گریسون کیلر لغو رویداد در زن باشگاه بیش از رسانه های اجتماعی’ شکایت

سابق “A Prairie Home Companion” میزبان گریسون کیلر بود که کاهش یافته است توسط رادیو دولتی مینسوتا در سال 2017 پس از متهم به “رفتار نامناسب” با یک کارمند است خود را لغو Feb. 29 جمع آوری کمک برای زن باشگاه مینیاپولیس.

“به من گفت: دوستان من در روی باشگاه است که باید آن را لغو و آنها موافقت کرد” کیلر ” میگوید. “من عاشق این باشگاه است که بزرگ پیر موسسه در محله من و هنگامی که آنها از من خواسته شد سود وجود دارد, من موافقت کرد اما رسانه های اجتماعی مردمی آمد و سخت بر آنها و من نمی خواهم آسیب به شکننده سازمان است.”

کیلر شد MeToo pariah در سال 2017 زمانی که خبری از اتهامات را شکست. حتی پس از او هنوز هم به تساوی یک جمعیت و همچنان به انجام در سراسر کشور است. او تا به حال دو شب ایستاده در داکوتای در مینیاپولیس در روز سه شنبه و چهارشنبه پیوست توسط خواننده هدر مرتبه. کیلر برنامه ریزی شده است به بازی لاس وگاس در ماه مه.

در زن باشگاه کیلر بود که میله میله به پیوست, توسط پیانیست دن step eductl program و سوپرانو ماریا Jette برای شب “آهنگ عشق” و “maudlin” شعر است.

زن باشگاه مینیاپولیس تاسیس شد و در مارس 1907 به یک فضا برای زنان “به مرحله به بحث جدی و هنوز اقدام جدی در خصوص اعمال” با توجه به تاسیس آن رئیس جمهور, آلیس ایمز زمستان.

“باشگاه نیاز به درخواست تجدید نظر به زنان جوان و زنان جوان تمایل به دیدن من به عنوان یک جنایت کار محکوم و اختطاف کودکان, بنابراین من رکوع را” کیلر گفت. “آن را نمی خواهد دوباره. این یک nonevent. من یک نویسنده هستم و نه جنگنده. من بسیار خوب در حال عقب نشینی است.”

کسانی که بلیط خریداری شده را دریافت بازپرداخت زن باشگاه مدیر کل Belia جیمنز-Lorente گفت.

لغو مراسم بود به جمع آوری پول برای نوسازی 630-صندلی تئاتر که میزبان کمدی را نشان می دهد و کنسرت. جیمنز-Lorente می خواهم برای دیدن تئاتر مورد استفاده برای پخش موسیقی و نمایش فیلم آن را به عنوان شده است در گذشته است. این باشگاه به دنبال راه های دیگر به صندوق ارتقا دهید.

“ما تلاش کردیم که برای سال ها به وصله پینه کردن و نوسازی ما تئاتر” جیمنز-Lorente گفت. “ما با ارزش ترین جواهر و یک دارایی به لرینگ پارک جامعه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im