از پناهگاه به Facebook Live, مینه سوتا, کلیساها, تقلا برای دریافت آنلاین

میشل و ریک Saatzer به طور معمول حضور در کلیسا در شب چهارشنبه قبل از اینکه فرزندان خود را به آموزش مذهبی. این هفته Plymouth جمع خانواده در جلوی تلویزیون به تماشای یک livestream عبادت خدمات در Facebook — این برنامه شامل دو شبان, سه نوازندگان و اپل راه اندازی برای ضبط صحنه است.

آن را در میان صدها نفر از بداهه مذهبی خدمات نورد از سراسر مینه سوتا و ملت به عنوان عبادت حرکت از پناهگاه به اتاق نشیمن برای محدود کردن گسترش coronavirus.

هر عمده فرقه های مسیحی در ایالت مینه سوتا در حال حاضر به حالت تعلیق در شخص عبادت — کاتولیک کلیسای لوتری Methodist — ترک ایمان رهبران تقلا برای جایگزین.

“این بسیار عجیب و غریب به رهبری یک عبادت خدمات در حالی که درب از ساختمان ما در حال قفل شده است” گفت: کشیش جوئل Bergeland کوه الیوت کلیسای لوتری در پلیموث. “ایمان است که اتفاق می افتد حتی اگر ما آن را نمی بینیم.”

آخر این هفته خواهد بود یک محاکمه اجرا برای بسیاری از افراد با بی سابقه تعداد وفادار ، اما پس از مشاهده کوه الیوت را در هر دو لپ تاپ و تلویزیون متصل به Facebook, the Saatzers به آزمایش شست.

“من دوست دارم که ما هنوز قادر به ارتباط با خانواده کلیسا ما در طول این زمان نامشخص” گفت: میشل Saatzer. “ما هنوز هم می تواند با حمایت از یکدیگر حتی اگر ما نمی تواند دیدن هر یک از دیگر.”

مینه سوتا مگا کلیساها در میان اقلیت به خوبی آماده برای این کار در حال حاضر مجهز به نورپردازی حرفه ای صدا و قابلیت پخش. عقاب بروک کلیسا با نه محل گزارش می دهد که 46,000 دستگاه های وارد شده به خود را آنلاین پرستش آخر هفته گذشته — دو برابر حد معمول است.

اما برای اکثریت قریب به اتفاق از کلیساها این است که زمین های نا معلوم. یک 2019 بررسی توسط نشویل مبتنی بر Lifeway پژوهش نشان داد فقط 22 درصد از کشیشان livestreamed کل سرویس: حدود 10 درصد livestreamed خود را دارد ،

این کشیش شانا شاخ Fairmount خیابان کلیسای متحد متدیست در سنت پل در میان تازه. هفته گذشته او سوار به بهترین خرید برای پیدا کردن قابل اعتماد اما راه ارزان برای livestream عبادت است. او راه می رفت با یک دوربین GoPro.

او راه اندازی یک کانال یوتیوب نمیفهمد چگونه به استفاده از Facebook Live قرار داده GoPro بر روی یک سه پایه در نزدیکی محراب برای آخرین روز یکشنبه آزمایشی اجرا شود. Livestream هموار رفت تا کشیش شنیده کلیک کنید در وسط خطبه.

“ما آموخته GoPro باتری 45 دقیقه” شاخ گفت: با آه.

خوشبختانه او تا به حال یک پشتیبان: اپل امن به نزدیکی یک گل ایستاده است. Livestream ادامه داد.

“همه ما در حال یادگیری” گفت: شاخ.

پروتستان ها به طور کلی جلوتر از منحنی در آنلاین عبادت در مقایسه با کاتولیک ها که نیاز به حضور توده در تعطیلات آخر هفته نه فقط آن را تماشا کنید. تا چند روز پیش در کلیسای جامع سنت پل ایالت مینه سوتا بزرگترین کلیسای کاتولیک مشترک توده ها تنها از طریق برنامه های رادیویی گفت: برگرد. جان Ubel, کلیسای جامع, پیشوا.

