کارمند furloughs در صنعت خرده فروشی در حال حاضر بیش از 1 میلیون بعد از صاحب T. J. Maxx و Marshalls امریکا یکی از بزرگترین فروشگاه لباس و زنجیر خود را به حالت تعلیق فروشگاه کارگران است.

شرکت tjx زمینه, Inc. گفت: این امر کردند که اکثریت آن را ایالات متحده نیروی کار در فروشگاه ها و مراکز توزیع. آن را در مورد استخدام 286,000 مردم در سراسر جهان با بسیاری مستقر در ایالات متحده کارکنان پرداخت خواهد شد از طریق آوریل 11 و کسانی که واجد شرایط خواهد حفظ منافع در حالی که furloughed.

خرده فروشان در سراسر کشور متوقف صدور حقوق یکهو بیش از دو هفته گذشته پس از خاموش کردن فروشگاه خود را در ماه مارس با توجه به شیوع کروناویروس. چند تا از امریکا بزرگترین خرده فروشی کارفرمایان از جمله macy’s, Inc., Kohl’s Corp., Gap Inc., راس Stores, Inc. و راز ویکتوریا صاحب L Brands, Inc., ساخته شده اند که حرکت را به صرفه جویی در هزینه های نیروی کار و صرفه جویی در پول در حالی که فروشگاه بسته باقی می ماند.

بیش از 200 ، 000 فروشگاه ها به طور موقت بسته شده و با توجه به تحقیقات شرکت GlobalData, خرده فروشی به عنوان یک آمریکایی اطاعت stay-at-home سفارشات برای جلوگیری از گسترش ویروس. Re-تاریخ افتتاح شده اند تحت فشار قرار دادند که شیوع این بیماری بدتر شده است.

Tjx زمینه بسته تمام آن تقریبا 3,300 T. J. Maxx Marshalls HomeGoods و HomeSense مکان در ایالات متحده در مارس 19. خرده فروش آنلاین مغازه ها بسته اند بیش از حد و مدیریت ارشد در ستاد را کاهش دستمزد.

مدیران را “قابل مقایسه با اقدامات” با برخی از کارکنان خود را در خارج از کشور نیز که در آن اضافی از 1400 فروشگاه در کانادا و استرالیا و اروپا است.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de