گالوپ: اعتماد به نفس در تغذیه صندلی بازدید بالاترین نقطه از گرینسپن عصر

آمریکایی ها اعتماد به نفس در فدرال رزرو رهبری رسیده 15 سال اخیر به بانک مرکزی نقل مکان کرد و به شدت به مقابله با فلج کننده اقتصادی از coronavirus بیماری همه گیر.

یک ترکیب 58 درصد از پاسخ دهندگان گفت که آنها تا به حال یک “معامله بزرگ” و یا “مقدار عادلانه” از اعتماد به نفس است که رئیس بانک فدرال جروم پاول را انجام دهد یا توصیه درست برای اقتصاد یک مارس 1-14 بررسی های گالوپ.

پاول شانس بهتر از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, خزانه داری, منشی, Steven Mnuchin و رهبری کنگره از هر دو طرف. در میان گزینه های ارائه شده توسط این نظر سنجی رتبه بندی تنها خود را فرمانداران بسیار بیشتر از رئیس بانک فدرال.

آخرین زمان پاسخ دهندگان به این اعتماد به نفس در رئیس بانک مرکزی ایالات متحده بود که در سال 2004 زمانی که 61 درصد خوش بین در مورد آلن گرینسپن. سالانه سری قدمت آن به سال 2001 سال گرینسپن به حال خود بالاترین امتیاز در 74%.

پس از آن ایستاده و از کشور ارشد و رئیس بانک مرکزی کاهش یافته است برای چندین سال. آن صدمه دیده بود توسط یک رکود اقتصادی در سال 2001 و پس از آن به شدت آسیب دیده از بحران مالی جهانی و رکود اقتصادی که به دنبال تحت بن برنانکه زمانی که نرخ بیکاری صعود به 10٪. اعتماد به نفس کف در جانت یلن اولین سال روی کار در سال 2014 در 37%.

پاول رتبه شروع به پریدن کرد به طور چشمگیری پس از او در زمان بیش از در ماه فوریه 2018. در این سال انجام شد فقط به عنوان آسیب اقتصادی از coronavirus بیماری همه گیر در حال تبدیل شدن بیشتر آشکار است. در سه هفته منتهی به سوم آوریل 10, چهار روز قبل از این نظرسنجی بسته شده و نزدیک به 19 میلیون آمریکایی در زمینه مزایای بیکاری. S&P 500 نیز در حال حاضر رنج می برد و تا حدودی بهبود از یک 34 درصد کاهش از اوج خود در ماه فوریه ،

فدرال رزرو در پاسخ به بحران با ذوق کشف حجاب نه اضطراری برنامه با هدف برقراری ثبات در بازارهای مالی و ارائه کمک مستقیم به برخی از شرکت ها و همچنین به عنوان دولت های ایالتی و محلی. پاول متعهد در مارس 9 گفتار به استفاده از تغذیه قدرت “زور فعالانه و تهاجمی تا ما با اعتماد به نفس است که ما استوار در مسیر بهبودی است.”

پاول اعتماد به نفس رتبه بندی به نظر می رسد صدمه ندیده تقریبا دو سال از حملات مداوم از مغلوب ساختن پیشی جستن. رئیس جمهور تا به حال بارها و بارها لعنتی پاول بیش از بانک مرکزی این کشور نرخ بهره تصمیم گیری. مغلوب ساختن پیشی جستن در یک نقطه خواسته در یک صدای جیر جیر “است که ما بزرگتر دشمن Jay Powell یا رئیس Xi?” با اشاره به رئیس جمهور چین شی جینپینگ.

تنها در این اواخر پس از تغذیه کاهش نرخ به صفر و در زمان فوق العاده ای اقدامات به تقویت بازارهای مالی است تهمت ستایش پاول.

این بررسی بر اساس مصاحبه های تلفنی با یک نمونه تصادفی از 1,017 ساکن در 50 ایالت آمریکا و منطقه کلمبیا. حاشیه خطای نمونه گیری شد به علاوه یا منهای 4 درصد در سطح اطمينان 95 درصد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de