یک زمان وجود دارد زمانی که دبیرستان ستاره رفت و مستقیما به NBA. تا زمانی که فرصت باز دوباره چند را انتخاب کنید در حال رفتن مستقیم به NBA G لیگ.

Jalen سبز ملت شماره 1 دبیرستان بازیکن در کلاس 2020 پنج شنبه اعلام کرد که او پرش کالج به بازی بسکتبال حرفه ای در آنچه که در نظر گرفته شده جزئی از لیگ NBA است.

سبز بی سابقه ای حرکت می کند که می تواند او را به پرداخت بیش از یک و نیم میلیون دلار می تواند اثرات موج دار شدن در آینده بسکتبال استخدام در سراسر کشور — و شاید در مینه سوتا ،

میننهها آکادمی junior مرد بزرگ چت Holmgren ملت شماره 2 بازیکن در کلاس 2021 توسط ESPN.com درک چرا دیگران با توجه به سبز را در مسیر.

“من فکر می کنم, آن را قطعا یک گام به سوی تغییر و دیگران را به دنبال خواهد داشت,” Holmgren پیامک. “اما من فکر می کنم بسیاری از جمله خودم نمی دانم که خیلی در مورد جزئیات است.”

Holmgren دبیرستان هم تیمی Jalen Suggs شده است یکی دیگر از پنج ستاره استخدام در G لیگ رادار. Suggs همکاری با سبز و انفجاری محافظت از پرکار دبستان در کالیفرنیا به برنده مدال طلا برای تیم ایالات متحده آمریکا تاریخ تیم ملی چند سال گذشته است.

Suggs’ پدر گفت که او قبلا در تماس با نمایندگان G لیگ و طرفدار تیم های خارج از کشور در مورد فرزند خود را در آینده. Suggs تصمیم به ثبت نام با Gonzaga برای شروع دیر امضای دوره چهارشنبه. و “ما خوشحال هستیم که با تصمیم” لری Suggs گفت.

“این می تواند برای برخی از مردم” لری Suggs گفت: در مورد G لیگ. “اگر من یک صاحب کسب و کار در NBA, من می خواهم به [top دبیرستان] بچه ها به ماندن در اینجا در ایالات متحده.”

قبل از دریاچه ارشد standout و Marquette استخدام داوسون گارسیا را در نظر گرفته G لیگ گزینه اگر او بخشی از سال آینده کلاس خود را به دیو گفت. گارسیا و Suggs شد مک دونالد همه-آمریکا مانند سبز.

رفتن به G لیگ خواهد مقیاس اخیر جهانگردی در زمانی که coronavirus نگه داشتن همه نزدیک تر به صفحه اصلی. پنج ستاره استخدام LaMelo توپ و R. J. همپتون جرأت به استرالیا لیگ ملی بسکتبال (NBL) در سال گذشته رسم شش رقم حقوق.

کمیسر آدم نقره پیش بینی NBA-سن محدود کردن قوانین خواهد بود تغییر به زودی. چگونه به زودی نامشخص است. در حال حاضر بازیکنان باید 19 یا یک سال خارج از مدرسه بالا است. این preps-به-NBA مسیر که شامل سابق تیمبرولوز ستاره Kevin Garnett متوقف شد در سال 2005.

تا زمانی که فرصت در دسترس است دوباره سبز انتخاب به جست و خیز کالج بسکتبال برای G لیگ ممکن است تبدیل شدن به شایع تر است. لیگ قبلی حداکثر گسترش حقوق و دستمزد به $125,000 اما است که مطرح شده در حال حاضر. حتی برای کوچکتر پرداخت آن در حال حاضر درخواست تجدید نظر برای کالج underclassmen مانند امیر Coffey که در سمت چپ Gophers سال گذشته پس از او junior فصل است.

“بسیاری از عناصر که در حال کشیدن در بسکتبال کالج در حال حاضر — و ما رو به انجام یک کار بهتر ساخت آن را بیشتر جذاب برای بچه ها برای ماندن در کالج” Gophers مربی ریچارد Pitino گفت. “… G لیگ پرداخت شش چهره برای بچه ها. امیر Coffey ساخته شده است ، … من ادعا نمی کنم که این تصمیم اشتباه است. او ساخت و او بازی در NBA است.”

سبز شد و تصمیم گیری بین G لیگ و Auburn و ممفیس. میشیگان 6-11 پنج ستاره استخدام اشعیا تاد هفته گذشته اعلام کرد او تبدیل حرفه ای. او در حال حاضر مربوط به گرين تیم ملی.

یک تعداد انگشت شماری از دبستان standouts گزارش در حال رفتن به تیمی با بازیکنان کهنه در کارش G لیگ تیم توسعه مستقر در جنوب کالیفرنیا. برنامه خود را شامل 10-12 بازی برابر منظم G تیم های لیگ است اما نمی توان آن را بخشی از این رده بندی با توجه به ESPN.com.

“این است که یک دیوانه, تجربه ای هیجان انگیز برای من و خانواده من” سبز گفت: در Instagram. “بسیاری از فرصت هایی که در آمد اما در نهایت هدف نهایی این است که برای رسیدن به NBA.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im