پاره سازنده ایالات متحده 3M, بازیگر, Gary Sinise رد آن فروش N95 ماسک در سراسر جهان به عنوان جهانی کانون برای coronavirus به خشم آمده است در مکان هایی مانند شهر نیویورک است.

Sinise توییتی جمعه:

“فلوریدا مدیریت اضطراری رسمی می گوید 3M فروش ماسک به کشورهای خارجی است. من معمولا نمی پست در چیزهایی شبیه به این, اما هی 3M! این بدتر! شرکت های آمریکایی باید بخشی از راه حل است. چه اتفاقی افتاد به ‘ما همه در این با هم’?”

Sinise ادامه داد:

“نقطه که زمانی که آمریکا ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی & کارگران نیاز به ماسک به شدت و آنها به دنبال 2 خرید آنها, لطفا 3M مطمئن باشید که به شما فروخته می شود و نه همه آنها را 2 سایر کشورها و گسترش آنها را در اطراف. R مردمی نیاز به این, به طوری که آنها می تواند کمک به شهروندان ما”

و Sinise به این نتیجه رسیدند:

“نظر نهایی:من هیچ مشکلی با 3M فروش 2 R دوستان در کانادا و کشورهای دیگر به آنها نیاز من فقط یک مشکل زمانی که 3M انجام داده است تا در هزینه از قادر بودن 2 ارائه ماسک به ما بهداشت و درمان کارگران که روز به روز به شکم جانور در معرض خطر خود را”

Sinise, مشهور ستوان دن از “فارست گامپ” ساخته شده است که آن کار زندگی خود را برای حمایت از سربازان آمریکایی مرتبط با یک فاکس نیوز گزارش که در آن فلوریدا بخش مدیریت اضطراری سر Jared Moskowitz آن را به نام “جنایی چه اتفاقی می افتد.”

Moskowitz ادعا 3M است خاموش, آمریکایی, مقامات دولتی از خرید هر یک از 10 میلیون ماسک ساخته شده در هر هفته به دلیل آن است که خریداران خارجی outbidding و ارائه پول نقد.

“بزرگ” من پول من می خواهم به خرید برخی از کسانی که’: آنها گفت: من نمی توانستم که آنها هیچ ماسک برای فروش من” Moskowitz گفت: “Tucker Carlson امشب” در روز پنج شنبه. “این جنایتکار چه اتفاقی می افتد.

“من می خواهم بگویم چیزی که بسیار روشن است: این است که در مورد کارگران در کارخانه ها در 3M که در حال کار 24 ساعت شبانه روز به تلاش برای ایجاد این صرفه جویی در زندگی PPE; این است که در مورد مدیران که تصمیم به قرار دادن امریکا ،

“و آن را به پیامدهای ویرانگر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de