آینده Kiddie که با استفاده از رایانه به ترکیب یادگیری و بازی و آوردن بنیادی به مدارس

برای 10 سال گذشته کن چان و خواهرش لیندا ساخته شده یک کسب و کار از ترکیب کار و بازی.

این جوانان هستند که در حال کار و یا یادگیری اما به آنها این همه بازی.

در سال 2010 شروع کن چندلر مبتنی بر آینده Kiddie که دارای تخصص در ارائه کلاس کامپیوتر برای دانشگاه جوانترین دانش آموزان است. چند سال بعد خواهر او آمد در هیئت مدیره.

“ما آمده ایم از (رویکرد) از تابع چگونه به استفاده از یک کامپیوتر برای اهداف یادگیری و نه فقط بازی” کن گفت. “اما آنها در حال بازی و یادگیری در همان زمان.”

قبلا Chans زد این شرکت در خود آجر و ملات محیط کلاس درس و پدر و مادر آنها پرداخت می شود به طور مستقیم برای کلاس. حدود پنج سال پیش آنها تغییر مدل با آوردن این درس به مدارس آن گنجانیده Chans’ برنامه درسی به آنان است.

مزایای بودند دو برابر شده است. آن را به Chans ثبات به استخدام کارکنان و معلمان به جای برخورد با یک نوسان ثبت نام دانشجویی و تصمیم گیری استخدام در پرواز است. همچنین این اجازه را متنوع تر گروه از دانش آموزان برای دسترسی به کامپیوتر درس پس از آن ساخته خواهد شد و به مدرسه موجود برنامه درسی.

“ما بخشی از مدرسه programing. به طوری که آن را نه فقط برای بچه ها از پدر و مادر که می تواند استطاعت به پرداخت. بدون بچه ها پشت” لیندا گفت.

تبدیل شدن به یک پی کامپیوتر مبتنی بر یادگیری

آینده Kiddie برنامه در 20 کودکستان ها و مدارس که در خدمت کاهش ابتدایی نمرات مدرسه در جنوب شرقی دره با پنج میله میله برای آمدن در هیئت مدیره در سال جاری کن گفت. تحت مدل سابق آنها تا به حال 5-10 دانش آموزان در ماه است. در حال حاضر آنها در خدمت 400. آنها به دنبال گسترش شمال به مدارس در اسکاتسدیل آریزونا و دره بهشت مناطق.

کلاس های 25-30 دقیقه و بر اساس سرعت دانش آموزان است. بچه های بزرگتر بیشتر زمان روی صفحه نمایش از آنهایی که جوان است. این Chans ارائه تمام ماشین آلات بنابراین مدارس لازم نیست که به نگرانی در مورد خرید و یا حفظ آنها. گاهی اوقات کلاس برای دانش آموزان جوان با یک شروع شدید جلسه پریدن جک برای دریافت fidgets ،

قبل از Chans خواهد رویکرد مدارس. اما به تازگی بیشتر در مدارس رسیدن به آنها را بر اساس کلمه از دهان و بنیادی مبتنی بر برنامه درسی. درس مبتنی بر داستان و استفاده از شخصیت های سرگرم کننده و روشن داستان به ترکیب ریاضی, اشکال, کلید شبانه روزی مهارت های دانش صدا و پژواک شمارش و حتی عملی مهارت های زندگی.

جیمی McNabb یک معلم است و صاحب گیلبرت مونته سوری است که اجرای آینده Kiddie برای دانش آموزان سنین 6-9 برای یک سال. او با نزدیک شدن به Chans جلسه بررسی بیحوصلگی حرف زدن از مدرسه همسایه.

“ما می خواستیم به دانش آموزان ما دست بالا که کامپیوتر و فناوری ارائه دهد. ما همچنین می خواستم بنیادی جنبه,” او گفت:. “آن را می دهد آنها را به یک درک عمیق تر در واقعا یک راه سرگرم کننده است.”

McNabb دختر Jaylee, 7, است یک دانشجو در گیلبرت مونته سوری و صحبت با هیجان در مورد استفاده از برنامه ای است که اجازه داده او را به نشان دادن یک داستان و تعاملی یادگیری بازی. چیزی که مورد علاقه او را به انجام این است که نوع و کشف واژگان جدید.

“شما می توانید یک کلمه احمقانه بازگشت (و آمار حذف) کنید و سعی کنید یک کلمه جدید” گفت: Jaylee که به نظر می رسد به جلو به کن و لیندا هفتگی درس. “من می خواهم آنها را به خاطر آنها به ما آموزش کارهای جالب در مورد کامپیوتر در هر زمان.”

McNabb می بیند که او دختر بسیار هیجان زده در مورد یادگیری بیشتر با هر بازدید. او اعتبار Chans با القای شور و شوق در دانش آموزان است.

“یکی از چیزهایی که واقعا باعث می شود آن را به کار خود عشق و شور و عشق به آن است. هر هفته آنها را پس amped و Chans واقعا پاسخ به این که” McNabb گفت. “شما می توانید ببینید که تمام قلب در آن است.”

“ما واقعا می تواند در یادگیری اتفاق می افتد”

شاهد دست اول تفاوت در دانش آموزان بیشتر الهام بخش خواهر و برادر تیم.

“انتقادات و پیشنهادات ما در حال گرفتن… که چه کردم به من. آن را احساس می کند خیلی خوب است بدانند که ما واقعا در حال ساخت یک تفاوت برای kiddos خانواده و جامعه” کن گفت.

این تمرینات همچنین به تجربه کودکان با رایانه های جدی علمی و تنظیمات آنها کمک می کند تا راحت کار کردن با ماوس مرور از طریق دهید و حل مشکلات در سنین لیندا توضیح داد.

Preps آنها را برای آنچه انتظار می رود به عنوان آنها همچنان به آموزش و پرورش خود را. با توجه به بین المللی کمبریج مطالعه 75 درصد از کلاس های درس در ایالات متحده با استفاده از کامپیوترهای رومیزی است.

“شما می توانید برخی از بچه ها می آیند و می دانم که هیچ چیز اما در پایان جلسه وجود دارد که تغییرات و رشد” او گفت:. “مهمتر از همه ما واقعا می تواند در یادگیری اتفاق می افتد.”

آینده Kiddie

که در آن: Chandler

کارکنان: هشت

جالب آمار: 65% می آموزد که می گویند آنها با استفاده از ابزارهای آموزشی دیجیتال برای آموزش هر روز و 57 درصد از دانش آموزان می گویند که استفاده از آنها را به یاد بگیرند که هر روز با توجه به بررسی های NewSchools صندوق سرمایه گذاری غیر انتفاعی سرمایه گذاری های بشردوستانه و دفاع از آموزش عمومی.

جزئیات: 480-331-3068, futurekiddie.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de