NASHVILLE, Tenn., Feb. 17, 2020 /PRNewswire/ — فراست-Arnett امروز اعلام کرد که رئیس جمهور خود را بازنشسته جورج باک بازنشسته است و از این سازمان پس از 40 سال تصدی خود که در آن او به رهبری استراتژیک رشد و موفقیت را برای چند دهه. باک است که به طور گسترده ای به رسمیت شناخته شده به عنوان یک منبع فکر رهبری و عملی بهترین شیوه برای حساب های دریافتنی مدیریت (بازو) و مجموعه صنایع.

پیوستن به فراست-Arnett در سال 1979 باک کار خود را راه اندازی خدمت به عنوان رئیس جمهور از سال 2002 – 2017 و بعد به عنوان رئیس جمهور سابق انتقال تمرکز خود را به سمت وکالت در مقررات و انطباق محیط, بهداشت و درمان, درآمد چرخه صنعت است.

“جورج بسیاری از دستاوردهای ریشه در اخلاق کاری قوی و استانداردهای بالای اخلاقی واقعی فروتنی گفت:” پل Sachtlebenجمهور از فراست-Arnett. “فراست-Arnett خواهد بود که سازمان آن است که امروز بدون رهبری او. به نظر من جورج یک مربی و آموخته اند که درس های بسیاری از هر دو حرفه ای و شخصا که من را فراموش نخواهد کرد. من واقعا آرزو می کنم او به خوبی خود را در تلاش های آینده.”

در طول سال باک مشورت با مصرف کننده حمایت مالی دفتر (CFPB) نمایشگاه تجارت کمیسیون (FTC) و دیگر نظارتی گروه نیاز-بهداشت و درمان صنعت خاص بازخورد و تجزیه و تحلیل در قانون پیشنهادی. علاوه بر این او ارائه شده در ده ها صنعت پیشرو کنفرانس ها از جمله بهداشت و درمان مدیریت مالی انجمن (HFMA) پزشکی گروه مدیریت انجمن (MGMA) و انجمن آمریکایی برای بهداشت و درمان مدیریت اداری (AAHAM).

اعلام بازنشستگی خود را, باک قصد دارد به ماندن درگیر در انتخاب صنعت و سازمان های مدنی که در آن او می تواند کمک به شکل مثبت تغییر از جمله مصرف کننده روابط کنسرسیوم آمریکایی جمع انجمن بین المللی AAHAM بهتر اداره کسب و کار از میانه تنسی و برنتوود YMCA, در میان دیگران.

“اگر چه من بازنشستگی از فراست-Arnett این معنا نیست که من کم کردن سرعت و یا بازنشستگی از صنعت” باک اشاره کرد. “من منافع و احساسات قوی باقی می ماند و من آشکارا درگیر شدن در صنعت درگیری های صحبت کردن و مشاوره ، من فقط دیدن آنچه که در آینده نگه می دارد تا آنجا که این فصل بعد در زندگی من است.”

در مورد سرما-Arnett
برای بیش از 125 سال فراست-Arnett همچنان به رهبر در حساب های دریافتنی مدیریت برای صنعت بهداشت و درمان در حال توسعه و ارائه راه حل های نوآورانه برای ما مشتری حساب های دریافتنی و مجموعه نیاز دارد. این Nashville, Tenn.-بر اساس شرکت ساخته شده است شهرت برای خدمات و نتایج به هیچ یک دوم در بازار, متخصص در بدهی های بد مجموعه و اولیه را بازیابی. برای اطلاعات بیشتر frost-arnett.com تماس بگیرید و یا 877-277-9475.

رسانه های تماس: Audra صبر | صبر کنید & Co.
audra@waitandco.com | 615.504.8812

جورج باک | بهداشت و درمان مشاور, درآمد, چرخه
gebuck820@gmail.com | 615.390.1393

منبع فراست-Arnett

لینک های مرتبط

https://www.frost-arnett.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de