آلمان با هدف راه اندازی سنگاپور-سبک Coronavirus برنامه در هفته

آلمان امیدوار به راه اندازی یک برنامه تلفن هوشمند در هفته برای کمک به ردیابی coronavirus عفونت پس از گسترده سیاسی اجماع پدید آمده است که اتخاذ یک رویکرد پیشگام توسط سنگاپور می تواند موثر و بدون تهاجم به حریم شخصی مردم.

آلمانی ها در حال عمیقا مشکوک نظارت دیجیتال و استفاده فرد از گوشی های هوشمند داده های مکان برای پیگیری از گسترش این بیماری همه گیر خواهد بود غیر قانونی تحت ملی و اتحادیه اروپا قوانین حفظ حریم خصوصی.

اما یک حرکت سریع بحث را به همراه داشت توافق در سراسر خطوط حزب که این امر می تواند مفید و قابل قبول برای پیگیری از نزدیک, مجاورت, بلوتوث, ‘handshakes بین گوشی های هوشمند است.

که شبیه سنگاپور TraceTogether برنامه که سوابق تاریخ اخیر از جمله مخاطبین در یک دستگاه. باید گوشی های هوشمند را صاحب تست مثبت برای COVID-19 تنفسی بیماری کروناویروس می شود که داده ها را می توان به طوری که تماس-ردیابی تیم می تواند به سرعت در تماس با دیگران در معرض خطر است.

“ما با اعتماد به نفس ما می توانیم راه حل در چند هفته آینده گفت:” Fraunhofer Institute for Telecoms هاینریش هرتز موسسه (HHI).

این HHI یکی از آلمان موسسات تحقیقات کاربردی گفت: این کار با دیگران در سراسر اروپا به منظور توسعه یک برنامه است که قادر به نزدیکی و مدت تماس بین مردم به ذخیره شود به مدت دو هفته بر روی تلفن های همراه به صورت ناشناس و بدون استفاده از داده های مکان.

“پیش شرط برای چنین یک برنامه است که انطباق کامل با قوانین حفاظت از داده ها و استفاده به صورت داوطلبانه” این HHI گفت: در پاسخ به مهر پرس و جو.

رابرت کخ موسسه است که هماهنگی ملی آلمان coronavirus سلامت پاسخ با استقبال از توسعه کار انجام شده توسط HHI است اما نظر بیشتر.

تغییر پارادایم

سر رابرت کخ موسسه Lothar Wieler هشدار میدهد که آلمان هنوز در آغاز همه گیر و بیمارستان های آن می تواند پیدا کردن ظرفیت خود را برای درمان بیماران خسته. آن را گزارش کرده است 57,298 coronavirus موارد با 455 مرگ و میر.

وزیر بهداشت ینس Spahn نام فوری بحث استفاده از تکنولوژی گوشی های هوشمند به مدیریت coronavirus پس از مهار تلاش ها – که شامل تعطیلی مدارس و ممنوعیت دیدار در گروه های موفق در ‘مسطح’ منحنی از عفونت های جدید.

او موفق به کسب حمایت از سوسیال دموکرات ها تاریخ شریک در دولت ائتلافی مرکل و اپوزیسیون سبز به طور سنتی قوی طرفداران حفظ حریم خصوصی داده ها.

آلمان حفاظت از داده ها کمیسر اولریش Kelber دارای پشتیبانی استفاده از محل و اطلاعات تماس به اشتراک گذاشته شده به صورت داوطلبانه توصیف آن به عنوان “فوق العاده مفید”.

تبلیغات

طرفداران حفظ حریم خصوصی هیچ تناقض ذاتی بین گوشی های هوشمند ردیابی و حفاظت از داده ها و می گویند که راه راست را انجام داده از جمله تماس با ردیابی می تواند سهم ارزشمند را به حاوی coronavirus.

“تماس سریع ردیابی مرکزی پیش شرط برای آن می شود ممکن است به شل زمان مستند در آینده قابل پیش بینی” دانشگاهیان یوهانس Abeler و ماتیاس Baecker و حریم خصوصی مبارز اولف Buermeyer نوشت Netzpolitik.org در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im