDA در کسب و کار اصلی ما بود و در نتیجه در تاریخ همتراز با قبل از سال دوره. تنظیم درآمد خالص آمد به یورو 14m در سه ماهه اول سال 2020 است. در سه ماهه اول سال 2020 تعدیل شده سود هر سهم پس از عدم کنترل منافع به مبلغ یورو 0.43.

خالص بدهی مالی بود در یورو 1,053 m در پایان مارس سال 2020. EBITDA تنظیم اهرم بود 3.4 x. Gerresheimer با موفقیت امن refinancing از یورو 190m promissory وام جلوتر از آن در ماه نوامبر سال 2020 تاریخ سررسید توسط راه توافق پل وام تعهد با یک دوره دو ساله است. جدید promissory موضوع وام به جای وام تعهد برنامه ریزی شده است به عنوان به زودی به عنوان یک زمان مناسب پنجره خود را ارائه.

راهنمایی برای سال 2020

Gerresheimer پیش بینی برای سال مالی 2020 بدون تغییر است:

  • رشد درآمد در اواسط تک رقمی درصد محدوده
  • تنظیم حاشیه EBITDA در حدود 21%
  • هزینه های سرمایه بالغ به حدود 12 درصد از درآمد

نشانه ای برای سال های بعدی

  • سالانه آلی رشد درآمد در اواسط تک رقمی درصد محدوده
  • هدف میان مدت تنظیم حاشیه EBITDA از 23 درصد
  • سالانه هزینه های سرمایه از بین 8% و 10% از درآمد

فصلنامه بیانیه برای سه ماهه اول سال 2020 در اینجا در دسترس است:
https://www.gerresheimer.com/en/investor-relations/reports

رسانه های تماس:

Gerresheimer AG
Klaus-Bungert-Strasse 4
40468 دوسلدورف
آلمان

ینس Kürten
گروه ارشد مدیر ارتباطات و بازاریابی
تلفن +49-211-6181-250
تلفکس +49-211-6181-241
[email protected]

www.gerresheimer.com

منبع خبر Aktuell GmbH

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im