پس از پنج سال انتظار در گفتوگو Galaxy رانندگی در سنت لوئیس پارک است به انفجار خاموش دوباره.

فصلی درایو-تا رستوران یکی از تنها تعداد انگشت شماری در شهرهای دوقلو را بازگشایی در اواسط ماه آوریل است. صاحب استیو Schussler ارسال شده اطلاع یکشنبه در Facebook و تا به حال بیش از 175 پاسخ در 15 دقیقه. او خریداری رستوران که قبلا شناخته شده به عنوان واگنر درایو در سال 2012 و پس از آن بسته و آن را در سال 2015.

“من اخذ شده است پرسش از مردم تقریبا هر روز به مدت پنج سال درخواست, ‘چرا شما آن را به فروش و یا بازگشایی آن ؟ “Schussler گفت. “من به دنبال حق اپراتور که من می تواند اعتماد و احساس خوبی در مورد.”

وارد علامت Saliterman رئیس VisionBank در سنت لوئیس پارک صاحب رس رستوران در Rockford, Minn., و تجاری توسعه املاک و مستغلات.

“من یک اطاق عقب, مرد,” او گفت:. “من می تواند بسیار مهم از مواد غذایی و خدمات. من تست غذاهای خودم و من با آشپز در منوها.”

جیمز هیبت اجرایی آشپز در رس خواهد شد تا تیم با Saliterman. هر دو پوست در این بازی است.

“آنها امضا اجاره نامه پرداخت آب و برق و آورده خود را در مواد غذایی مردم” Schussler گفت. “این باعث می شود یک تفاوت بزرگ. آنها یک انگیزه بزرگ به آن را به کار.”

این دو در حال تعمیرات اساسی در منو و آزمایش با چند منحط وسوسه مانند موز سرخ شده تقسیم پاشیده با ماه پای.

ترس خلاقیت در رس از جمله وعده های غذایی کودکان و نوجوانان خدمت در Frisbees ها کاملا مناسب با Schussler بازیگوش طبیعت است. اندازه غول شطرنج و چکرز مجموعه می توانید اشغال کاربران در کهکشان در حالی که آنها صبر کنید برای مواد غذایی است.

سگ ها و دریافت رایگان بستنی مخروط. “وانیل, شکلات, چرا سگ نباید شکلات” Schussler می افزاید.

دره طلایی-بر اساس بنیانگذار Rainforest Cafe, Schussler نیز توسعه یافته رستوران مفاهیم وراجی & Yeti, T-Rex و Boathouse در دیزنی خواص در اورلاندو است. او نیز تا به حال یک زنجیره ای از کاباره ها در سال 1980 به نام Jukebox شنبه شب از جمله یکی در مرکز شهر مینیاپولیس.

“من می خواهم به تخصص در غریب و خانواده و حیوانات خانگی و این جای فریاد می زند که” Schussler گفت: از کهکشان.

علاوه بر 20 درایو کردن فضاهای وسایل نقلیه رستوران, هوای آزاد, کرسی 90. به عنوان بسیاری از آیتم های منو را به عنوان امکان پذیر خواهد بود از ابتدا ساخته شده.

“این تقریبا بی سابقه در رانندگی-در کسب و کار” Schussler گفت. “مردم یک بار برای wow و سپس دوباره برای مواد غذایی است.”

رستوران تصادفا در گذشته Schussler گفت: زمانی که مواد غذایی نیست تا پر و زمان انتظار برای مواد غذایی بیش از 30 دقیقه. ترس گفت: این رستوران با هدف استاندارد زمان انتظار از 18 دقیقه و یا کمتر است.

در سال 2016 Schussler قرار داده و رستوران در 3712 کبک Av. S. برای فروش اما فقط برای سه روز.

“من مریض شدم به معده من پس از من در قرار داده در بازار,” او گفت:. “من تا به حال فروشنده ندامت بدون فروش آن است. وجود شور و شوق در اینجا است که من می توانم به شما بدهد. این یکپارچهسازی با سیستمعامل رنگ و یک پرنیان. مردم سوار بر اسکیت و دوچرخه اغلب با یک سگ در دو.”

محل مورد نیاز کار کمی برای دریافت آن آماده است. حتی در این خفته سال چمن هنوز قطع درختان بودند کمرنگ و گل کاشته. آن چراغ های نئون میدرخشد هر شب به عنوان یک آرام ادای احترام به 1950s.

Schussler گفت: او صرف $130,000 یک سال برای حفظ کهکشان در حالی که آن را بسته بود. “این یک همسایگی چیزی که به انجام, اما آن را در زمان یک فرد مانند علامت [Saliterman] بپرسید” چه این محل انجام خالی؟’ “او گفت:.

علاوه بر رستوران خود یک کامیون مواد غذایی خریداری شده توسط هیبت و Saliterman نیز در محل برای رسیدگی به سفارشات مشتری است.

“تمام این چیز ها به خاطر استیو و من هر دو را دوست دارم از آن لذت ببرید” Saliterman گفت.

شهرهای دوقلو دارای چندین درایو دیگر-ins انتظار می رود به زودی باز از جمله دری-Ette رانندگی در خیابان (در حال حاضر برای فروش) میننتنکا رانندگی در زمستان, پارک, نعناع پیچ و تاب و در دلنو و واگنر درایو در بروکلین پارک است که باز در طول سال. کهکشان باز به عنوان واگنر در سال 1959 توسط همان خانواده وابسته به بروکلین پارک محل.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im