مراسم تشییع جنازه و افتخارات برنامه ریزی شده برای پیوریا افسر پلیس Jason جاد که در موتور سیکلت تصادف

به پیوریا افسر پلیس که در یک موتور سیکلت تصادف مفتخر خواهد بود در روز سه شنبه در شهرستان که در آن او خدمت برای بیش از 20 سال است.

پیوریا پلیس اعلام کرد که مراسم تشییع جنازه برای افسر Jason جاد برگزار خواهد شد ساعت 9 صبح در کلیسای مسیح دره در پئوریا. پس از خدمات پلیس را افتخار افسر سابق در منطقه پوشیده از چمن در خارج از کلیسا است.

رانندگان باید انتظار ترافیک سنگین بین 67 خیابان و شاد دره جاده ها در صبح روز سه شنبه کشته شده است. این رویداد نیز جاری می شود زندگی می کنند آنلاین.

بیشتر: پیوریا افسر پلیس Jason جاد می میرد در تصادف موتور سیکلت

جاد خانواده و عضو عمومی دعوت به یک مشاهده در هانسن سردخانه روز دوشنبه در ققنوس. عمومی ملاقات است از 6 تا 8 بعد از ظهر

جاد درگذشت در تاریخ 1 ژوئیه در حالی که سوار موتور سیکلت خود را در نزدیکی لیبرتی دبیرستان به عنوان بخشی از جوانان شهروند آکادمی پلیس که در آن دانش آموزان تحقیق مسخره صحنه جرم و در مورد فعالیت های روزانه از پیوریا ،

افسر سوار موتور سیکلت خود را در طول یک تظاهرات برای دانش آموزان, اما سقوط او به عنوان ترک این رویداد با توجه به پیوریا سخنگوی پلیس براندون Sheffert. هیچ اتومبیل های دیگر درگیر شدند. جاد گرفته شده بود به اورژانس مرکز در HonorHealth دره آهو مرکز پزشکی که در آن پلیس گفت که او از جراحات درگذشت.

جاد مشغول به کار در پئوریا اداره پلیس برای بیش از دو دهه است. او جان سالم به در با همسر و دو پسر, مقامات گفت. جمع آوری کمک برای جاد خانواده مطرح است بیش از $15,000.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] و یا در توییتر @helenwieffering.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de