جغرافیایی/خورشیدی تغییر آب و هوا راه حل های شرکت موج چهارم انرژی (FWE) به دست آورد و توسط Pierre Corp.

SAN JOSE, California, مارس 26 سال 2020 /PRNewswire/ — Pierre Corp. (OTCQB: PIRE) یک کالیفرنیامبتنی بر داد و ستد عمومی شرکت به دست آورد تا 100% از موج چهارم انرژی (FWE) (www.fourthwaveenergy.com) از کلرادو در همه سهام معامله.

FWE است geo/خورشیدی تغییر آب و هوا راه حل های شرکت تاسیس و مدیریت یک تیم پیشرو کلرادو و دره سیلیکون انرژی های جایگزین مهندسین و مدیران مالی و حرفه ای.

شرکت توسعه داده است و قصد دارد به بازار موج چهارم انرژی سیستم جامع اطلاعات مکانی (geo-خورشیدی ساختمان سیستم است که اجازه می دهد تا خانه و صاحبان کسب و کار برای رسیدن به انتشار کربن صفر بدون هر گونه صورتحساب ابزار.

این شرکت برای اعمال یک تغییر نام به موج چهارم انرژی و جدید سهام-معامله نماد است. FWE خواهد بود مستقر در دنور با دفاتر منطقه ای در سان خوزه کالیفرنیا و دالاس, وابسته به تکزاس.

موجود در موج چهارم انرژی موسسان و رهبری تیم عبارتند از:

 • الکس Parrillo است یک مشاور کسب و کار و آب و هوا, فعال و با تجربه در حال توسعه در انرژی-صرفه جویی در زیرساخت های پروژه های بهبود.
 • برنت Mosbarger پیشرو در انرژی های جایگزین مهندس که موفق decarbonization پروژه برای شرکتهای خدمات انرژی در سراسر چندین متحده برای چندین دهه است.
 • جان Balbach پیشگام آب و هوا راه حل های اجرایی با چند دهه حرفه ای, پوسته پوسته شدن, شرکت, صندوق های سرمایه گذاری و بنیادهای بین المللی تسهیل financings بیش از 2 میلیارد دلار برای انرژی پاک و آب و هوا راه حل های شرکت ها و پروژه ها و
 • ببو Jain است اشاره کرد که منجر دره سیلیکون خورشیدی مهندس که راه اندازی کرده است موفق به انرژی های تجدید پذیر شرکت.

موج چهارم تیم همچنین شامل مالی مدیران و مشاوران با گسترده وال استریت و بازار سرمایه تجربه گرفتن از شرکت های راه اندازی به NASDAQ و NYSE لیست.

FWE را در ابتدا تمرکز بر روی رشد net-zero بازار مسکن با توسعه انرژی صفر تک و چند خانواده و جوامع پایدار با مشارکت سازندگان محلی در بازارهای مختلف.

500,000 صفر انرژی آماده (زر) خانه می رود ساخته شده در ایالات متحده آمریکا توسط 2028 تا 15 بار حدود 30,000 است که امروز وجود دارد.

“بر اساس رشد فوریت بحران آب و هوا ضروری است که جهان به سرعت در حال decarbonize محیط زیست ساخته شده است. ساختمان حساب برای نزدیک به 40 درصد از انتشار کربن با 62 درصد از برق تولید شده از سوخت های فسیلی است. خالص انرژی صفر ساختمان ها باید یک بخش اساسی از جنبش سبز و این جایی است که ما تخصص” اظهار داشت: آقای جو Isaacs, پیر, مدیر اجرایی.

“موج چهارم انرژی قصد دارد به ارائه تمیز صفر ساختمان انرژی آینده ما خواسته با استفاده از دقیق استانداردهای ساخت و ساز به کلید سیستم ها و فن آوری. خانه و دفاتر ما خواهد بود و مجهز به گرم و سرد به طور کامل توسط خورشید و زمین است.”

“FWE مونتاژ شده است اول تیم از برخی از معتبرترین نام های خورشیدی و انرژی های جایگزین در صنعت. ما برنامه ریزی برای رسیدگی به بحران آب و در حالی که ساختمان های با ارزش تامین مالی عمومی, پاک, شرکت های فن آوری” به این نتیجه رسیدند آقای ایساکس

این شرکت در حال برنامه ریزی برای اهرم فن آوری آن و رسیدن به تجاری مقیاس پذیری ارائه کربن صفر خانه ها و انبارها.

سبز صنعت ساخت و ساز, هیجان انگیز در بخشی از این انرژی پاک در بخش با بازار بالقوه است. موج چهارم مدیریت معتقد است که آنها باید یک فرصت بزرگ برای سرعت بخشیدن به انتقال به صفر کربن در ساختمان.

موج چهارم انرژی سیستم شامل مجموعه ای از فن آوری های پیشرفته در یک سیستم کاملا یکپارچه است که شامل:

 • خورشیدی فتوولتائیک
 • باتری سازی
 • زمین گرمایی زمین-منبع گرمایش و سرمایش
 • به شدت عایق بندی دیوارها و پنجره
 • بازیابی انرژی تهویه
 • تصفیه هوا و کیفیت هوا نظارت بر
 • پمپ های حرارتی
 • DC چراغ روشنایی
 • خودرو الکتریکی ایستگاه های شارژ

تمام قطعات نظارت پیچیده سیستم مدیریت انرژی (EMS).

این شرکت با حفظ Silicon Valley ثبت اختراع/IP شرکت حقوقی Mahamedi IP قانون, LLC و در حال آماده سازی برای فایل علامت تجاری و تحقیق در مورد ثبت اختراع حمایت در FWE نام و سیستم هر دو در ایالات متحده و بین المللی است.

این PIRE معاملات سهام در OTCQB بازار و برنامه های مدیریت برای حرکت به بازار NASDAQ اگر و هنگامی که آن را با مدارک تحصیلی.

FWE برنامه های خود را برای ساختن اولین پروژه پایلوت در دنور, سان خوزه و دالاسو انتظار دارد که به سیستم های تحت ساخت و ساز تا اواسط سال 2020 با اولین فروش های تجاری توسط Q-4, 2020. این شرکت قصد دارد برای گسترش آن تلاش های بازاریابی به سایر شهرستانها 2021.

تماس با ما:
www.pierrecorp.com
تلفن 818-855-8199
ایمیل [email protected]

منبع Pierre Corp.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>