Gary Kubiak فقط واقعا هیجان زده’ به تماس می شود پخش دوباره

ساعت پس از وایکینگ ها بازگشت به شهرهای خود را زیر NFC بخشی حذفی از دست دادن به 49ers ماه گذشته حملات هماهنگ کننده Kevin Stefanski پذیرفته Browns’ پیشنهاد برای تبدیل شدن به خود سر مربی مجبور مربی مایک زیمر به دنبال پنجمین بازی تهاجمی-caller از وقت خود را در مینه سوتا است.

کار ارائه شده به گری Kubiak در زمان کمی زمان بر زیمر ، و با توجه به تمام Kubiak بوده است در سال های اخیر حتی خود مشورت شد و نسبتا سریع است.

Kubiak فرو ریخت و در حاصل کار دو تیم از یک 2013 بازی در حالی که او تگزاسی’ سر مربی و نگرانی های بهداشتی به رهبری او را به بازنشسته به عنوان Broncos’ سر مربی در سال 2017. اما پس از دو سال در یک نقش مشورتی دارند با Broncos خود او را در نظر دنور توهین آمیز و هماهنگ کار قبل از او پیوست وایکینگ ها به عنوان دستیار سر مربی در سال 2019. او تصمیم گرفت به یک سر مربی دوباره اما او هرگز نگذاشته بازگشت به تماس ،

زمانی که زیمر خواسته Kubiak به سر می برد Stefanski پس از فصل Kubiak گفت که او نیاز به یک زن و شوهر از روز را به فکر می کنم قبل از مصرف در چهارم هماهنگ کار حرفه ای خود را. او به ضرب و شتم خود او تحمیل شد.

“من فقط گفت:” مربی آیا شما ذهن اگر من رفتن به صفحه اصلی و برخی از توده یونجه یا کاه چمن برای چند روز و یا چیزی به فکر می کنم در مورد آن ؟ “Kubiak, 58, گفت:. “من به او گفتم دو روز و من فکر می کنم من به نام او در حدود یک روز و نیم. من واقعا هیجان زده به آن را انجام دهد.”

Kubiak تاثیر بر وایکینگها’ 2019 جرم که به ثمر رساند هشتم-بیشترین امتیاز در NFL در حالی که ترکیب بسیاری از مربی دیرینه اصول ساخته شده او را انتخاب منطقی برای موفقیت Stefanski در سال 2020 است. حضور خود را نیز به ارمغان می آورد تداوم به یک وایکینگ ها جرم است که تا به حال کمی از آن در سال های اخیر است.

زیمر گفت: وایکینگ ها می تواند برخی از تغییرات در عبور خود را بازی به عنوان یک نتیجه از Kubiak جایگزین Stefanski به عنوان بازی خود را-caller اما این تیم طرح و اصطلاحات باقی خواهد ماند تا حد زیادی مشابه آنچه در آمار و ارقام به حداقل مخل offseason برای وایکینگها’ جرم پس از سال 2016.

اندرو Janocko جدید گسترده ای از گیرنده های مربی پس از سه سال کار در خط حمله, در حالی که دستیار جدید خط حمله مربی فیل Rauscher مشغول به کار در دنور با چهار وایکینگ ها’ زمان مربیان — Kubiak, quarterbacks مربی Klint Kubiak خط حمله مربی ریک Dennison و تنگ به پایان می رسد مربی برایان Pariani.

پس از یک فصل است که در آن وایکینگ ها به ثمر رساند بیش از 400 امتیاز برای اولین بار در زیمر دوران آنها دو برابر را در سال 2020 در آنچه که برای آنها کار می کرد. که ثبات را Gary Kubiak تصمیم نسبتا ساده است.

“من در اینجا ما یک سیستم در محل ما رفتن به محل کار ما یک کار در طول این دوره از سال,” او گفت:. “و پس از آن یک چیز تغییر: یک پسر رو سر کار مربیگری. برای من بسیار آشنا است. من مجبور به بازگشت به کار یک ماه پیش و بیش از شروع با یک گروه جدید از مربیان است. ما در حال راه پیش رو است. ما می توانیم به بازگشت به کار و سعی کنید به را تشکیل می دهند برخی از زمین بیشتر در اینجا. من فکر می کنم همه کسانی که همه چیز با هم کمی اضافه شده و سوخت را به آتش, پس به صحبت می کنند. آن ساخته شده آن را آسان تر برای من بگو Zim من قدر این فرصت و من به دنبال به جلو به آن است. “

Kubiak آمد به مینه سوتا یک سال پیش در بخشی به دلیل رابطه اش با Stefanski و Kubiak صحبت با Stefanski دوشنبه شب درباره کار جدید خود را با قهوه ای.

“من فکر می کنم همه ما سعی کنید به کار در یک جهت به یک فرصت بود که روزی” Kubiak گفت. “من فکر می کنم همه ما خوشحال برای او; ما همچنین درک آنچه او در. او دست خود را پر از نقطه نظر آن است. اما من فکر می کنم ما همه افتخار از این واقعیت است که این تیم فوتبال به او این فرصت را ایفا کردند و در این راه مربیان با او کار می کرد. من فکر می کنم ما همیشه افتخار می کنم که یکی از رفقا می شود یک شانس برای انجام این کار است.”

او به عنوان موفق Stefanski, Kubiak — چه کسی برنده چهار سوپر کاسه به عنوان یک مربی — چهره به صرف مقدار زیادی از offseason وام دیدگاه به وایکینگ ها’ تلاش برای شکستن از طریق NFC پس از 2-3 حذفی رکورد پنج سال گذشته.

کسانی که تلاش خواهد تکیه بیشتر بر مکر و اثر بخشی از یک رمان توهین آمیز طرح. از Kubiak تجربه تمام وایکینگ ها می توانید انجام دهید این است که آماده به دوباره سعی کنید.

“تنها راه من می دانم که چگونه به دریافت بیش از قوز کردن است, نگه داشتن رفتن به قوز,” او گفت:. “شما رو به خوبی به اندازه کافی در هر سال وجود دارد و پیدا کردن یک راه برای پخش در ماه ژانویه است. من استفاده می شود برای همیشه موعظه به تیم من ‘هی خط پایین این [است] ما می توانیم خودمان را در و می تواند ما بازی را بهتر از هر کس دیگری برای یک ماه؟’ این چیزی است که این لیگ boils پایین به: بسیاری از مربیان خوب زیادی از بازیکنان خوب و یک خط بسیار خوب بین بودن واقعا موفق و موفق بودن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themestürktelekom mobil ödeme bozdurmabuy stripe account