رایگان صابون و مراقبت های بهداشتی: آریزونا زندانها اعلام کرد قصد دارد برای جلوگیری از coronavirus

آریزونا زندانها در حال برداشتن گام برای حفاظت از هزاران نفر از زندانیان از رمان coronavirus پس از تحت فشار بودن توسط وکلا و یک قاضی فدرال.

ایالات متحده قاضی دادگاه منطقه نیویورک نقره دستور آریزونا وزارت اصلاحات توانبخشی و هنگام ورود دوباره برای پاسخ به ادعا می کند که آن را نمی باید یک برنامه مشخص در محل. روز چهارشنبه وزارت امور خارجه ارائه یک طرح است که شامل waiving 4 $مراقبت های بهداشتی هزینه برای زندانیان و ارائه زندانیان با صابون بدون هیچ هزینه.

این بیماری به سرعت گسترش می تواند در فضاهای محصور به خصوص در میان افراد با مشکلات بهداشتی مزمن. موارد گزارش شده در آریزونا زندان. اما زندان ها و زندان تبدیل شده اند شیوع نقاط داغ در کشورهای دیگر.

روز دوشنبه وکلای مدافع زندانیان خواسته نقره به نیروی این اداره به آمده تا با یک طرح با دادگاه متخصص پزشکی. وکلای بازدید فلورانس مرکز در هفته گذشته و توصیف آن به عنوان “شرایط غیر بهداشتی” با توجه به نامه آنها فرستاده شده به تیموتی Bojanowski وکیل برای وزارت.

“ده ها هزار نفر از مردم در ADC بازداشت به شدت در معرض شیوع بیماری مسری و خطر در اینجا است که تنها در اوج این شرایط غیر بهداشتی در زندانها شکست را قوی و معقول اقدامات پیشگیرانه و در حال حاضر ناکافی نیروی انسانی پزشکی و درمان” وکلای نوشت.

اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا نیز نامیده می شود در دولت قانونگذاران پلیس و شهرستان وکلای سراسر آریزونا به گام برای محافظت از زندانیان در زندان ها و زندان ها.

پیشنهاد مراحل شامل انتشار بدون خشونت زندانیان از زندان.

دلیلی برای نگرانی

در حال حاضر وجود دارد دیرینه طرح دعوی در دادگاه در برابر زندانها با زندانیان که ادعا بهداشت و درمان شد و ناکافی است.

وکلا در آریزونا مرکز ناتوانی قانون اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا در این زندان دفتر حقوقی و شرکت های دیگر در زمینه شکایت سازمان زندانها در سال 2012. حل و فصل رسیده بود در سال 2014 اما دولت موفق به دیدار با نظر حل و فصل و حقوقی نبرد همچنان ادامه دارد.

با توجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری افراد مسن و کسانی که با شرایط مزمن هستند در معرض خطر بالاتر ابتلا بسیار بیمار از جدید کروناویروس. هر دو از این جمعیت تمایل به بالا در زندانها.

وکلا اظهار داشت: در نامه خود به گروه است که آنها را دیدم “شلوغ کثیف unventilated خوابگاه چادر و Quonset کلبه مسکن سالمندان ضعیف مردان با شرایط بهداشتی مزمن و چند معلول” در هنگام بازدید از فلورانس زندان است.

Quonest کلبه های سبک و نیمه دایره ای سازه های فولادی.

زندانیان’ وکلا در نامه خود گفت: دولت سیستم زندان های اولیه طرح کافی نبود به آدرس جدید کروناویروس و است که می تواند هر دو جمعیت زندان و جامعه گسترده تر.

از آنها خواسته قاضی به نیروی این اداره به منظور کاهش تراکم جمعیت زندان ارائه غربالگری و آموزش و پرورش, توقف شارژ زندانیان برای صابون و لغو ممنوعیت الکل بر اساس دست عفونی.

برنامه ریزی برای پیشگیری

آن پاسخ خود را به دادگاه بخش گفت: ایمنی و رفاه کارکنان و زندانیان و بازدید کنندگان است اولویت خود را.

“شاکیان اورژانس حرکت هیچگونه طرح در محل متهم ADCRR —

بدون یک ذره از شواهد — از مصرف این مسئله به طور جدی و درخواست سفارش نیاز به ADCRR به پیاده سازی یک طرح توسعه یافته توسط دکتر استرن” این بخش اظهار داشت: در پاسخ به دادگاه. “به عنوان یک ماده اولیه چنین سفارش (درخواست) است که فراتر از محدوده این دادگاه صلاحیت اجرای.”

گروه گفت: وکلا ادعا می کند از فلورانس زندان بودن “گه” نمی کند و نشان دهد که چگونه از آن است که قادر به رسیدگی به کوروناویروس.

“همه زندانیان از جمله زندانیان بی بضاعت نیز ارائه شده کافی بهداشت موارد از جمله صابون و شامپو به صورت ماهانه” این بخش اظهار داشت: در پرونده های دادگاه.

آن را در رفت و گفت: “به طور کلی واحد مسکن بهسازی اهل بیت غلاف باربرها تمیز مسکن واحد مشترک مناطق و دوش روزانه و زندانیان ارائه دسترسی به تمیز کردن تجهیزات برای تمیز کردن خود سلول.”

