یخ هشدار صادر شده برای ققنوس; بادهای قوی انتظار می رود در بخش هایی از ایالت آریزونا

بخش هایی از آریزونا می توانید انتظار سردتر دمای چند روز آینده با خدمات ملی آب و هوا صدور یخ هشدار برای منطقه ققنوس برای صبح روز چهارشنبه و در پایین کویر مناطق خارج از دره آغاز روز سه شنبه.

دماهای پایین تر آغاز شده و در ققنوس در صبح روز دوشنبه با 52 درجه ردیابی در Phoenix Sky Harbor International Airport و انتظار بالا از 62 درجه با توجه به خدمات ملی آب و هوا ققنوس.

ابهام دیده می شود می تواند بیش از دره روز دوشنبه. خدمات ملی آب و هوا ققنوس گفت: Arizona Republic آن بود که گرد و غبار باد در از کالیفرنیا.

سه شنبه و چهارشنبه صبح درجه حرارت در ققنوس انتظار می رود که در پایین 30s و اوج می تواند ضربه اواسط 50s, مقامات گفت: با جمعه بودن روز سردتر.

“مطمئن شوید که به اقدامات احتیاطی” گفت: آیزاک اسمیت یک هواشناس برای خدمات ملی آب و هوا ققنوس. “به یاد داشته باشید به حیوانات خانگی خود را در داخل. سعی کنید به آنها را گرم نگه دارید. اگر شما در حال سفر مطمئن شوید که ماشین شما آماده شده است برای این سردتر شرایط است.”

اسمیت توصیه مالکان به یاد داشته باشید لوله های که به طور بالقوه می تواند یخ و پارگی و همچنین به عنوان پوشش حساس به گیاهان است.

یخ هشدار رفتن به اثر روز سه شنبه تاثیر غربی Maricopa County, Pinal و La Paz شهرستان با توجه به آب و خدمات. درجه حرارت در این مناطق هستند به احتمال زیاد در پایین 30s صبح روز سه شنبه.

کسانی که روستایی و مناطق بیابانی می توانید ببینید افت درجه حرارت به بالا 20s صبح روز چهارشنبه با توقف هشدار ابتدا در Pinal County, و جهان, و سن کارلوس مناطق با توجه به آب و خدمات.

یک باد بالا مشورتی است که در اثر تا 4 p. m. برای قسمت شرقی آریزونا مانند برف ریزه و کم اسمیت گفت. بخش هایی از جنوب شرقی کالیفرنیا نیز تحت تاثیر بادهای تند و باد گرد و غبار از جمله بخش های ایالتی 10.

باد انتظار می رود در 30 تا 45 مایل در ساعت با gusts تا به 60 تا 75 مایل در ساعت با توجه به خدمات ملی آب و هوا فلگستفف.

پیگیری: ماه فوریه سال 2020 آریزونا آب و هوا, نمودار

مقدار کمی از برف پیش بینی شده است به سقوط در زمین در مناطق سفید کوه و آریزونا Snowbowl اسمیت گفت.

درجه حرارت در چوب پرچم در حال انتظار برای افت به عنوان کم به عنوان 8 درجه در روز سه شنبه و چهارشنبه با توجه به پیش بینی از آب و هوا خدمات.

بررسی برای به روز رسانی در azcentral.com.

خبرنگار چلسی هافمن را می توان در رسید chelsea.hofmann@arizonarepublic.com. او در توییتر دنبال کنید @chofmann528.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر