ماهواره+ قدرت عملیات کنترل از راه دور & فیلم های جدید اعزامهای برای دو و میدانی در چین

  • دو و میدانی یکی از پیشگامان در استفاده از تکنولوژی RFID گرفته شده اولیه سرب در میان فروشندگان جهانی در اتخاذ راه حل های اتوماسیون هوشمند
  • کامپیوتر+ سیستم مستقر شده اند در هفت فاز در دو و میدانی, سایت دو سایت جدید راه اندازی از راه دور در ارتفاع Covid19 همه گیر
  • جدید whitepaper توسعه یافته با پیشرو شرکت تحقیقات بازار تجزیه و تحلیل تعامل به نظر می رسد در مورد تاثیر کامپیوتر+ راه حل داشتن در دو و میدانی عملیات در چیندادن قوی بینش به آینده تدارکات اتوماسیون

پاریس, جولای 8, 2020 /PRNewswire/ — Geek+ جهانی AMR رهبر با خوشحالی به اعلام آن را تمدید همکاری خود را با دو و میدانی یکی از بزرگترین فروشندگان لوازم ورزشی در حال حاضر در بیش از 50 کشور جهان با بیش از 1600 فروشگاه ها در سطح جهان است. پس از موفقیت دو سال همکاری در تجارت الکترونیکی و خرده فروشی تحقق مراکز در شانگهای, Decathlon آن شتاب اتوماسیون برنامه با عمرو استقرار در دو سایت جدید در چین. این تاسیسات بودند با موفقیت از راه دور مستقر در کمتر از 3 ماه پس از سخت گیر محدودیت.

پس از آن استقرار ماهواره+ کالا-به-فرد AMRs به آن انبارها در 2018, دو و میدانی قادر بود به سه برابر متوسط بهره وری نیروی کار افزایش موجودی ظرفیت 40 ٪ امن RoI در کمتر از 3 سال و به سرعت در مقیاس اتوماسیون خود را در اطلاع کوتاه بدون نیاز به هیچ گونه سرمایه گذاری های بزرگ. با یک پیشینه ثابت همراه با قابلیت از کامپیوتر+ سیستم های یکپارچه سازی تکنولوژی RFID دو و میدانی پس از آن تصمیم به افزایش اعزامهای.

تکنولوژی از ماهواره+ داد دو و میدانی انعطاف پذیری به سرعت مقیاس عملیات و توانایی مدیریت یک سرعت سریع تغییر, ثابت شده است که به ویژه مهم در اوایل سال جاری زمانی که شروع به کروناویروس در چین منجر به بسته شدن تمام فروشگاه های فیزیکی چشمگیر تشدید آنلاین تقاضا و گسترده کمبود نیروی کار:

  • با حمایت از کامپیوتر+ سیستم دو و میدانی قادر به دستیابی به کامل 24/7 خودکار عملیات در یکی از انبارها در شانگهای.
  • به طور مشابه در پکناین شرکت موفق به استقرار در 72 جدید AMRs در یکی از انبارهای مشترک با استفاده از ابزارهای دیجیتال مانند زوم و WeChat برای آموزش آنلاین.
  • در نهایت به منظور مقابله با تقاضای بالا در e-commerce, دو و میدانی قادر به انعطاف پذیری نقل مکان روبات از آن خرده فروشی انبار به آن e-commerce انبار نشان دادن اثربخشی و توانایی کامپیوتر+ راه حل های برای اطمینان از تداوم کسب و کار در فرار امروز محیط کسب و کار.

اجرای موفقیت آمیز ماهواره+ سیستم در دو و میدانی را در انبارها شده است مورد مطالعه مستقل شرکت تحقیقاتی تعامل تجزیه و تحلیل بازار جهانی هوش شرکت متخصص در زنجیره تامین اتوماسیون. در یک مشترک جدید whitepaper تعامل تجزیه و تحلیل از نزدیک مورد تجزیه و تحلیل دو و میدانی/ Geek+ همکاری برای به دست آوردن بینش ارزشمندی در آینده تدارکات اتوماسیون.

خاکستر Sharma ارشد مدیر پژوهش در تعامل تجزیه و تحلیل می گوید: “برای نوشتن این whitepaper ما از نزدیک با هر دو دو و میدانی و ماهواره+; و نیز داده شد ممتاز دسترسی به اطلاعات شرکت. این ما را قادر به درک کامل اجرای از راه حل دراز مدت آن مفاهیم برای تجارت الکترونیکی میباشد. تعامل تجزیه و تحلیل انبار اتوماسیون تحقیقات نشان می دهد که امروز وجود دارد نزدیک به 100,000 توزیع و اجرای مراکز در سراسر جهان – با کمتر از 5 درصد از آنها به طور کامل خودکار می باشد. ماهواره+ سبک کالا-به-فرد رباتیک به دنبال تغییر این. برخی از بهبود بهره وری دیده می شود در دو و میدانی به عنوان یک نتیجه از کامپیوتر+ راه حل بسیار قابل توجه – به ویژه سه برابر نرخ بهره وری نیروی کار. به این فن آوری بالغ و می رود جریان اصلی ما معتقد هستند وجود خواهد داشت رشد عظیم در کالا-به-فرد رباتیک در پنج سال آینده. لطفا روی لینک زیر کلیک کنید و دانلود whitepaper برای یادگیری بیشتر است.”

کلیک کنید اینجا برای دانلود whitepaper.

در مورد ماهواره+

کامپیوتر+ یک شرکت فن آوری جهانی پیشرو هوشمند تدارکات انقلاب است. ما درخواست های پیشرفته رباتیک و هوش مصنوعی, فن آوری به درک انعطاف پذیر و قابل اعتماد و بسیار کارآمد راه حل برای انبار و مدیریت زنجیره تامین. ماهواره+ تعداد 300 مشتریان جهانی و اعزام بیش از 10000 روبات ها در سراسر جهان است. تاسیس در سال 2015 کامپیوتر+ بیش از 800 نفر است و مقر آن در پکنبا دفاتر در آلمان, انگلستان, ایالات متحده, ژاپن, هنگ کنگ و سنگاپور.

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا از سایت: https://www.geekplus.com/

در مورد ارتباط برقرار کردن تجزیه و تحلیل

تعامل تجزیه و تحلیل پیشرو در ارائه تحقیقات بازار و مشاوره برای انبار اتوماسیون صنعتی و اتوماسیون رباتیک و وسایل نقلیه تجاری بخش است. تحقیقات ما بر اساس تحلیل اولیه از جمله عميق و گسترده جمع آوری اطلاعات. ما یک تیم با تجربه 20 تحلیلگران در سراسر دفاتر در انگلستان, آمریکا و چین; و مشتریان ما عبارتند از جهانی پیشرو تولید کنندگان و فروشندگان خرده فروشان و مالی جامعه است. برای کسب اطلاعات بیشتر مراجعه کنید www.InteractAnalysis.com

منبع Geek+

لینک های مرتبط

https://www.geekplus.com/

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de