دوستان از مردی که به ضرب گلوله ققنوس پلیس فرمانده افسران می گویند او نبود خشونت

یعقوب Emry Mcilveen می خواستم به یک موسیقیدان است.

او نوشت و تولید موسیقی خود را شروع و در دبیرستان دوستان به یاد می آورد. در نهایت او برنامه ریزی شده به آن را تمام وقت خود را حرفه ای.

اما این قبل از آن بود. کسانی که آرزوی همه ناپدید شد روز او تبدیل به یک تفنگ در ققنوس پلیس به قتل Cmdr. گرگ Carnicle و زخمی شدن دو افسر.

اخبار از مارس 29 تیر اندازی و Mcilveen را پس از آن مرگ آمد به عنوان یک شگفتی به دوستان خود.

“یعقوب هرگز خشونت فرد” Mcilveen دوست دوران کودکی جاش Coleshill به یاد می آورد.

Coleshill هرگز شاهد خشونت فوران و یا هر رفتار عجیب و غریب خود را بیش از دهه دوستی. حتی در مدرسه Mcilveen هرگز یکی به درگیر شدن در یک مبارزه بود و همیشه مهربان.

Coleshill به رسمیت نمی شناسد مردی که به پلیس گفت: باز آتش در Carnicle و دو افسر.

“به نظر می رسید مانند آن بود یک چیز واقعا ساده و سپس او فقط از نوع ظهور خاموش” Coleshill گفت. “این فقط یک تراژدی است.”

رفتار عجیب و غریب که منجر به تیراندازی

به گفته مقامات Mcilveen را هم اتاقی به نام پلیس که روز به او را برداشته و از خانه او شروع به اقدام “عجیب” و “نامنظم.” او در ابتدا تعاونی, اما پس از آن درب بسته در افسران و عقب نشینی طبقه بالا امتناع از ترک. او گفته در اخراج سه تن از افسران به عنوان آنها را از پله ها بالا رفت و به مقابله با او.

Coleshill و Mcilveen باقی ماند و پس از دبیرستان برای یک زمان. آنها در حالیکه از هم جدا در طول سال های پس از Mcilveen کاهش یافت و به اشتباه جمعیت و متوقف های که در آن او زندگی می کنند و با آنها Coleshill گفت.

چند هفته قبل از مرگ او Coleshill گفت: یک زن و شوهر از دوستان مشترک به نام او و گفت که او اقدام عجیبی است. Coleshill نیز متوجه Mcilveen شد ارسال چیزهایی که در Snapchat ساخته شده است که کمی احساس.

او هرگز تصور آن را به مقدار این ارائه تسلیت خود را به Carnicle خانواده و هر کس دیگری که در ضربات پنالتی.

الهام بخش دیگران با موسیقی

رایان مدرن یکی دیگر از دوستان Mcilveen است گفت: دو ملاقات در سال 2012 در طول هفته اول خود را در افق دبیرستان در اسکاتسدیل آریزونا.

دوستان آنها شد و پس از مدرن آموخته Mcilveen نوشت خود آهنگ رپ. دو نفر را مشاهده می کنید هر یک از دیگر خانه ها و ارسال آهنگ به شب.

مدرن گفت که او و Mcilveen همکاری در یک زن و شوهر از آهنگ خود را در سال دوم و انجام آنها را در مدرسه استعدادهای درخشان نشان می دهد.

Mcilveen شروع به کار بر روی یک آلبوم دوبله قرمز “حجاب” در طول سال سوم مدرن گفت:, و اضافه کرد که Mcilveen نوشت و ویرایش آهنگ ها در حالی که طراحی هنری. او به یاد می آورد دیدن Mcilveen در مدرسه با یک پشته از مقالات یک روز و آموخته Mcilveen تا به حال نسخه های چاپ از جلد آلبوم در مدرسه.

“او چاپ تمام 150 نسخه و در آن زمان او را مانند یک ساعت” مدرن گفت.

مدرن شروع به کار بر روی آهنگ های خود را در طول سال سوم اما گفت که او نا امید زمانی که Mcilveen که توافق برای کمک به تولید آهنگ های خود را در زمان بسیار طولانی تر از پیش بینی.

“او من سردبیر در زمان” مدرن گفت. “پس مثل من در انتظار او به ویرایش آهنگ, اما او در حال حاضر انجام کار خود را. و بنابراین من احساس کردم او نبود توجه به مسائل می دانید؟”

زمانی که این دو در نهایت آشتی, Mcilveen نوشت: یک آهنگ در مورد مبارزه خود را و احساسات او احساس به عنوان دو butted سر. Mcilveen خواسته مدرن برای گوش دادن به آهنگ های قبل از آن است.

“گریه کردم وقتی که من شنیده ام آن را” مدرن گفت. “من متوجه شدم که آیا او و من استدلال بودند مثل ما بهترین جوانه. او هنوز هم بخشی از زندگی من است و من نمی خواهم او را به رفتن در هر نقطه.”

مدرن گفت: او با تلاش از دست دادن دوست خود در حالی که تصدیق کرد که Carnicle زندگی نیز گرفته شد در این فرآیند است.

“هنگامی که من این خبر را شنیده, من فقط نمی دانم آنچه که به آن فکر می کنم” مدرن گفت. “من هرگز نمی تواند آن را ببینید اتفاق می افتد که می خواهم.”

رسیدن به خبرنگار پری Vandell در 602-444-2474 یا perry.vandell@gannett.com. او را دنبال کنید در توییتر @PerryVandell.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر