مراسم عزاداری و غم و اندوه خانواده مختل COVID-19 در مینه سوتا

بانی جواب می خواست به معشوق خود را از 55 سال تشییع جنازه او سزاوار. گلن, 76 بود که به خوبی شناخته شده در شهر کوچک Courtland, Minn., و خانواده اش پیش بینی چند صد مردم به خدمات خود را گسترش همدردی.

اما گسترش سریع COVID-19 است که اختلال در زندگی روزانه در سراسر جهان نیز مختل آخرین خداحافظی. آنچه برنامه ریزی شده بود به عنوان بزرگ عزاداری تبدیل به خصوصی محدود به فقط بیش از یک دوجین از اعضای خانواده در اوایل این ماه.

هیچ دوستان است. هیچ خانواده گسترده. حتی یک کتاب مهمان. کسانی که اقدامات احتیاطی خانه های مراسم تشییع جنازه در سراسر مینه سوتا در حال مصرف برای جلوگیری از گسترش بیشتر این ویروس کشنده.

“این چنین یک یاس,” جواب گفت. “در حال حاضر به عنوان یک خانواده ما به راحتی یک دیگر و این همه که ما دریافت کنید.”

جهانی COVID-19 همه گیر است که به طور چشمگیری تغییر شکل سن مراسم تجلیل مرده در حالی که با اضافه کردن هزاران نفر به عوارض. در مکان هایی مانند مینه سوتا که در آن ویروس موارد هنوز هم تعدادی در صدها خدمات مراسم تشییع جنازه برگزار شد در مقابل مردم کمتر و کمتر. در ایتالیا تبدیل شده است که کانون coronavirus سنتی خدمات مراسم تشییع جنازه تلقی شده است غیر قانونی برای جلوگیری از گسترش بیشتر.

خانه های مراسم تشییع جنازه در مینه سوتا در حال تنظیم به بحران سلامت توسط دربندی اندازه از خدمات مطابق با فدرال و ایالتی دستورالعمل و livestreaming آنها را برای کسانی که آن را نمی تواند. مدیران مراسم تشییع جنازه در اینجا اذعان حتی کوچک گردهمایی به زودی می تواند در معرض خطر است.

اختلال در تشییع جنازه صنعت فراتر از دفن خدمات. این پایان بخشیدن به کل زنجیره ای از کسب و کار با مدیران در تلاش برای به دست آوردن گواهی مرگ از توقیف شهرستان دفاتر و کارکنان قادر به بازیابی بدن از بالا خطر مکانها مثل خانه های سالمندان.

“آن را به معنای واقعی کلمه یک گردباد است که هر روز و هر ساعت آن را احساس می کند مانند چیزی تغییراتی که اثرات منفی ما” گفت: Eric Warmka مراسم تشییع جنازه مدیر مینه سوتا دره خانه های مراسم تشییع جنازه و خدمات هولوکاست در نیو آلم که در خدمت بوده ،

“ما می خواهیم مردم را به احساس امن’

برای اولین بار دستورالعمل از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری توصیه تجمعات بزرگتر از 50 است. سپس هدایت از کاخ سفید خواسته حدود 10 یا کمتر. بعد مینه سوتا وزارت بهداشت که همچنین رفت و با 50 یا کمتر اما گفت: خدمات مراسم تشییع جنازه که در آن بسیاری از مسئولین مسن هستند و یا ضعف سيستم ايمنی باید لغو و یا به تعویق افتاد.

در حالی که Minnesotans پناهگاه در خانه برای دو هفته آینده تحت یک فرمان اجرایی از رژیم صهیونیستی است. تیم Walz همه مراسم گردهمایی خواهد بود محدود به 10 نفر یا کمتر.

فقط چند هفته پیش Warmka گفت: صدها نفر از مردم خود را پر کنید و نمازخانه به راحتی سوگوار با آغوش و دست نگه داشتن. در حال حاضر او را محدود تمام خدمات به گروه های خصوصی هیچ بزرگتر از 10.

خانواده ناراحت هستند. آنها درک نمی کنند که چرا آنها نمی توانند داشته های اضافی که در آغوش در زمان خود از غم و اندوه. Warmka به آنها می گوید آن را برای خود و جامعه است. او با اشاره به دیگر کشورهایی که آلوده تعداد در ده ها هزار نفر و بسیاری از آنها در حال مرگ به تنهایی در قرنطینه.

محدودیت های احساس شده است در تمام فرهنگ ها است. بسیاری از خانواده های یهودی در حال حاضر اتصال عملا به رعایت weeklong عزاداری دوره شیوا. اسلام آیین, حمام کردن, مرحوم, شناخته شده به عنوان غسل است که قلم برای کسانی که در اثر ویروس و یا انجام می شود با استفاده از تجهیزات حفاظت شخصی. سنتی همونگ مجالس ترحیم که می span چند روز و قرعه کشی صدها نفر از اعضای جامعه هستند دلسرد می شود.

“من می دانم که این چالش برانگیز است به خانواده ها که به دنبال افتخار خود و عزیزان و بزرگان” Walz نوشت: در 19 مارس در نامه ای به همونگ رهبر جامعه. “این یک چالش زمان است که نیاز به فداکاری ما همه به منظور حفاظت از زندگی ما شهروندان ارشد و آسیب پذیر.”

