گاردنر دنور منابع مجموعه برای پیوستن به S&P 500; Cimarex انرژی برای پیوستن به S&P MidCap 400

نیویورک, Feb. 27, 2020 /PRNewswire/ — گاردنر دنور Holdings, Inc. (NYSE:GDI) جایگزین خواهد شد Cimarex انرژی شرکت. (NYSE :XEC) در S&P 500 و Cimarex انرژی جایگزین خواهد شد چساپیک انرژی شرکت (NYSE:CHK) در S&P MidCap 400 موثر قبل از باز کردن معاملات در سه شنبه 3 مارس. S&P 500 تشکیل دهنده Ingersoll-Rand plc (NYSE:IR) در حال چرخش آن صنعتی بخش کسب و کار خواهد شد که با هم ادغام شدند با گاردنر دنور منابع. پست-spin-off “قدیمی” Ingersoll-Rand خود را با تغییر نام خود و صدای تیک تیک به Trane فن آوری های plc (NYSE:TT) و Trane باقی خواهد ماند در S&P 500 با یک صنعت جهانی طبقه بندی استاندارد (GICS) تغییر به ساختمان محصولات فرعی صنعت طبقه بندی. بلافاصله پس از ادغام آن با صنعتی بخش کسب و کار گاردنر دنور را با نام و صدای تیک تیک تغییر به “جدید” اینگرسول رند, Inc. (NYSE:IR). Cimarex انرژی یک بازار سرمایه نماینده بیشتر از اواسط کلاه فضای بازار. چساپیک انرژی رتبه در نزدیکی پایین از S&P MidCap 400 است و دیگر نماینده از اواسط کلاه فضای بازار.

گاردنر دنور را فراهم می کند ماموریت بحرانی کنترل جریان و فشرده سازی و تجهیزات مرتبط aftermarket قطعات و مواد مصرفی و خدمات است. که مقر آن در Milwaukee, WIاین شرکت اضافه خواهد شد به S&P 500 GICS ماشین آلات صنعتی زیر شاخص صنعت.

Cimarex انرژی عمل می کند به عنوان یک مستقل نفت و گاز اکتشاف و تولید شرکت. که مقر آن در دنور, COشرکت اضافه خواهد شد به S&P MidCap 400 GICS نفت و گاز اکتشاف و تولید زیر شاخص صنعت.

در زیر خلاصه ای از تغییرات:

S&P 500 INDEX – 3 مارس سال 2020


شرکت

GICS بخش اقتصادی

GICS SUB-صنعت

اضافه شده

گاردنر دنور

صنعتی

ماشین آلات صنعتی

حذف شده

Cimarex انرژی

انرژی

Oil & Gas Exploration &
تولید

S&P MIDCAP 400 INDEX – 3 مارس سال 2020


شرکت

GICS بخش اقتصادی

GICS SUB-صنعت

اضافه شده

Cimarex انرژی

انرژی

Oil & Gas Exploration &
تولید

حذف شده

Chesapeake
انرژی

انرژی

Oil & Gas Exploration &
تولید

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد S&P Dow Jones شاخصهای لطفا www.spdji.com

در مورد S&P DOW JONES شاخص
S&P Dow Jones شاخصهای بزرگترین جهانی منابع ضروری شاخص مبتنی بر مفاهیم داده ها و تحقیقات و خانه را به یاد مالی شاخص های بازار مانند S&P 500® و میانگین صنعتی داو جونز®. بیشتر دارایی های سرمایه گذاری در محصولات ما بر اساس شاخص های از محصولات مبتنی بر شاخص از هر ارائه دهنده دیگر در جهان است. پس چارلز داو اختراع اولین شاخص در سال 1884 S&P DJI تبدیل شده است به بیش از 1,000,000 شاخص در سراسر طیف از دارایی است که باید کمک کرد تا, تعریف, راه سرمایه گذاران اندازه گیری تجارت و بازار.

S&P Dow Jones شاخص است که یک بخش از S&P جهانی (NYSE: SPGI) فراهم می کند که ضروری هوش برای افراد و شرکت ها و دولت ها را به تصمیم گیری با اعتماد به نفس. برای اطلاعات بیشتر www.spdji.com.

برای کسب اطلاعات بیشتر:

S&P Dow Jones شاخص
[email protected]

سوالات رسانه ای
[email protected]

شاخص حکومت سوالات
[email protected]

منبع S&P Dow Jones شاخص

لینک های مرتبط

https://www.spdji.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>