گالوپ: اکثر رای نخواهم داد سوسیالیستی

تنها 45 درصد از آمریکایی ها گفت: آنها خواهد بود مایل به رای دادن برای یک سوسیالیست برای رئیس جمهور در حالی که 53 درصد می گویند که آنها نمی خواهد با توجه به گالوپ نظرسنجی منتشر شده در روز سه شنبه.

گالوپ همچنین رای دهندگان خواست تا در تمایل خود را برای انتخاب نامزدها با دیگر ویژگی های متنوع اما “سوسیالیستی” بود که تنها یک دریافت اکثریت مخالف است.

سوال این بود تعبیر: “اکنون و در سال 2020 کنوانسیون های سیاسی وجود خواهد داشت بحث در مورد صلاحیت نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری — آموزش و سن و مذهب و نژاد و…. اگر حزب خود را نامزد به طور کلی به خوبی از فرد واجد شرایط برای رئیس جمهور اتفاق افتاده است که به [مشخصه] به شما رای برای آن شخص است؟”

دیگر نتایج حاصل از این بررسی نشان می دهد:

  • بیش از 90 درصد می گویند که آنها را برای رای دادن به یک نامزد ریاست جمهوری نامزد حزب خود را که اتفاق افتاده بود و سیاه کاتولیک اسپانیایی یهودی و یا یک زن.
  • حدود 8 در 10 گفت: آنها خواهد بود مایل به رای دادن برای مسیحیان انجیلی گی یا لزبین, در حالی که برخی از 60%-70% را برای رای دادن به کسی که زیر 40 سال سن بیش از 70 یک مسلمان یا بی دین و ملحد.
  • هفتاد و شش درصد از دموکرات ها در حال حاضر به رای دادن برای یک سوسیالیست اما تنها 17 درصد از جمهوری خواهان می گویند همین است. در میان مستقل 45 درصد خواهد بود مایل به انجام این کار.
  • به طور کلی درصد از کسانی که مایل به رای دادن برای یک سوسیالیست کاهش یافته است دو نقطه از همان سوال پنج سال پیش.

این نظرسنجی انجام شد Jan. 16-29 میان 1,033 بزرگسالان است. وجود یک حاشیه خطا از 4 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر