مراسم تشییع کاهش یافته کوه سفید افسر پلیس دیوید Kellywood برگزار شد در Whiteriver

کاهش یافته کوه سفید آپاچی افسر پلیس دیوید Kellywood خواهد بود به یاد عزیزان و جامعه در روز شنبه در رئیس Alchesay فعالیت مرکز در Whiteriver آریزونا. Kellywood کشته شد در حین انجام وظیفه در پاسخ به یک تماس در نزدیکی Hon-Dah توچال و کازینو.

تشییع جنازه شروع می شود در ساعت 11 صبح اما خدمات تجلیل Kellywood آغاز شده و با او دروغ گفتن در وزارت امور خارجه از ساعت 10 صبح پنجشنبه تا 6 صبح روز شنبه.

Kellywood همسر و خانواده استقبال مأموران اجرای قانون اعضای جامعه و دیگران که نشان داد تا برای ادای احترام خود را در فعالیت های مرکز. Kamellia Kellywood گفت که او و خانواده اش دریافت کرده اند ابراز حمایت در پی.

دیوید و Kamellia Kellywood ازدواج کرده بودند در سال 2017, و دو پسر گابریل و دیوید جونیور

این Kellywoods رشد در کوه سفید آپاچی در جامعه است. Kellywood خود را آغاز اجرای قانون حرفه ای در سال 2016 به عنوان یک اصلاحات افسر با Arizona Department of Corrections. سپس در سال 2017, او پیوست نوجو شهرستان کلانتر دفتر به عنوان یک بازداشت افسر قبل از پیوستن به کوه سفید آپاچی در اداره پلیس در سال 2018 است. او فارغ التحصیل از آکادمی پلیس در مارس 2019.

Kellywood را در تابوت پیچیده شده در پرچم آمریکا و احاطه شده با عکس و گل. پرچم به نمایندگی از ایالات متحده, کوه سفید قبیله آپاچی و ایالت آریزونا ایستاده بود پشت تابوت.

یک افسر ایستاده بود در مقابل Kellywood را تابوت بخشی از یک چرخش از مأموران اجرای قانون که تغییر در هر 15 دقیقه.

در سفید و یا قرمز صندلی روی کف سالن تربیت بدنی مردم نشسته در سکوت. برخی از مردم در آنجا ماند در پی ساعت ها; دیگران راه می رفت و برای ادای احترام خود را و سمت چپ به زودی پس از.

“آنها به اینجا آمدند و با همدردی گفت:” سابق کوه سفید آپاچی قبیله ای عضو شورای Noland خاک رس. “بازدیدکنندگان در آینده با خانواده بزرگ پشتیبانی می کند.”

خاک رس است که مربوط به Kamellia اشاره کرد مردم از دور و گسترده ای را نشان داد تا به افتخار Kellywood. کسانی که افتخارات ادامه شنبه زمانی که خاک رس و گفت: چهار شات تفنگ سلام برگزار خواهد شد.

“آن را مانند گفتن او را برای رفتن بر روی نسل بعدی” او گفت:. “این بخشی از سنت ما.”

Kellywood جان سالم به در با همسر خود Kamellia Kellywood; فرزندان گابریل و دیوید جونیور; توسط مادرش فلورانس Kellywood; و توسط خواهر و برادر Delphina لی کنت Kellywood و رنا Kellywood.

خبرنگار Shondiin نقره را پوشش می دهد مردم بومی و جوامع در آریزونا. رسیدن به او را در [email protected] و او را دنبال کنید توییتر @DiinSilversmith.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>