گالوپ در نزدیکی ملت ناواهو, قفل کردن برای یک 2nd آخر هفته

FARMINGTON, N. M. — شهر گالوپ باقی خواهد ماند در مستند در تغییر ظرفیت از طریق آخر هفته به عنوان آن را همچنان به تلاش برای جلوگیری از انتقال COVID-19.

رژیم صهیونیستی. میشل Lujan گریشام در 7 مه اعلام کرد فرمت دوم از مستند سفارش برای شهرستان پس از گالوپ شهردار لوئیس Bonaguidi درخواست دولت Riot Control Act استناد برای کمک به کاهش گسترش COVID-19 در McKinley شهرستان با توجه به آزادی مطبوعات.

در مارس 7, نامه ای به فرماندار Bonaguidi گفت: در ادامه این منظور اجازه خواهد داد که گالوپ به اندازه کافی آماده شدن برای موفق بازگشایی.

منظور این است که تمدید از طریق ظهر در مارس 10 و نیاز به کسب و کار به از 8 p. m. به 5 ساعت در روز. آن را نیز می پرسد ساکنان به در خانه باقی می ماند مگر اینکه اضطراری برای گردش و محدود وسایل نقلیه به دو مسافر در سفر با هم.

جاده ها به گالوپ بسته باقی خواهد ماند برای nonresidents از طریق 8 p. m. ممکن است 8.

آزادی مطبوعات از دفتر والی می گوید که مک کینلی شهرستان که در آن گالوپ است بخشداری است حدود 30 درصد از دولت COVID-19 موارد با 1,337 موارد مثبت و 29 مرگ و میر.

در مجموع 736 از موارد در McKinley شهرستان در ملت ناواهو مه 6 با توجه به این ملت ناواهو دفتر رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور.

این شهرستان در حدود 3.5 درصد از جمعیت این ایالت.

منظور برای اولین بار تصویب در ظهر در مارس 1 به چند شهر و شهرستان و دولت در اجرای قانون مقامات به منظور اجرای بسته شدن راه و اورژانس سفارش.

جاشوا کلاگ را پوشش می دهد اخبار به صورت روزانه بار. او را می توان در 505-564-4627 و یا از طریق ایمیل در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im