ژنرال فلین: 2 درصد مورد به کنترل دیگر 98 درصد

ژنرال مایکل فلین صادر وخیم هشدار یک “گروه کوچک از مردم پرشور در حال کار سخت به از بین بردن ما از زندگی به سبک آمریکایی” در یک op-ed برای غربی در مجله این هفته است.

“من یک بار گفت: اگر ما مراقب 2 ٪ از پرشور را کنترل 98 درصد از بی تفاوت 100% از زمان” فلین آغاز شد. “من بیشتر فکر می کردم در مورد این عبارت بیشتر من به آن اعتقاد دارند. در حال حاضر وجود دارد یک گروه کوچک از مردم پرشور در حال کار سخت به از بین بردن ما از زندگی به سبک آمریکایی.

“خیانت شایع می باشد و ما حاکمیت قانون و آن قانون اجرای حرفه ای که رعایت قوانین ما تحت تفنگ بیشتر از هر زمان در تاریخ ملت ما. این پرشور 2% به نظر می رسد برنده.”

فلین است که درگیر یک مبارزه بین اوباما-دوران مقامات و وزارت دادگستری خواستار حذف خود را در مورد دروغ گفتن به بازرسان فدرال به دلیل به دام افتادن طرح سرزنش “کودکان از تاریکی” و خواست اکثریت خاموش به شروع به صحبت کردن در برابر ظلم و ستم و سرکوب خشونت بار قیام علیه آمریکا تاریخچه و آرمان است.

“با وجود تعداد بی شماری از مردم خوب در تلاش برای آمدن به مقابله با هر چیز دیگری را در صفحات خود ما اکثریت خاموش ای (بی تفاوت) دیگر نمی توان سکوت” فلین نوشت.

“اگر ایالات متحده می خواهد برای زنده ماندن از یورش سوسیالیسم اگر ما به ادامه برای لذت بردن از خود دولت و آزادی از ما سخت مبارزه آزادی ما را به درک وجود نیروهای مخالف: یکی این است که “ای فرزندان نور” و دیگر کودکان از تاریکی است.’

“زمان و دوباره اکثریت خاموش غرق شده اند ‘جسارت و حل و فصل’ از کوچک به خوبی سازمان یافته پرشور گروه” فلین اضافه شده است. “این در حال حاضر زمان برای ما اکثریت خاموش ای (بی تفاوت) برای نشان دادن هر دو.”

فلین نیز تکرار جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کوه راشمور گفتار آن است که “در حال حاضر زمان برای خاموش برای افزایش و دفاع از تاریخ آمریکا و آرمان است.

“به سکوت و در حال حاضر اکثریت بی تفاوت: بیدار” فلین به این نتیجه رسیدند در op-ed. “آمریکا در خطر از دست در زباله دانی تاریخ به سوسیالیسم. قلب و روح از امریکا در خطر است.

“در جنگ, در, زندگی, شکست بیشتر می آید از انفعال. ما به صورت لحظه ای سرنوشت ساز است که می تواند تغییر مسیر تاریخ کشور ما.

“ما مردم باید چالش هر سیاستمداری در هر سطح.

“ما همچنین باید ایستادگی و حمایت از اجرای قانون ما حرفه ای: آنها تیز پایان نیزه دفاع ما در مقابل هرج و مرج.

“اکنون زمان عمل است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de