آینده امروز سریع ردیابی از راه اندازی ماجراجویی 2 آموزش نرم افزار در عرض چند هفته در مقابل این ماه برخی از رسانه های دیگر سیستم عامل نیاز است. Roku برنامه زنده با آمازون آتش تلویزیون و تلویزیون اپل راه اندازی شده تا پایان ماه مارس است. این اجازه می دهد تا پدر و مادر به فرزندان خود را آغاز فقط به عنوان گسترش Coronavirus را مجبور به تعطیلی مدارس در سراسر ایالات متحده

“با توجه به تعطیلی مدارس در سراسر کشور ما احساس می شد بحرانی به منظور تسریع در راه اندازی ما streaming TV برنامه و آن را در دسترس به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است. همکاری ما با آینده امروز به ما اجازه می دهد نه تنها راه اندازی یک برنامه با جذاب ترین مطالب, بلکه آن را در یک بسیار سریع بازه زمانی” گفت: Michael Rhattiganمدیر عامل ماجراجویی 2 یادگیری است.

ماجراجویی 2 آموزش برنامه شامل محتوا که هم راستا با دولت و استانداردهای ملی در سراسر برنامه درسی اصلی افراد مانند هسته مشترک هنر زبان انگلیسی (ELA), علم, مطالعات اجتماعی, بهداشت و تناسب اندام, STEM, تمرکز حواس, سواد مالی ، برنامه های آموزشی سرپرستی توسعه و بررسی توسط کارشناسان آموزش و پرورش. بهداشت و درمان و تناسب اندام مطالب نوشته شده توسط قلب و عروق, ارتوپدی, پزشکان kinesiologists و پزشکی ورزشی کارشناسان است که باید توسعه یافته و تایید کرد که این تمرینات نه تنها مفید است اما امن است که به خصوص برای کودکان جوان خود را داده در حال توسعه عضلات و استخوان ها است.

“در زمان عدم اطمینان ما می خواهیم به مطمئن شوید که خانواده های ما و دانشمندان پشتیبانی می شوند و باید از این منابع برای حفظ دانشمندان درگیر در یادگیری” به گفته خانم Andrea Blackاصلی در Schmid در مدرسه ابتدایی در شیکاگو. “من معلمان با استفاده از ماجراجویی 2 یادگیری هر روز و ما دیده ایم نتایج قابل اندازه گیری. قادر به ایجاد این تجربه ممکن است برای بیشتر دانش آموزانی که مدرسه بسته است تضمین می کند که دانش آموزان نمی سقوط در درس های خود را.”

سرپرستی و بررسی توسط یک تیم از معتبر مربیان و کارشناسان موضوع ماده پلت فرم فراهم می کند بیش از 8,700 جریان فیلم ها و مکمل مواد کمک برای پر کردن جای خالی در کلاس های درس ایجاد شده توسط کمبود بودجه منسوخ شده منابع بالا و دانش آموز به معلم نسبت و اختلاف گسترده در سطوح یادگیری. محتوا در حال حاضر در حال استفاده در بیش از 25 ، 000 مدارس سراسر کشور درگیر شدن و آموزش بیش از 10 میلیون دانش آموز. این نرم افزار همچنین شامل یک بخش ویژه برای یادگیری پیش دبستانی. تمرکز بر روی یادگیری تعاملی برای تعامل با کودکان در یک سطح مطلوب.

“ما یک بزرگ داخلی ابتکار عمل را به ارمغان بیاورد آموزشی و سرگرمی, مطالب به بچه ها گفت:” آینده امروز COO و مؤسسین Vikrant ماتور. “از طریق همکاری ما با ماجراجویی 2 یادگیری ما خواهد شد آوردن خود را گسترده کتابخانه یادگیری ویدئوها و همچنین به عنوان یک طیف گسترده ای از با ارزش ابزار آموزش از کلاس به اتاق نشیمن برای کودکان و نوجوانان, پدر و مادر و معلمان در یک زمان از جمله بزرگ نیاز دارید.”

در مورد آینده امروز
آینده امروز یک رهبر در ad-پشتیبانی از جریان رسانه ای جهان با آن گل سرسبد کانال – Fawesome و HappyKids – رتبه بندی در بالا و رایگان بر روی کانال های مختلف OTT سیستم عامل است. این شرکت با راه اندازی اولین OTT کانال در سال 2011 و پس از آن رشد کرده و به فعالیت بیش از 700 محتوای کانال های با بیش از 70 میلیون نصب برنامه و مدیریت یک کتابخانه از بیش از 200 ، 000 فیلم و تلویزیون و محتوای دیجیتال دارایی ها در انواع دسته بندی ها از جمله سرگرمی, فیلم, مواد غذایی, سبک زندگی, انیمیشن و بچه ها. تاسیس در سال 2006, آینده, امروز, Inc. پیشگام و رهبر در OTT رسانه ها و فن آوری چشم انداز است. شرکت ابر مبتنی بر فن آوری پلت فرم مدیریت خدمات OTT برای بیش از 350 صاحبان محتوا تولید کنندگان و توزیع کنندگان و عمده شرکت های رسانه ای کمک به آنها را راه اندازی و کسب درآمد از پیچیده متصل کانال های تلویزیونی در سراسر دستگاه در عرض چند روز. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آینده امروز, لطفا در اینجا.

در مورد ماجراجویی 2 آموزش
ماجراجویی 2 یادگیری معتقد است که هر معنی دار تجربه یادگیری ماجراجویی است. آموزشی پلت فرم ارائه می دهد یک انتخاب غنی از تصویری-محور منابع به خصوص ایجاد و سرپرستی برای حمایت از یادگیری فعال در قبل از کودکستان تا 8 درجه است. ماجراجویی 2 آموزش را از برنامه های در حال استفاده در بیش از 25 ، 000 مدارس ارائه تجارب آموزشی که جذاب موثر و سرگرم کننده است. برای اطلاعات بیشتر https://www.adventure2learning.com/.

منبع آینده امروز

لینک های مرتبط

https://futuretodayinc.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im