با توجه به گروه نگهبانان شروع به آغاز هفته عمیق تمیز کردن در هر یک از تسهیلات و به روز رسانی رهبری در دسترس بودن آیتم های خاصی را برای کارکنان و زندانیان از جمله حوله کاغذی, صابون بهداشتی و محصولات تمیز کردن.

صابون دست را در حال حاضر ارائه رایگان به زندانیان تا زمانی که اورژانس اعلام coronavirus است.

لایحه Lamoreaux وزارت آموزش و پرورش گفت: آریزونا جمهوری اسلامی که آن را هنوز هم خواهد شد به شدت کنترل زندانیان دسترسی به الکل دست بر اساس عفونی.

این گروه گفت که دادگاه آن را اجازه می دهد تا کارکنان خود را ضد عفونی کننده دست اگر آنها قادر به پیگیری آن را در حالی که مشغول به کار است.

“از آنجا که ADCRR در حال حاضر مجوز زندانی در زندان تعیین شده پیچیده مکان های زندانیان محدود از دسترسی به بر اساس الکل ضد عفونی کننده دست برای جلوگیری از ارتباط سوء استفاده و آتش تنظیم خطرات” این بخش اظهار داشت: در پاسخ به دادگاه.

تغییرات دیگر برای زندانیان

بخش های ارائه شده در این دادگاه یک سری از راه های آن و قرارداد ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی یوزباشی گرفته اند و مراحل طی چند روز گذشته و ماه برای جلوگیری و برنامه ریزی برای امکان شیوع کروناویروس:

  • در مارس 4, Centurion صحبت با کارکنان در مورد اجتماعی فاصله بیمار روز و روش های ارتباطی.
  • در مارس 6, یوزباشی به بخش یک کپی از آن اهل بیت ابزار غربالگری را برای county sheriffs برای استفاده در زندان.
  • در مارس 10, آریزونا گروه خدمات بهداشتی و درمانی توصیه می شود یوزباشی بررسی درجه حرارت از زندانیان از بازگشت از کار روزانه خدمه تکالیف.
  • در مارس 13 گروه به حالت تعلیق در ملاقاتها برای حداقل 30 روز آینده.
  • در مارس 16, CenturyLink شروع به ارائه زندانیان دو 15 دقیقه ای تلفنی به صورت رایگان در علاوه بر این به موجود خود را تلفن و نامه کتبی امتیازات. این اداره گفته است که به دنبال تصویری ملاقات گزینه های.
  • همچنین در مارس 16, Centruion ارسال اطلاعات بیشتر به کارکنان در مورد چگونه برای مقابله با این بیماری و پروتکل در مورد نحوه رسیدگی به علائم.
  • در 17 مارس زندانی کلاس های ارائه شده توسط جامعه محلی کالج ها متوقف شد.
  • در مارس 18, وزارت بخشیده 4 $co-پرداخت برای خدمات بهداشتی و درمانی برای زندانیان که تجربه شبه آنفولانزا و یا علائم سرماخوردگی. یوزباشی به حالت تعلیق در تمام غیرضروری خدمات مراقبت های بهداشتی.

این بخش را محدود کرده است روال داخلی جنبش های زندانیان.

همه کارکنان ملزم به انجام یک بیماری عفونی علائم را بررسی کنید قبل از ورود به زندان است. یوزباشی کمک خواهد کرد که بخش بررسی کارکنان برای علائم قبل از آنها وارد هر یک از تسهیلات.

با توجه به گروه اهل بیت خدمه کار بررسی خواهد شد برای قرار گرفتن در معرض خطرات و علائم هنگام خروج و بازگشت به امکانات.

این اداره گفته است که کار با یوزباشی به آموزش کارکنان و زندانیان در مورد بیماری و چگونه آنها می تواند به کاهش خطر ابتلا به بیمار است. اطلاعات در حال ارسال شده در طول امکانات.

ACLU فراخوانی برای اقدام

ACLU of Arizona درخواست رژیم صهیونیستی است. mlb به منظور انتشار از سالمندان بدون خشونت و دیگر زندانیان که مطرح کمی به هیچ خطر ،

“مثل همه دیگر سازمان های تمام جنبه های سیستم — از پلیس و پیش از محاکمه از طریق صدور حبس و آزادی — در زیر خواهد آمد موشکافی شدید که چگونه سیستم در پاسخ به این ملی بهداشت عمومی بحران” سازمان اظهار داشت: در آن نامه است.

همچنین درخواست سازمان های پلیس برای جلوگیری از دستگیری مردم برای سطح پایین جرائم و کلانترها به اتخاذ برنامه ای برای جلوگیری از گسترش بیماری در زندان. همچنین درخواست کلانترها به نگه داشتن مردم در زندان مدنی مهاجرت کنند.

آیتالله سیستانی درخواست شهرستان وکلای مدافع و آریزونا دادستانی کل به منظور محدود کردن تعداد افرادی که برگزار شد در زندان و یا امکانات دیگر با کاهش درخواست برای بازداشت پیش از محاکمه و احکام.

افکار در مورد دسترسی به مراقبت های بهداشتی در آریزونا زندان? رسیدن به عدالت کیفری خبرنگار لورن قلعه در Lauren.Castle[email protected] او در توییتر دنبال کنید @Lauren_Castle.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>