ناگهان Ubel مانند دیگر کشیش بود به امن ویدئوگرافی تجهیزات. کلیسای جامع بود قادر به خرید آنچه در آن مورد نیاز است در حال حاضر استقراض گفت: Ubel بود که همچنین تلاش برای گسترش اطلاعات در وب سایت کلیسای جامع.

“من صرف زمان بیشتری را بر روی یک کامپیوتر در 48 ساعت گذشته از من در چهار هفته,” او گفت:.

اولین عادی آنلاین توده — و نه به صورت ویژه رویداد مذهبی در کلیسای جامع 100 سال سابقه رفت و زنده صبح جمعه.

گفت: Ubel: “این نه بدوی تنها با یک دوربین در حال حاضر, اما آن کار می کرد.”

هفته گذشته Saatzers معامله دوم-ردیف صندلی در کلیسا محراب به یک صندلی ردیف جلو در اتاق نشیمن خود را به تماشای کوه الیوت مبادرت به آنلاین است. میشل Saatzer و دختر Abi, 13 نشسته بر روی نیمکت نظارت لپ تاپ به تلویزیون متصل می شود نظارت داشته باشند. Ric Saatzer آرام در صندلی نزدیک به تلویزیون. پسر تونی Saatzer, 16 سرد بر روی زمین است.

خدمات باز با یک گیتار سولو و سپس Bergeland پا به منبر.

“وجود دارد Joel!” Abi گفت: هیجان.

“ما در حال یادگیری چگونه به پرستش آنلاین پس این نمی تواند کامل” Bergeland اعلام کرد که از صفحه نمایش. او را تشویق مردمی به آمار “مانند” آیکون زمانی که آنها به طور معمول می گویند: “آمین.” او پیشنهاد یک نماز به دنبال موسیقی.

کشیش بث Horsch بود که بی سر و صدا در برقراری ارتباط با آنلاین بینندگان از یک لپ تاپ در نزدیکی Bergeland و سپس تحویل خطبه از کتاب جامعه شناخته شده برای عبور “برای همه چیز وجود دارد که یک فصل است.”

هنگامی که آن زمان برای به اشتراک گذاشتن نشانه ای از صلح و شبان تشویق خانواده ها به پست selfies در Facebook صفحه. این Saatzers سعی کردم تنها به نا امید که عکس نمی post.

چیزی برای ثابت برای آینده خدمات شبان اشاره کرد.

زمانی که این سرویس به پایان رسید Saatzers منعکس شده در مورد نحوه های مختلف آن از نرمال شب در کلیسای اما گفت که این احساس آرامش به دیدن پیشوای خود و دوستان و حتی اگر آن را آنلاین.

“من فکر کردم آن را سرد” گفت: تونی Saatzer. “این زمانی است که ما نیاز به خدا بیشتر است.”

برای کشیش Horsch دیدن او عبادت و چهره بر روی لپ تاپ و ارتباط با آنها را آنلاین به ارمغان آورد یک بعد جدید به کار کرد.

“ما در حال بازآفرینی کلیسا به عنوان ما به” او گفت:. “من فکر می کنم این است که ما فشار را به مکان ما نیاز به رفتن. آن را فقط به ما فشار را سریع تر از ما فکر می کردم.”

رهبران در Wooddale کلیسا در ادن پریری به توافق رسیدند. کشیش Kyle رابینسون به یاد می آورد برای اولین بار کلیسا همه گیر طرح در سال 2004. آن را مورد نیاز کلیسا به نوار ویدئویی پرستش و سپس “رایت دی وی دی و ایمیل آنها را.”

این آخر هفته آن را نورد آنلاین “کلیسای در خانه” پروژه به مؤمنان ایده هایی برای پرستش در راه های جدید است. کلیسا جلب بینندگان در از 6000 دستگاه های هفته گذشته که رهبران انتظار می رود به رشد است.

“ما چرخد و به این در یک ماده از پنج روز” رابینسون شگفت زده. “این یک دنیای جدید برای ما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر