رهبران اروپایی در تلاش برای آماده سازی خود را از رای دهندگان به صورت بی سابقه ای آزمایش های پیش رو به عنوان جامع محدودیت هایی در زندگی ملی به اجرا در آمد در تلاش برای کنترل گسترش مرگبار coronavirus.

در یک سری از آدرس های عمومی رهبران کشورها از فنلاند به آلمان به دنبال متقاعد کردن جمعیت نیاز به محدودیت در زندگی روزانه خود اعم از مدرسه و محل کار تعطیلی به سازندگان غیر ضروری مغازه ها و خدمات. ایتالیا است که تحت مشابه محدودیت برای بیش از یک هفته در حال حاضر نشان داد که دلیلی برای چنین اقدامات آن را به عنوان اعلام کرد که تعدادی از COVID-19 مورد رسیده بود تقریبا 28,000.

“ما در جنگ” رئیس جمهور امانوئل پاکسازی گفت: در یک آدرس به مردم فرانسه در روز دوشنبه این مورد برای وحدت ملی در مواجهه با فداکاری مشترک. هتل ها و تاکسی خواهد بود requisitioned برای سلامت کارگران همه اصلاحات پیشنهادی از جمله بحث بازنشستگی تعمیرات اساسی همچنان متوقف در حالی که دولت اطمینان حاصل شود که هیچ کسب و کار مجاز است به شکست است. وام های بانکی خواهد بود و تضمین شده برای شرکت ها و صندوق همبستگی ایجاد شده برای کارگران تحت تاثیر ذرات ویروس را مهار.

در حوزه اجتماعی پاکسازی اعلام کرد بان کی مون در تمام جلسات در فضاهای عمومی و خواستار “همبستگی و مسئولیت” پس از مردم تا به حال دیده شده است تجمع در پارک ها و رستوران ها و میله نما یک خطر برای خود و دیگران. تنها لازم سفرهای خارج از جمله برای خرید مواد غذایی و یا برای ورزش اجازه خواهد داشت با تحریم کسانی که نمی پایبند به قوانین است.

“بحران خواهد شد که عمده انسان, اجتماعی, اقتصادی, عواقب” و فرانسه “نیاز به انطباق” پاکسازی گفت. “یک چیز قطعی است: بیشتر ما با هم کار کنند و سریع و بهتر ما را در غلبه بر این چالش است.”

جدید کانون

پاکسازی صحبت کرد و در پایان یک روز زمانی که این مستند آغاز شد که در ایتالیا افزایش یافته و به بیشتر از بقیه قاره ها و بازارهای خود را ادامه داد مارپیچ رو به پایین با سهام اروپا در پایان در پایین ترین سطح خود در هفت سال است. دولت تحمیل یک سری از اقدامات محدودیت اروپا راه زندگی شده اند که نهان در 75 سال از زمان صلح بازتاب قاره وضعیت جدید در کانون این ویروس که اولین ویران آسیا است. سران اتحادیه اروپا برگزار خواهد شد ویدئو کنفرانس سهشنبه برای بحث در مورد کوروناویروس بحران است.

اتحادیه اروپا رهبران Ursula von der Leyen و چارلز میشل زودتر پیشنهاد توقف غیر ضروری سفر به بلوک برای 30 روز. Von der Leyen اطلاع رهبران گروه هفت پیشرو صنعتی و اقتصادهای در مورد بان کی مون در یک کنفرانس تلفنی در روز شنبه. محدودیت که به موضوع تایید توسط رهبران اتحادیه اروپا می تواند طولانی مدت “در صورت لزوم” پس از شروع دوره 30 روزه او گفت در توییتر.

آلمان دولت فدرال موافقت ارشاد با این کشور در 16 ایالت است که دیدن زندگی عمومی خرد به توقف در بزرگترین اقتصاد اروپا. تعطیلی شامل میله, باشگاه, تئاتر, سینما, موزه ها و نمایشگاه ها و سالن های ورزشی و استخرهای شنا — حتی فاحشه خانه ها. مغازه ها و خدمات مانند سوپر مارکت ها و تحویل و خدمات بانک ها و دفاتر پست ها حذف شدند. گردهمایی در کلیساها و مساجد و کنیسه ها متوقف خواهد شد. رستوران ها ممکن است باز بماند از 6 صبح تا 6 بعد از ظهر; یک شب می ماند برای گردشگری خواهد بود متوقف شد.

“این اقدامات است که ما هرگز قبل از دیده می شود در این کشور و البته آنها شدید” آنگلا مرکل گفت: در یک کنفرانس خبری در برلین در روز دوشنبه. “اما آنها لازم است در حال حاضر به کاهش تعداد مخاطبین است.”

اسپانیا و پرتغال

پرتغال و اسپانیا اعلام کرد که آنها خود را نزدیک مرز مشترک و تعلیق هوایی و ریلی لینک کلیک کنید برای گردشگران است. آن باقی مانده است باز برای حمل و نقل کالا.

فنلاند شروع به آماده سازی به استناد اورژانس قدرت برای اولین بار در زمان صلح اجازه می دهد دولت به نزدیک مرزهای مدارس و دانشگاه ها و محدود کردن تجمعات عمومی به 10 نفر. همچنین پرده برداری از 5 میلیارد یورو (5.6 میلیارد دلار) ارزش از اقدامات برای کمک به اقتصاد است.

دولت یونان اعلام کرد که همه مغازه ها بسته خواهد شد از روز شنبه به جز برای خدمات ضروری است. COVID-19 نفر در مدیترانه جزیره قبرس در ضمن افزایش به 46.

در سوئیس دولت اعلام ملی اضطراری و بسته و رستوران ها و باشگاه های ورزشی و دیگر موسسات. زبان در برن جمهور Simonetta Sommaruga گفت که سفر از همسایگان آلمان و فرانسه و اتریش نیز محدود به مردم رفت و آمد به محل کار و یا زندگی می کنند که در سوئیس یک قانون در حال حاضر به تصویب رسید برای ایتالیا.

در هلند, نخست وزیر Mark Rutte تحویل اولین آدرس توسط یک هلندی برتر در یک چالش عمده به چهره این کشور از سال 1973 در طول بحران انرژی. هلند اتخاذ یک موضع مشابه به انگلستان با اجتناب از مجموع مستند, نقشه کشی, انتقاد دیر بسته شدن مدارس برای جلوگیری از گسترش.

Rutte گفت که آن را بیش از یک سال برای این ویروس به اجرای آن از طریق جمعیت و اقتصادی و عواقب ناشی از جداسازی کامل خواهد بود بیش از حد بزرگ و مؤثر از شرکت های کوچک شرکت ملی آیکون مثل KLM.

“وظیفه ما این است که بسیار بزرگ” Rutte گفت. واقعیت این است که کروناویروس “خواهد بود در میان ما برای برخی از زمان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de