خانه های مراسم تشییع جنازه در حال ارائه ابزارهای جدید به راحتی مانند مجازی تسلیت, کارت, آنلاین مراسم تجلیل و Facebook live streams از خدمات است. مدیران نیز در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی برای حفاظت از کارکنان خود را.

به جای جلسه در فرد تشییع جنازه کارکنان در حال ساخت ترتیبات با خانواده از طریق تلفن و یا از طریق پیام آنلاین. آنها انباشت تجهیزات حفاظت شخصی در مورد آنها نیاز به بازیابی آلوده بدن از خانه های سالمندان یا بیمارستان. در برخی موارد کارکنان ممکن است شروع و ضد عفونی کننده بدن در محل مرگ به جای انجام این کار در مرکز خود را.

“ما می خواهیم مردم را به احساس امنیت در آینده و ما همچنین می خواهم به مطمئن شوید که کارکنان ما امن هستند زمانی که آنها در آینده گفت:” بروس DeArmon رئیس امور مالی از Estes تشییع جنازه نمازخانه در جنوب مینیاپولیس. تشییع جنازه او خانه خدمات محدود به 50 نفر یا کمتر — زمانی که تحت فرماندار ماندن در خانه سفارش — با یک نمازخانه بزرگ به اندازه کافی برای همه آنها را به فاصله شش فوت از هم جدا.

مشکلات دیگر شده اند بسیار آسان را حل کند.

به عنوان کسب و کار در سراسر کشور تعطیل برای جلوگیری از گسترش بنابراین باید county دفاتر که صدور گواهی مرگ. محدودیت های پرواز نهفته اند خانواده هایی که می خواهند اجساد عزیزان خود را حمل به کشورهای خود. و مراسم تشییع جنازه کارکنان گاهی اوقات نیاز به درجه حرارت خود را گرفته قبل از ورود به خانه های پرستاری; در برخی موارد خانه برای آسیب پذیر هستند و نه اجازه دادن به کارکنان در مراسم تشییع جنازه. در عوض کارکنان در این خانه ها wheeling بدن خود را.

“من در مراسم تشییع جنازه سرویس در حال حاضر برای بیش از 40 سال, و من هرگز دیده می شود هر چیزی را به بازی این قدر از این تا آنجا که اختلال در آن باعث” گفت: برایانت هایتاور رئيس جمهور از ملی مدیران مراسم تشییع جنازه انجمن.

برنامه ریزی برای بدترین

مقامات بهداشتی دولت و مدیران مراسم تشییع جنازه در حال آماده سازی برای امکان وجود دارد که این بیماری همه گیر می تواند بدتر شود.

دولت به تازگی تلقی مرگ متخصصان مراقبت های بحرانی کارگران منوط به کسب و کار با خاموش کردن سفارشات. تعیین آمد و پس از مینه سوتا مدیران مراسم تشییع جنازه انجمن درخواست را در نامه ای به وزارت بهداشت و درمان.

“این بر نقش حیاتی مدیران مراسم تشییع جنازه و دیگران که در deathcare بازی در پاسخ به این رمان Coronavirus (COVID-19) همه گیر” نوشت Darlyne اریکسون, تشییع جنازه انجمن, مدیر اجرایی.

مینه سوتا وزارت بهداشت است و گرد کردن آن توده مرگ و میر طرح است. اگر محلی بازرسان پزشکی بود به غرق تعداد مرده دولت فاجعه سردخانه Emergency Response Team خواهد گام در گفت چاد Ostlund های تداوم کسب و کار هماهنگ کننده وزارت بهداشت و درمان اضطراری آمادگی و پاسخ بخش. این تیم شامل 80 داوطلبان بسیاری از آنها مدیران مراسم تشییع جنازه که کمک خواهد کرد که شناسایی اجساد و اطمینان به اندازه کافی وجود دارد ظرفیت ذخیره سازی.

در صورتی که تیم منابع بودند غرق Ostlund گفت: دولت می تواند برای کمک تماس بگیرید از فدرال فاجعه سردخانه عملیاتی تیم های واکنش. فدرال تیم های ساخته شده از مراسم تشییع جنازه مدیران و بازرسان پزشکی آسیب شناسان انسان شناسان پزشکی قانونی اثر انگشت متخصصان دستیاران دندانپزشکی و دیگران. آنها کار را به سرعت شناسایی قربانیان و حمایت محلی سردخانه خدمات.

اما آن را احتمالا نمی خواهد به آمده است که Ostlund گفت.

دولت به اندازه کافی ظرفیت برای ذخیره بدن و سفارش اضافی واحدهای ذخیره سازی در صورت نیاز, او گفت:. دولت به احتمال زیاد نمی خواهد با مسائل با شناسایی مرده یا به عنوان بسیاری که تست مثبت برای COVID-19 بعد از بهبود از بیماری است.

“ما قطعا تمرین شده اند برای توده مرگ و میر حوادث اما این فقط لزوما درخواست” Ostlund گفت.

توییتر: @ryanfaircloth

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>