سرخ کارمند در مسا تست مثبت برای coronavirus; فروشگاه باز می ماند

یک سرخ در فروشگاه مواد غذایی کارمند در مسا دارای آزمایش مثبت برای coronavirus با توجه به شرکت.

فرد مشغول به کار در خیابان اصلی و آلما جاده مدرسه محل.

فروشگاه باز می ماند و سرخ را اضافه کرده است اضافی و تمیز کردن.

“ما از نزدیک با دولت های محلی و کارشناسان بهداشت و درمان و به دنبال آن تمام بهداشت و تمیز کردن مراحل ابلاغ و با پشتیبانی فروشگاه ما تیم و با حمایت از دولت این فروشگاه باقی می ماند باز” فرای سخنگوی Pam Giannonatti نوشت: در یک ایمیل.

Giannonatti گفت: کارمند دریافت مراقبت های پزشکی و بهبود است. آنها تا به حال مشغول به کار در فروشگاه از مارس 22.

“ما همچنان به دنبال راهنمایی از محلی و ایالتی و فدرال از جمله سی دی و دیگر سازمانهای بهداشتی,” او اضافه شده است.

کروگر که فرای یک بخشی است در میان فروشگاه های مواد غذایی در سراسر کشور است که در حال نصب پلکسی گلاس موانع برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus و حفاظت از هر دو خریداران و فروشگاه کارکنان با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز. محافظ صفحه نمایش ایستاده بین یک مشتری و یک صندوقدار به طوری که هر قطرات موجود در هوا — یا از یک سرفه یا عطسه — مسدود خواهد شد از هدف قرار دادن شخص در طرف دیگر.

فروشگاه های مواد غذایی در نظر گرفته “ضروری” به عنوان کسب و کار تعریف شده در رژیم صهیونیستی. mlb مارس 23 اجرایی سفارش. این به این معنی که شهرداری نمی تواند محدود کردن عملکرد خود را.

جولی شپرد که مادر با این نسخهها کار در یک فرای در گیلبرت وحشت زده فروشگاه نیست تعطیل برای چند روز به صورت یک “کامل تمیز می کند.”

“این واقعا علامت من چون به اعتقاد من در Kroger ارزش اصلی و Kroger به عنوان یک کل است, اما آن را نمی شود پایین آورده به شرکت های تابعه خود را مانند فرای را,” او گفت:. “من احساس می کنم آنها واقعا نمی مراقبت در مورد کارکنان خود را, اما آنها نیز نمی مراقبت در مورد جوامع خود.”

Giannonatti گفت: فرای حمایت از کارمند و خواسته های آنها را به عنوان آنها بهبود می یابند.

“سلامت و رفاه مشتریان و همکاران و جامعه ما اولویت است,” او گفت:.

فرای پدر و مادر Kroger Co. سوم-بزرگترین کارفرمای غیر دولتی در آریزونا با 20,100 ایالت کارگران به عنوان یک فوریه شمارش توسط Arizona Republic.

بود که قبل از شیوع کروناویروس درخواست فرای و دیگر فروشگاه های زنجیره ای به استخدام کارکنان اضافی از جمله رانندگان در میان افزایش تقاضای مصرف کننده.

جمهوری خبرنگار اهل نیرنگ کمک به این گزارش.

یک داستان در مورد مسا یا گیلبرت? رسیدن به خبرنگار در [email protected] یا در 602-444-4282. او در توییتر دنبال کنید @alisteinbach.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>