اطلاعات منتشر شده توسط وزارت امور خارجه از خدمات بهداشت و درمان در روز یکشنبه در نظر گرفته شده برای ارائه یک تصویر کامل تر از این در حال تحول coronavirus همه گیر در آریزونا.

آن را نشان داد نقاط مهم برای COVID-19 مورد در اطراف صفحه نزدیکی ملت ناواهو در توسان را southside و در اسکاتسدیل آریزونا-منطقه پستی کد فقط در شرق ققنوس کوه حفظ با 34 مورد و یا 1.82 مورد در هر 1000 نفر.

داده شد و برای اولین بار همراه با اطلاعات دموگرافیک برای برخی از موارد نشان می دهد که آمریکایی های بومی که 4.6 درصد از جمعیت این ایالت به حساب برای 16 درصد از مرگ و میر ناشی از COVID-19.

اما به گفته کارشناسان بیشتر-اطلاعات دقیق بود فقط به عنوان قابل توجه برای چه آن را نمی گوید ساکنان آریزونا که زندگی شده اند طرح میتوانست با این بیماری همه گیر.

برای یک محل coronavirus موارد مشخص نیست.

TAKEAWAYS: آریزونا منتشر شد بیشتر COVID-19 داده است. در اینجا چیزی است که ما می توانیم بگویم تا کنون

دولت در آن گفت: نقشه برداری موارد بر اساس بيماران آدرس منزل — مگر در مواردی که اطلاعات ناشناخته بود. اگر هیچ نشانی در دسترس بود موارد نشان داده شده در آدرس ارائه دهنده و یا گزارش مرکز.

اما معلوم نیست که چگونه بسیاری از موارد اختصاص داده شده به مراقبت های بهداشتی و امکانات به جای بیمار آدرس.

خودداری که اطلاعات ممکن است غلو تاثیر COVID-19 در کد پستی با بيمارستان ،

به عنوان مثال داده ها نشان می دهد تعداد زیادی از موارد در ققنوس و 85054 که خانه به کلینیک مایو در بیمارستان و در توسان را 85714 که تا به حال 4.08 مورد در هر 1000 اما ساکنان خانه را به بنر مرکز پزشکی دانشگاه جنوب.

مقامات بهداشتی دولت حاضر به پاسخ به سوالات در مورد اطلاعات در روز جمعه و یا دوباره در روز یکشنبه.

دولت همچنین گفت: آن را سرکوب—”قبیله ای در انتظار تصویب”— کد پستی اطلاعات از هر منطقه ای که بیش از 50 درصد از جمعیت ساکنان قبیله ای.

نوجو کشور 86040 کد پستی نشان داد 4.7 مورد در هر 1000 ساکنان بالاترین میزان عفونت در میان کدهای پستی با اطلاعات کامل. پنجاه و یک بیماران آزمایش مثبت برای این ویروس در آن منطقه که از دهانه شمالی از طوبی سیتی ایالت یوتا مرز.

اما هیچ کد پستی اطلاعات در دسترس بود برای همسایه ملت ناواهو ساخت کمتر روشن تاثیر بر ملت ناواهو که تا به حال 698 موارد COVID-19 و 24 و میر ناشی از شنبه شب یا دیگر سرزمین های قبیله ای.

بیشتر در حالی که دولت ارائه اطلاعات در بومی آمریکا coronavirus موارد و مرگ و میر آن به چند جزئیات دیگر نژادها و اقوام است. در 48% موارد از آریزونا COVID-19 مرگ و میر به دولت ارائه اطلاعات در مورد نژاد و یا قومیت از کسی که فوت کرده است.

داده بود و حتی بدتر برای مثبت coronavirus آزمون: 63 درصد از تست مثبت تا به حال هیچ اطلاعاتی در مورد نژاد و یا قومیت.

“من مطمئن هستم که منظور شما با داده های گمشده,” کریس Minnick سخنگوی آریزونا اداره خدمات بهداشت گفت: جمهوری روز یکشنبه افزود: “ما لازم نیست که رسانه های در دسترس امروز است.”

دولت نیز نمی پاسخ به سوال در مورد اینکه چرا آنها انتخاب شده در یکشنبه عید پاک را انتشار داده است که بسیاری از آنها شده است تقاضاهای مصرانه برای پس از اولین موارد ظاهر در آریزونا.

استفانی, سه نفری, متخصص اپیدمیولوژی و استاد بهداشت عمومی در دانشگاه ایالتی مونت کلر در نیوجرسی گفت: داشتن اطلاعات خوب و مختل تصمیم گیرندگان توانایی برای پیدا کردن سیاست های مناسب پاسخ.

“نداشتن که داده … باعث می شود آن را غیر ممکن است برای دیدن یک مشکل” Fernando گفت. “و بدون اطلاعات آن را اجازه نمی دهد شما را به واقعا تجسم آنچه اتفاق می افتد در راه است که شما می توانید واکنش نشان می دهند به آن است.”

آن را نیز به خطر می اندازد سلامت مردم, او گفت:. بسیاری از ایالت ها که آهسته بوده است به واکنش نشان می دهند تنها در حال حاضر به دنبال در نقاط مهم و با فرض این که این مشکلات در حال رفتن به ماندن بگیرید.

