ماهواره+ و Kuecker تدارکات گروه اعلام توزیع توافق

سن دیگو, کالیفرنیا, ژوئیه 28 سال 2020 /PRNewswire/ — Geek+ جهانی AMR رهبر خبر داد: آغاز توزیع جدید با همکاری Kuecker تدارکات گروه (KLG) یک material handling systems integrator به ارائه هوشمند راه حل های لجستیک به مشتریان در سراسر شمال امریکا.

در حال حاضر نمونه کارها گسترده ای از موارد موفق در سراسر صنایع و طیف گسترده ای از هوش مصنوعی هدایت رباتیک راه حل های کامپیوتر+ همکاری با KLG امکان ارتقاء سیستم های integrators در حال حاضر طیف گسترده ای از خدمات ارائه شده از مدیریت زنجیره تامین و اتوماسیون صنعتی به چرخه عمر خدمات و بیشتر.

ریک DeFiestaمدیر توسعه کسب و کار و مشارکت در ماهواره+ گفت: “ما خوشحال به همکاری با یک تجربه جامع که مشتری اول ذهنیت است آنها را به دست آورده شهرت خوبی در سراسر شمال امریکا, و اعتماد به نفس است که سفارشی هوشمند رباتیک راه حل های کامپیوتر+ خواهد اهرم KLG را می دانید-چگونه در دست زدن به مواد در صنعت.”

جیم Kueckerمعاون رئیس جمهور از سیستم در KLG گفت: “ما مشتاقانه منتظر به کار با هم به مشتریان خود ارائه انعطاف پذیر و قوی مجموعه ای از فن آوری های پیشرفته رباتیک راه حل برای تدارکات و تشخیص توانایی کامپیوتر+ به طراحی و ساخت سیستم های است که نه تنها آوردن مزایای استفاده از افزایش توان و ظرفیت ذخیره سازی اما کلی کاهش اتکا به نیروی کار کاهش در برابر انواع هزینه های انبارداری و تدارکات تنگناها.”

توزیع توافق اجازه می دهد تا KLG به ارائه Geek+ رباتیک راه حل به طوری که به بهبود بهره وری و ارائه انعطاف پذیری و کاهش هزینه های مرتبط با انبار و تدارکات عملیات به خصوص با توجه به رشد سریع صنایع مانند تجارت الکترونیک خرده فروشی آنلاین و اغلب موضوع را به طور کلی نیاز به راه حل هایی که می توانید با فعال کردن کسب و کار برای دیدار با مشتری بالاتر انتظارات انعطاف پذیری مقیاس عملیات و دیدار با نوسانات در تقاضا.

در مورد ماهواره+

ماهواره+ توسط شرکت فن آوری جهانی پیشرو هوشمند تدارکات انقلاب است. ما درخواست های پیشرفته رباتیک و هوش مصنوعی, فن آوری به درک انعطاف پذیر و قابل اعتماد و بسیار کارآمد راه حل برای انبار و مدیریت زنجیره تامین. ماهواره+ تعداد 300 مشتریان جهانی و اعزام بیش از 10000 روبات ها در سراسر جهان است. تاسیس در سال 2015 کامپیوتر+ بیش از 800 نفر است و مقر آن در پکنبا دفاتر در آلمان, انگلستان, ایالات متحده, ژاپن, هنگ کنگ و سنگاپور.

برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید https://www.geekplus.com/

در مورد Kuecker تدارکات گروه

از سال 1980 Kuecker تدارکات گروه بوده است MHE جامع که رشد کرده است به یک end-to-end ارائه دهنده راه حل های زنجیره تامین است که طیف وسیعی از خدمات مهندسی سیستم های یکپارچه سازی به چرخه عمر خدمات. آنها یک خانواده متعلق به شرکت خصوصی است. Kuecker تدارکات گروه تاسیس شد با یک مشتری اول تمرکز و اگر چه آنها در حال رشد تمرکز خود را همان باقی می ماند. Kuecker تدارکات گروه در حال کار با یک مجموعه ای از شرکت ها در توزیع و مرکز پاسخگویی نیاز دارد.

برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید https://www.kuecker.com/

منبع Geek+

لینک های مرتبط

geekplus.com.cn

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de