رشد Trevante برد را در خانه در سمت جنوب مینیاپولیس مورد علاقه پاتوق برای بچه های محله.

در طول هفته آنها خواهد آمد بعد از مدرسه به عمل flips در ترامپلاین در حیاط پشت. و در آن روز باران یا برف آنها swarmed از طریق خانه خنده و تعقیب یکدیگر در اطراف با Nerf guns.

حتی پس از او نقل مکان کرد و بیرون برد همیشه مطمئن ساخته شده است که جوانان منطقه تا به حال جایی برای رفتن به می گویند کسانی که می دانستند که او بهترین است.

تغییر که هفته گذشته برد و 23 ساله بود به ضرب گلوله در خارج از خانه دوران کودکی خود را در 2200 بلوک S. خیابان 13. این آخرین در سیل اخیر تیراندازی در شهرستان ونتورا ایجاد کرد محله و مناطق اطراف آن.

برد به تازگی نقل مکان کرد و به مادر خود را در خانه جدید و راه اندازی موقت استودیو ضبط در زیرزمین.

او آن را باز کرد تا به منطقه دیگر مشتاق رپرهای. برخی از اعتبار خواهد برد با کمک به آنها در پیدا کردن صدای خود و سبک و گفت: خواهر ققنوس.

“او کمک خواهد کرد که آنها را چگونه به یادگیری موسیقی به او کمک آنها نوشتن آن او کمک خواهد کرد آنها را مخلوط و استاد و چیزهای به طوری که آنها نمی خواهد که به پرداخت هزینه برای آن” ققنوس برد گفت. “او نشان داد او خود واقعی — چه او می خواست آنچه که او می خواست برای مردم دیگر او فقط می خواستم به آن شناخته می شود.”

در شب آوریل 9, پلیس می گویند برد نشسته بود در یک ماشین پارک شده در خارج از دو طبقه چوب-قاب شهری که در آن او بزرگ شده تا زمانی که یک فرد مسلح راه می رفت و آتش به هدف قرار دادن برد چندین بار. کسی او را سوار مرکز شهر به HCMC اما او بعد از مرگ وجود دارد از آسیب های خود را, مقامات گفت.

این منطقه که در آن تیراندازی اتفاق افتاده است شاهد افزایش خشونت اسلحه در هفته های اخیر حتی اگر پلیس می گویند که هر حادثه به پایان می رسد با یک قربانی است. اداره پلیس آمار نشان می دهد که در اطراف 3rd حوزه وجود دارد 60 تیراندازی حوادث (از جمله تیراندازی ShotSpotter فعالانه و عکس اخراج تماس) در دو هفته پایان دوره 8 آوریل در مقایسه با 38 حوادث در همان span سال گذشته است.

این حادثه همچنین ادامه روند قربانیان گلوله نشسته و یا در یک وسیله نقلیه زمانی که آنها رخ داد.

ماه گذشته یک مرد به ضرب گلوله کشته شد ظاهرا در حالی که انجام یک معامله مواد مخدر از داخل یک خودرو در منطقه N. 8 و شریدان راه با توجه به اخیر دادگاه براده. هر دو او و راننده خودرو به داستان های متناقض در مورد که در آن تیراندازی اتفاق افتاد براده گفت.

برد را خواهر و برادر می گویند که تیراندازی شد روال در محله خود را در حال رشد است.

اما در جایی که برخی از دوستان خود را تسلیم جذبه خیابان زندگی, ققنوس برد گفت که او برادر بود و بیشتر علاقه مند به کمک به کسانی که در همان محله که در آن فرصت برای پیشرفت بودند سخت تر است. او پس او گفت: با معرفی دیگران به موسیقی به عنوان “یک خروجی به کانال که انرژی و راه برای مقابله با درد و همه چیز را که می آید از در حال رشد در محله ما.”

پلیس بر این باورند که برد بود در نظر گرفته شده و هدف از تیراندازی کرد و گفت که تا کنون آنها را رد کرد, مواد مخدر, محله دشمنی و یا هر گونه دیگر انگیزه.

سخنگوی وزارت جان الدر روز دوشنبه گفت که او تا به حال هیچ جزئیات بیشتری در مورد این حادثه.

“من فقط می دانم که آن را بسیار فعال بررسی,” او گفت:. “محققان در طول تعطیلات آخر هفته کار بر روی آن را به عنوان به خوبی.”

بازداشت شده بود اعلام کرد که از صبح روز سه شنبه.

برد را به دوستان و بستگان خود گفت: آن را آسان برای خارجی ها به طور خودکار نام تجاری یک جوان آفریقایی آمریکایی که از او از کجا آمد به عنوان یک مزاحم. او نیست که آنها می گویند.

“من فقط می دانم که وجود دارد افرادی که مایل به تصویر کشیدن او به عنوان یک پسر بد بودن در باندهای یا چیزی شبیه به این, اما او تنها نیست” گفت: دوست Tyesha کوپر.

کوپر گفت که او تا به حال تغییر زیادی از آنجایی که آنها بچه ها زمانی که آنها را بی شماری را صرف بعد از ظهر در مادر خود را در زیرزمین و یا در سابق Boys & Girls club بعدی درب و یا بازی بسکتبال در نزدیکی فیلیپس پارک. او هنوز هم همان انیمیشن دیوانه “vante دزدکی حرکت کردن” او گفت: همیشه یک لبخند بر روی صورت خود, همیشه به دنبال دیگران است.

“ما شنیده مقدار زیادی از تیراندازی و چیزهای شبیه به آن در حال رشد بود اما او هرگز فقط کسی است که شما انتظار می رود در این نوع از شرایط” او گفت: از برد, جوانترین دو برادر و سه خواهر. “او سزاوار نیست به راه او رفت.”

کریستوفر برد گفت: برادر کوچکترش بوده رپ از او در مورد 15 اتخاذ مرحله نام “تدی گرم Muncho.” این یک ترکیب از دوران کودکی خود مستعار “تدی” و مورد علاقه خود را مخلوط اسنک Munchies برادر خود را گفت.

او دوست داشت برای گرفتن عکس و tinkered با موتور در فروشگاه لوازم خودرو در کلاس روزولت دبیرستان. اما بیشتر او می خواست به بازگشت به کسانی که مانند او برادر خود را گفت.

“او می خواست به آن را از محله خود” کریستوفر برد گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de