رم — بزرگترین بازی فوتبال در آتالانتا تاریخ و یک سوم از برگامو جمعیت ساخته شده در این سفر کوتاه به میلان مشهور سن سیرو ورزشگاه.

تقریبا 2500 طرفداران بازدید از باشگاه اسپانیایی والنسیا هم سفر به که در لیگ قهرمانان بازی.

بیش از یک ماه بعد کارشناسان با اشاره به Feb. 19 بازی به عنوان یکی از بزرگترین دلایل چرا برگامو تبدیل شده است یکی از این فاصله از این بیماری همه گیر کوروناویروس — یک “بمب بیولوژیک” بود که راه را یکی تنفسی متخصص قرار داده و آن را — و به همین دلیل 35 درصد از والنسیا تیم آلوده شد.

در این مسابقه که رسانه های محلی باید لقب “بازی صفر” برگزار شد و دو روز قبل از اولین مورد به صورت محلی منتقل COVID-19 تایید شد در ایتالیا.

“ما از اواسط ماه فوریه تا ما نیست که در این شرایط چه اتفاقی می افتد” برگامو شهردار جورجو گوری این هفته گفت: در طول یک زندگی Facebook chat با انجمن مطبوعات خارجی در رم. “اگر آن را درست آنچه آنها می گویند که این ویروس در حال حاضر در حال گردش در اروپا در ژانویه, سپس آن را بسیار محتمل است که 40,000 Bergamaschi در غرفه از سن سیرو همه با هم رد و بدل این ویروس در بین آنها است. به عنوان ممکن است به طوری که بسیاری از Bergamaschi که شب رو با هم در خانه بارها به تماشای مسابقه و همین.

“متاسفانه ما نمی توانست شناخته شده است. هیچ کس می دانست که این ویروس در حال حاضر در اینجا” شهردار اضافه شده است. “این اجتناب ناپذیر بود.”

کمتر از یک هفته پس از اولین موارد گزارش شده در استان برگامو.

در حدود همان زمان در والنسیا یک روزنامه نگار که در سفر خود به مسابقه دوم شد فرد آلوده در منطقه و آن را در طولانی نیست قبل از اینکه افرادی که در تماس با او نیز تا به حال این ویروس به عنوان طرفداران والنسیا بودند که در این بازی است.

در حالی که آتالانتا اعلام کرد اولین مورد مثبت سهشنبه برای دروازه بان مارکو Sportiello والنسیا گفت: بیش از یک سوم از آن تیم های آلوده “به رغم تدابیر شدید اتخاذ شده توسط باشگاه” بعد از بازی در میلان.

از روز شنبه نزدیک به 7000 نفر در استان برگامو, تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 و بیش از 1000 نفر کشته شده بود از ویروس — ساخت برگامو کشنده ترین استان در تمام ایتالیا برای این بیماری همه گیر. والنسیا منطقه تا به حال بیش از 2600 نفر آلوده.

لوکا Lorini رئیس واحد مراقبت های ویژه در ژان بیستوسوم بیمارستان در برگامو در حال حاضر 88 بيمار تحت مراقبت خود با کروناویروس; و نه از جمله بسیاری از در دیگر بخش های این بیمارستان است.

“من مطمئن هستم که 40 ، 000 نفر بغل کردن و بوسیدن یکدیگر در حالی که ایستاده یک سانتی متر از هم جدا — چهار بار به دلیل آتالانتا به ثمر رساند و گل چهارم (نهایی نتیجه 4-1) — قطعا یک شتاب دهنده برای سرایت” Lorini گفت: آسوشیتد پرس در روز چهارشنبه.

“در حال حاضر ما در جنگ است. هنگامی که زمان صلح می آید من می توانم به شما اطمینان دهم ما را و ببینید که چگونه بسیاری از 40,000 نفر که رفت به بازی آلوده شد,” Lorini اضافه شده است. “در حال حاضر ما باید اولویت های دیگر.”

سیلویو Brusaferro سر از ایتالیا و برتر موسسه بهداشت گفت: بیش از آخر هفته در شبانه تلویزیونی در سراسر کشور جلسه توجیهی حفاظت مدنی آژانس است که این بازی “یکی از فرضیه” در حال ارزیابی به عنوان یک منبع بحران در برگامو.

“این قطعا یک تجزیه و تحلیل است که می تواند ساخته” Brusaferro گفت.

توسط هفته گذشته برگامو را به گورستان تبدیل شد به طوری غرق تعداد مرده که کامیون نظامی شروع به حمل و نقل اجسام به همسایه منطقه برای هولوکاست.

ایتالیا باقی ماند و به کشور های اروپایی با اکثر موارد نزدیک به 70,000 و تقریبا از 7000 مرگ و میر — ترین در سراسر جهان و بیش از دو بار به عنوان بسیاری از چین است.

اسپانیا است که آینده کشور در اروپا با اکثر موارد حدود 48,000 و از آن پیشی گرفته است چین در تعداد مرگ و میر با بیش از 3,400.

بیش از 435,000 نفر در سراسر جهان آلوده شده اند و تعداد کشته در بسته 20 ، 000 با توجه به در حال اجرا تعداد نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز. به طور کلی بیش از 100 ، 000 بهبود یافته اند.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

رسمی برای حضور در فوریه. 19 بازی بود 45,792 — یک “صفحه اصلی” رکورد برای آتالانتا یک باشگاه کوچک ساخت اولین آن در اروپا رقابت های باشگاه.

