جمع آوری کمک امروز در دره آهو Chick-fil-A به صورت ققنوس پلیس فرمانده

این اتحادیه که نشان دهنده رتبه و فایل ققنوس افسران پلیس در حال برگزاری است جمع آوری کمک برای خانواده Cmdr. گرگ Carnicle که به ضرب گلوله کشته شد پنج شنبه طی یک تماس داخلی.

جمع آوری کمک است 6 صبح تا 4 بعد از ظهر روز سه شنبه در دره آهو Chick-fil-A, 3001 W. Agua Fria Fwy. در ققنوس. بخشی از فروش خواهد بود اهدا به خانواده و هر کسی می تواند همچنین به طور مستقیم کمک به خانواده با توجه به ققنوس اجرای قانون انجمن.

Carnicle بود 31-سال کهنه ققنوس اداره پلیس است که برنامه ریزی شده بود به بازنشسته در ماه اکتبر.

Carnicle, 56 است جان سالم به در با همسر خود را از 30 سال چهار فیلم فرزند سه دختر و یک پسر و چهار نوه با دو بیشتر در راه است. او شروع به کار در شهر فینیکس, اداره پلیس, زمانی که او 25.

مردم همچنین می توانید کمک به خانواده با مراجعه به www.phxpolicefoundation.org و یا ارسال یک بررسی به ققنوس پلیس بنیاد 620 غرب خیابان واشنگتن, Phoenix, AZ, 85003.

Uriel گارسیا عمومی را پوشش می دهد-مسائل ایمنی در آریزونا. او را در رسیدن به [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @ujohnnyg.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>