سانتا باربارا کالیفرنیا., مارس 18 سال 2020 /PRNewswire/ — سانتا باربارا مبتنی بر جامعه و محیط زیست شورای (CEC) باز مجازی خود درب در SBEarthDay.org روز شنبه, آوریل 22 با آنلاین جشنواره #TogetherWeEarthrise روز زمین زندگی می کنند ویژگی برجسته فعالان زیست محیطی از جمله معاون رئیس جمهور سابق ال گوربیل McKibben, Jeff Bridges, کنگره Salud کربجل — و نوازندگان مشهور مانند Kenny Loggins و مایکل مک دونالد.


ادامه مطلب

این رویداد ارائه می دهد یک فرصت برای جوامع به جمع آوری وجود توده انزوا و افتخار ما ارتباط ما انعطاف پذیری و راه ما می توانیم با هم کار کنند برای ایجاد این سیاره را به مکانی بهتر برای همه.

طنز از مردم در بزرگ داشتن به ماندن در خانه در سالگرد 50 از زمین بعد با توجه به COVID-19 بحران از دست داده است که رهبران CEC.

“همه چیز رفته اند آرام روی سیاره زمین با توجه به جهانی همه گیر و من عمیقا زده چگونه این لحظه در حال وقوع است در سالگرد 50 از روز زمین” گفت: CEC مدیر عامل Sigrid رایت. “تاریخچه روز زمین دارای شباهت قابل توجه به وضعیت ما خودمان را پیدا کنید در امروز. موجب شده توسط یک رویداد فاجعه بار در سال 1969 — بدترین نشت نفت این کشور تا به حال دیده می شود و شش مایل از کالیفرنیا خط ساحلی شد مصرف روغن تعطیل شیلات گردشگری و تفریح و سرگرمی. با پروتکل های مردم اقدام به تمیز کردن ظروف سرباز یا مسافر خود را. رئیس جمهور نیکسون آمد ایستاده در کفش خوب چرب در شن و ماسه.” در سراسر کشور خشم جوانان هدایت بزرگان آغاز شد و گروه برای مقابله با این مشکل از جمله جامعه محیط زیست شورای اول که عمل به برگزاری سانتا باربارا, روز زمین, جمع آوری در سال 1970.

به طور گسترده ای اذعان کرد به عنوان زادگاه روز زمین سانتا باربارا در اوایل تجمعات بودند متواضع و پر از لکه برای چند دهه. در سال 1990 موج جدیدی از فعالان احیا روز زمین در سطح جهانی و CEC چراغ راه است. سانتا باربارا شد مانند یک شهر میزبان المپیک, حمل مشعل برای محیط زیست از راه دور ورزشکاران و سانتا باربارا روز زمین تبدیل به یکی از بزرگترین کشور با 30 ، 000 یا بیشتر سالانه شرکت کنندگان.

“این روز زمین ما جمع آوری خواهد شد به طور جداگانه با هم در آنلاین جشنواره در همبستگی با کسانی که نگه داشتن جوامع ما امن و سالم است. ما باید یاد بگیرند که از چه آرام همه چیز را بدست در سیاره زمین — و شاید در ادامه به انطباق رفتار ما یک بار COVID-19 فتح باقی می ماند و قادر به دیدن کوه ها و شهرستانها پس از کفن در آلودگی هوا است. و این روز زمین ما همچنان به نبرد بحران آب و هوا گفت:” رایت.

اطلاعات بیشتر:

تاریخچه روز زمین + عکس آرشیوی و اسناد

در مورد جامعه و محیط زیست شورای (CEC)

از سال 1970 CEC دارای انکوباتور و ابداع در زندگی واقعی راه حل های که به طور مستقیم تحت تاثیر تغییر آب و هوا. اطلاعات بیشتر در CECSB.org.

CEC کارشناسان نظر در دسترس متنوع در موضوعات زیست محیطی: COVID-19 و تغییر آب و هوا تشابه; مواد غذایی انعطاف پذیری; پلاستیک کاهش; ساختمان سبز; انرژی پاک و حمل و نقل; آب و هوا انعطاف پذیری و بیشتر.

مطبوعات تماس با ما: نیکول ولد, [email protected], 805-636-6327

تصاویر مرتبط

togetherweearthrise-earth-day-live.jpg
#TogetherWeEarthrise روز زمین زندگی می کنند در حال پرواز
سخنران و مجری خط از آنلاین جشنواره اتفاق می افتد مارس 22 سال 2020 به افتخار 50 سالگرد روز زمین

لینک های مرتبط

سانتا باربارا روز زمین

جامعه و محیط زیست شورای

منبع جامعه محیط زیست شورای

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de