“اجازه دادن به مردم می دانند به طوری که آنها می تواند منزوی و خود قرنطینه است که واقعا خطرناک برای کل جمعیت آن کشور است,” او گفت:. “آن را نمی کند اجازه دهید مردم می دانند که در آن برای جلوگیری از… آن را اجازه نمی دهد که برای آن مناطق که در حال ضربه زدن به رسمیت شناختن و یا درخواست تجدید نظر برای منابع بیشتر است.”

این 85714 کد پستی در توسان را به سمت جنوب بيشترين تعداد کل coronavirus موارد در دولت با 64. کد پستی به سایت coronavirus قرار گرفتن در معرض در یک راهپیمایی کارت مسابقات با حضور 800 نفر است. اما آن را نیز به یکی از توسان بزرگترین بیمارستان که در خدمت یک جمعیت آسیب پذیر.

بدون بیشتر اطلاعات دقیق آن غیر ممکن است به دانستن عوامل رانندگی اعداد. این امکان ZIP کد در واقع دارای میزان بالایی از عفونت است. یا آن را ممکن است که بیشتر مردم زندگی می کنند که در آن کد پستی قادر به دست آوردن آزمایشات ویروس در نتیجه منجر به مثبت تر شد. یا این امکان وجود دارد که بسیاری از موارد بیماران در بیمارستان است.

این واقعیت است که آریزونا اطلاعات می تواند شامل مکان های بیمارستان ها مشکل ساز است Fernando گفت.

اگر آن را یک بیمارستان کوچک که تنها در خدمت جامعه اطراف و سپس اثر داده نمی به عنوان بزرگ او گفت:. اما اگر آن را یک بیمارستان منطقه ای است که در بیماران از سراسر مترو منطقه و سپس داده ها نیست به عنوان مفید است.

“شعار من آموزش داده شده بود ‘زباله در بیرون,'” Fernando گفت. “اگر شما در حال گرفتن اطلاعات خوب و سپس شما نمی تواند خوب را تفسیر داده ها که در انتهای دیگر.”

چارلز Everts بازنشسته توسان دکتر گفت: “مشکل عدم اطلاعات از آریزونا وزارت بهداشت گفت: هفته گذشته که او می خواست اطلاعات کد پستی را به ببینید که در آن دولت را پشتیبانی کنند. مردم پس از آن می دانم که برای جلوگیری از این مناطق و یا بیشتر ورزش احتیاط که در آن داده ها نشان می دهد که وجود دارد بیشتر coronavirus موارد است.

پس از شنیدن که آریزونا بیشتر-اطلاعات دقیق مخلوط بيماران آدرس منزل با ارائه دهنده و بیمارستان محل او گفت: “این برای تلفن های موبایل مانند روش خود را که مشکوک است و احتمالا واقعی نیست دقیق” و اضافه کرد که آن را نامناسب راه برای جمع آوری داده ها.

او نام آن را “نامعقول” است که دولت را خودداری اطلاعات در مورد هند رزرو و گفت: بسیاری از کسانی که زندگی می کنند وجود دارد قطعا می خواهم به می دانم. “ما همه در این با هم,” او گفت:.

او گفت که او شده است تحت تاثیر قرار گرفته با وزارت امور خارجه در پاسخ به شیوع کروناویروس.

“من احساس دل و روده مدیر بهداشت عمومی در ایالت آریزونا لزوما بیشترین چاقو در کشو” Everts گفت. “شاید این ناعادلانه است اما این نوع از من برداشت.”

او گفت که او می خواهد به روز رسانی اطلاعات دقیق این بیماری همه گیر.

“به نظر نمی رسد مانند ما بدست به موقع اطلاعات و یا اطلاعات بدست هنگامی که ما باید آن را دریافت” Everts گفت.

سه نفری, the New Jersey, اپیدمیولوژی گفت: دولت اطلاعات برجسته ضعف در بهداشت عمومی و زیرساخت ها است.

“ما شناخته شده در بهداشت عمومی برای مدت زمان طولانی است که کد پستی خود بهترین پیش بینی کننده طول عمر خود را به خاطر آن به پایان می رسد تا یک نشانگر برای منابع در یک جامعه” Fernando گفت.

او افزود که مسابقه است که اغلب یک نشانگر برای سیاست است که مردم ترک در برخی از محله ها با منابع کمتر. جمع آوری داده ها که می تواند کمک به برجسته کردن کسانی که تفاوت.

“هیچ مدرکی وجود ندارد که در حال حاضر که از نژاد خودی خود چیزی است که رفتن به علت مردم به احتمال زیاد به بیمار و یا بیشتر احتمال دارد به مرگ” او گفت:. “اما مسابقه به پایان می رسد تا واقعا منعکس کننده اقتصادی ما آمار یا نه مردم باید دسترسی به مراقبت های انواع مشاغل است که آنها ممکن است در کار که واقعا مربوط به تعداد زیادی از این نوع سیاست در سطح و یا عوامل نهادی که در حال حاضر مورد بحث قرار گرفته کمی بیشتر به این دلیل که ما شاهد چنین استارک سلامت و نابرابری.

“و من فکر می کنم که آمریکایی های بومی جمعیت است که متاسفانه جامعه ای که واقعا رنج می برد از بسیاری از سلامت این بی عدالتی.”

خبرنگار راشل Leingang کمک به این داستان. تماس با خبرنگار راب اودل در rob.odell@arizonarepublic.com و یا در توییتر @robodellaz.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de