COLUMBA, S. C. — هاوایی کنگره Tulsi Gabbard به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری, پایان دادن به یک شات در تلاش است که او را دیدم از اختلافات با هیلاری کلینتون و افزایش ترس در میان دموکرات ها که او را سوار یک شخص ثالث سال 2020 پیشنهاد.

در یک ایمیل و تصویری ارسال شده به توییتر در پنجشنبه Gabbard ارائه پشتیبانی کامل به معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن گفت: “روشن است که دموکراتیک اولیه رای دهندگان را انتخاب کرده اند” او را در رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

توجه خود را به تفاوتهای سیاسی Gabbard گفت: او با احترام بایدن و تا به حال اعتماد به نفس در انگیزه های مبارزات انتخاباتی خود در تلاش است.

“اگر من ممکن است توافق با معاون رئیس جمهور در هر موضوع, من می دانم که او یک قلب خوب و با انگیزه عشق خود را برای کشور ما و مردم آمریکا” Gabbard گفت. “من مطمئن هستم که او منجر خواهد شد کشور ما با هدایت روح سلام احترام و محبت و در نتیجه کمک به بهبود تفرقه شده است که در پاره شدن کشور ما از هم جدا است.”

به عنوان coronavirus شیوع ادامه Gabbard یک نظامی کهنه و عمده در گارد ملی ارتش گفت: او را به تمرکز بر روی او ادامه داد: خدمات از جمله نظامی تجربه باید آن را مورد نیاز است.

“من احساس می کنم که بهترین راه من می تواند از خدمات در این زمان است که برای ادامه کار برای سلامت و تندرستی مردم هاوایی و کشور ما در کنگره به آماده به خدمت در مدرسه باید هاوایی گارد ملی فعال شود” گفت: Gabbard که در خدمت دو تور of duty در خاورمیانه است.

در دوران نامزدی وی Gabbard به نظر می رسد اغلب در Fox News Channel و خشم همکار دموکرات با رای دادن “در حال حاضر” در مقالات از استیضاح در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن.

Gabbard جذب قابل ملاحظه زیر در نیوهمپشایر که در آن او اغلب در مبارزات انتخاباتی پیش از دولت فوریه اولیه. برخی از گذشته حامیان ایالت ورمونت برنی ساندرز در حالت گرم به مبارزات انتخاباتی خود را در طول زمان و از او حمایت مشابه خارجی با رویکرد ساندرز’ 2016 اجرا که Gabbard پشتیبانی می کند.

او همچنین بخشی از چیزی که بود یک تاریخی متنوع دموکراتیک زمینه است. 38 ساله آمریکایی سمون را در وب سایت کمپین توصیف او به عنوان “اولین هندو به اجرا برای رئيس جمهور و اولین تمرین هندو در کنگره است.” و به عنوان یکی از جوانترین نامزدها در این زمینه Gabbard outlasted سناتورها و فرمانداران که آمد به بزرگ دموکراتیک اولیه مسابقه با بالاتر پروفایل.

اگر چه او موفق به واجد شرایط برای هر مرحله گذشته پنجم بحث در نوامبر Gabbard اهدا شد نمایندگان دو بار رای گیری آغاز شد به گزارش آسوشیتد پرس’ تعداد هر دو در مارس 2 مسابقه در native American Samoa.

در عین حال Gabbard را 2020 کمپین نیز سریع به جذب پرسش از رای دهندگان. هاوایی کنگره مواجه شده است و واکنش او 2017 جلسه در سوریه با رئیس جمهور سوریه بشار اسد که دولت متهم شده است که از سلاح شیمیایی علیه شهروندان خود است.

و با یک چالش اصلی بلندی او اعلام کرد در ماه اکتبر او نمی خواهد اجرا برای انتخاب مجدد به هاوایی کنگره صندلی. Gabbard تصمیم عمومی شد در مدت کوتاهی پس از یک دشمنی با Clinton 2016 دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد. در یک پادکست مصاحبه کلینتون به نظر می رسد به تماس او را “مورد علاقه روس ها” و گفت که او معتقد است اوباما باید “کردم چشم خود را بر روی کسی که در حال حاضر در دموکراتیک اولیه و نظافت خود را به شخص ثالث نامزد.”

Gabbard پاسخ تماس کلینتون “تجسم از پوسیدگی است که بیمار حزب دموکرات برای مدت طولانی است.” در ماه ژانویه او ثبت افترا طرح دعوی در دادگاه در برابر کلینتون گفت کلینتون نظرات بر اساس بودند یا خود او تخیل یا “بسیار مشکوک تئوری های توطئه” است که هر فرد معقول و منطقی خواهد می دانم که “ذاتا و عینی غیر قابل اعتماد است.”

خواسته به اظهار نظر در مورد طرح دعوی در دادگاه کلینتون سخنگوی نیک مریل گفت: “این مسخره است.”

به عنوان بسیاری از او دموکراتیک خانه همکاران رای به استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه دسامبر Gabbard تصمیم به رای دادن در حال حاضر در دو مقاله از استیضاح. سابق هاوایی رژیم صهیونیستی است. هاوایی به نام برای Gabbard به استعفا رای و گفت: او در انجام کار خود را به نمایندگی از هاوایی است.

“نگاه من را آسان رای” Gabbard گفت: پس از بازگشت به مبارزات انتخاباتی. “من در زمان رای گیری که من احساس شد به نفع کشور ما و ایستاده در مرکز قادر به آوردن این کشور هم قادر به شروع این آشتی که من فکر می کنم بنابراین لازم است در این وحشتناکی تقسیم حاضر در کشور ما است.”

سوال که آیا Gabbard خواهد کوه شخص ثالث اجرا در ماه نوامبر به طور کلی انتخابات ادامه داد: پس او را دشمنی با کلینتون. حتی به عنوان او سوال شد او در حال حاضر رای به استیضاح مقالات Gabbard نگهداری می شود که یک شخص ثالث کمپین چیزی نبود که او با توجه به.

“به هیچ وجه” Gabbard گفت: در ماه دسامبر 2019. “در آن است رفتن به تغییر. تصمیم من تغییر نمی دهد مهم نیست که چگونه بسیاری از بار مردم می گویند هیچ مهم نیست که چگونه بسیاری از بار من خواسته سوال, آن را در حال تغییر است. من در حال اجرا به حزب دموکرات نامزد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im