از قانون مالیات دفاتر David W. Klasing – می توانید یک مدیر عامل / CFO/ Controller/ افسر/ حسابداری کارمند یک شرکت بود با عنوان جرم جنایی به اتهام تقلب مالیاتی در شرکت ؟

ارواین کالیفرنیا., ژوئیه 28 سال 2020 /PRNewswire/ — پاسخ به این سوال این است که توجهی بله! مدیران اجرائی CFOs / Controllers /افسر /حسابداری کارمندان یک شرکت می تواند و اغلب پاسخگو برای تقلب مالیاتی و یا سایر جرایم مالیاتی رخ می دهد که خود را تحت سازمان دیده بان و یا از طریق مشارکت خود را. این رفتار را داشته اند عمدی در بخشی از شرکت افسر یا کارمند حسابداری مانند آموزش یک تابع برای ارتکاب تقلب مالیاتی و یا به طور مستقیم با ارتکاب آن خود را از طریق “پخت و پز کتاب” برای آن به منزله پرداختی مالیات جرم است. دادستان همچنین ممکن است قادر به اثبات آن مورد تحت یک نظریه “عمدی”،” مفهوم عمدی کوری است که حتی اگر شما نیست, از لحاظ فنی می دانند که تقلب مالیاتی که متعهد شما باید بهتر شناخته شده اند با توجه به موقعیت خود و سابقه و عمدی اجتناب از حقایق است.

در سال 2015 سابق مدیر عامل پیکان شرکت حمل و نقل محکوم به 7 سال و نیم زندان برای تقلب مالیاتی.

در سال 2019 سابق مدیر عامل پنسیلوانیا شرکت نفت و گاز متهم شد و در نهایت مجرم برای فرار از پرداخت مالیات و مالیات مرتبط-مجاور جرم تقلب در بانک.

در جولای سال 2020, مدیر عامل شرکت از یک McCandless, PA, تمیز کردن شرکت محکوم به دو سال زندان برای فرار از پرداخت مالیات رخ داده است که خود در شرکت خود را.

بهترین کاری که می توانید انجام دهید اگر شما یک شرکت افسر یا کارمند حسابداری که می داند که آنها را در معرض خود را به پتانسیل جنایی بدهی مالیاتی برای استخدام ماهر جنایی مالیاتی وکیل مدافع مانند کسانی که در قانون مالیات دفاتر David W. Klasing قبل از ممیزی مالیاتی و یا مالیاتی جنایی تحقیقات شروع می شود. ما می توانید سعی کنید به شما و شرکت شما را به پیروی از طریق افشای داوطلبانه برنامه. اگر شما در حال حاضر شده است به اتهام وکلای ما کار می کنند به مذاکره قبل از کیفرخواست وضع در مورد خود و یا مبارزه برای یک گناه نیست حکم در دادگاه.

برای راه اندازی یک, مشاوره با دفتر ما تماس بگیرید امروز در (800) 681-1295 یا کتاب آنلاین امروز است.

دیدن نسخه کامل این مقاله در اینجا

عمومی تماس بگیرید: دیو Klasing Esq. M. S.-مالیات CPA [email protected]

منبع قانون مالیات دفاتر David W. Klasing کامپیوتر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de