این شرکت بنیانگذار و مدیر عامل جاش Meyerowitz,شروع SupplyHouse.com با استفاده از دانش به دست آمده از خانواده اش تجربه در لوله کشی و گرمایش صنعت زوج با یک چشم انداز که اینترنت راه آینده است. Meyerowitz, خانواده بوده است بخشی از لوله کشی و تهویه مطبوع صنعت پس از سال 1917; هنگامی که جد بزرگ خود را آغاز لوله کشی و تهویه مطبوع کسب و کار است که هنوز هم امروز وجود دارد. سریع به جلو به سال 2004 زمانی که Meyerowitz, می خواستم به توزیع لوله کشی محصولات به عصر دیجیتال. آن را همه آغاز شد PlumbingGoods.com و از تکامل به SupplyHouse.com یک 400+-فرد تیم با همه دست در عرشه رویکرد است.

“رسیدن به 400 اعضای تیم یک یادآوری بزرگ تا چه حد ما در این سفر از 2 نفر در سال 2004 به 400 امروز” Meyerowitz, منعکس کننده. “همانطور که ما حرکت رو به جلو ما دیدن فرصت های بزرگ برای کسب و کار به رشد است و ما همچنان به تمرکز بر روی فرهنگ ما و تیم ما ادامه داشته باشد.

چندی پیش بود که SupplyHouse.com تجلیل از 300هفتم استخدام در نوامبر سال 2018 است. با ادامه رشد و رسیدن به 400 استخدام در یک شرکت بسیار هیجان زده است برای چه آمده است.

در علاوه بر این به استخدام خود 400هفتم , کارمند SupplyHouse.com بسیاری از دیرینه کارکنان به عنوان به خوبی. برخی از کارکنان با بالاترین تصدی در حال COO, Nando کونها شده است که با شرکت 14 سال اریک شرمن و جی Drago با 12 سال و پیت کروگر, Kari Stirnweisو نیکول لوئیس با 11 سال است. یک تعداد انگشت شماری از کارکنان شده است با شرکت 6, 7, 8, 9 و 10 سال به عنوان به خوبی.

SupplyHouse.com یک شرکت تجارت الکترونیکی است که با تمرکز بر ارائه خدمات به مشتریان عالی در لوله کشی گرمایش و تهویه مطبوع میباشد. SupplyHouse.com در مجموع از 404 کارکنان خود را در سراسر چهار محل در نوادا, نیوجرسی, نیویورکو اوهایو. با آن ارزش های اصلی و منحصر به فرد شرکت فرهنگ SupplyHouse.com تلاش برای ایجاد یک تاثیر مثبت در آن مشتریان و کارکنان و جامعه بیشتر.

منبع SupplyHouse.com

لینک های مرتبط

https://www.supplyhouse.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de