آتالانتا کاپیتان Alejandro “Papu” Gómez گفت: آرژانتین روزانه Olé آن را “وحشتناک” را بازی کرده اند که بازی.

“این یک شهرستان از 120,000 نفر و آن روز (40,000) رفت و به سن سیرو” آرژانتین گفت. “این یک مسابقه تاریخی برای آتالانتا چیزی منحصر به فرد است. به شما ایده بدهد همسرم در زمان سه ساعت برای رسیدن به میلان وقتی که این سفر به طور معمول طول می کشد تا 40 دقیقه.”

این بازی در میلان به دلیل آتالانتا را در ورزشگاه برگامو نمی دیدار با الزامات تعیین شده توسط فوتبال اروپا حاکم بر بدن UEFA.

قبل از بازی والنسیا طرفداران آزادانه گردش در اطراف میلان و حضور در برخی از شهر و میدان از جمله Piazza del Duomo, نوشیدن, و, شعار تیم ها ،

به دنبال بازگشت شرایط را برای ویروس سرایت بالا بود با هزاران نفر از مردم جمع آوری و بدون نگرانی های زیادی را در یک زمان هنگامی که شیوع بیماری در اروپا نبود و در عین حال شناخته شده است — و پس از آن سفر بازگشت به خانه. نزدیک به 30 busloads از طرفداران ساخته شده و 60 کیلومتر (37 مایل) سفر از برگامو به میلان.

شب قبل از مسابقه وجود نداشت و اجتماعی فاصله به عنوان مقامات از هر دو باشگاه آمیخته و رد و بدل هدیه و دست دادن در یک شام ارائه شده توسط آتالانتا.

“من شنیده ام بسیاری از نظریه ها) من می گویم معدن: Feb. 19, 40,000 Bergamaschi رفت و به سن سیرو برای آتالانتا-والنسیا” Fabiano di Marco رئیس pneumologist در بیمارستان در برگامو به گفته روزنامه ایتالیایی Corriere della Sera. “در اتوبوس, اتومبیل, قطار. یک بمب بیولوژیک متاسفانه.”

والنسیا مدافع Ezequiel Garay اول لیگ اسپانیا بازیکن برای تست مثبت برای COVID-19. این تیم اسپانیایی بازی لیگ در برابر Alavés حدود دو هفته پس از بازی در میلان و بعد Alavés گزارش داد که 15 نفر در این باشگاه آلوده شدند هر چند آن را می گویند نیست این موارد به طور مستقیم مربوط به بازی در برابر والنسیا.

ایتالیایی, بازیکنان فوتبال’ association جمهور دامیانو Tommasi معتقد است ورزش مقامات باید نگاه طولانی و سخت در آتالانتا بازی قبل از شروع مجدد لیگ.

“نگاهی به آنچه اتفاق می افتد در چین که در آن بازیکنان در حال آزمایش مثبت برای coronavirus در حال حاضر با وجود تمام قوانین ایمنی و اقدامات احتیاطی گرفته” Tommasi گفت: AP با اشاره به مثبت اخیر آزمون به صورت سابق منچستر یونایتد هافبک لیونل مسی با باشگاه چینی شاندونگ لونن.

مسی را تست مثبت بود و هشدار دهنده در حالی که شیوع شروع به گسترش در چین این ویروس گزارش شده است, عقب کشیدن وجود دارد.

“آن را نمی خواهد به اندازه کافی برای فقط تست ورزشکاران” Tommasi اضافه شده است. “کل محیط نیاز به امن است. چرا که اگر یک تیم است که گیر این بلوک کل سیستم.”

پس از برنده شدن در پا برای اولین بار آتالانتا پیشرفته به لیگ قهرمانان اروپا یک چهارم نهایی پس از دیگری پیروزی در بازی برگشت در مارس 10 بود که در خالی Mestalla ورزشگاه والنسیا پس از مقامات اسپانیایی ممنوع بازی شامل تیم هایی از شمال ایتالیا برای بازی با طرفداران. چند هزار والنسیا هواداران در Mestalla خوش آمدید, تیم, چند, و به تماشای مسابقه هم در نزدیکی کافه ها و رستوران ها.

در طی ماه گذشته آتالانتا به سوگواری مرگ پنج سابق کارکنان است. در حالی که اطلاعیه ها در وب سایت باشگاه هیچ اشاره ای به ویروس, رسانه های محلی گزارش داده اند که حداقل چهار نفر از آنها فوت با COVID-19.

هنوز هم تنها یک تست مثبت از آتالانتا اعلام شده است.

“برخی از جوخه های انتخاب شده برای تست نیست بازیکنان خود را مگر اینکه آنها را نشان می دهد علائم” Tommasi گفت. “دیگر جوخه های تست شده همه. اینها انتخاب های فردی.

“رئیس سازمان حفاظت مدنی آژانس در مورد احتمال که برای هر ثابت مورد مثبت وجود دارد احتمالا 10 واقعی مثبت. … تعداد بالا مثبت در والنسیا باعث می شود شما تعجب می کنم.”

با نهایی لیگ قهرمانان اروپا به حالت تعلیق به دلیل همه گیر آتالانتا هیچ ایده زمانی که آن را ممکن است در بازی یک چهارم نهایی — که دوباره می خواهد باشگاه را بزرگترین بازی در تاریخ آن است. در ضمن هر دو برگامو و تیم والنسیا در سمت چپ تعجب در مورد عوارض پیش بینی نشده از بازی خود را در ماه فوریه است.

___

Azzoni گزارش از مادرید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im