رایگان سایبر آنلاین سمینار – برایان Desmot بنیانگذار iTecs آن برون سپاری و پشتیبانی

معمولا برایان انجام این سمینارها در iTecs یا مشتری دفاتر اما در وسط COVID-19 pandemic حضور در این سمینارها آنلاین امن ترین انتخاب است. کارگاه آموزشی نسبتا کوتاه و معمولا پایدار بین 35 و 45 دقیقه از جمله سخنرانی و پرسش و پاسخ.

هکرها جالب و خلاق راه برای فریب کاربران به افشای کلمه عبور و اطلاعات شخصی. نه تنها این, اما آنها به راحتی می توانید به رابجای دیگری جا زدن کسی را در شرکت خود را به فریب کاربران را به خرید کارت هدیه, سیم مبالغ زیادی از پول و خیلی بدتر است. یادگیری برخی از سرد شدن آمار iTecs در وب سایت خود را در اینجا.

اطلاعات در مورد iTecs

برایان Desmot تاسیس iTecs در فوریه سال 2002 به ارائه دالاس کسب و کار سیاه و سفید و دستکش موفق این خدمات در طول زمان است که اینترنت در حال تحول و شرکتها با تنظیم جدید آنلاین مرزی. پس iTecs آغاز به کار شرکت رشد کرده در شهرت و پایه مشتری کار با کسب و کار از تمام اندازه ها. شرکت های بزرگ مانند Frito درازمیلر دم کلبه پیتزا و کرافت به سازمان های کوچکتر باید قوی تر از تخصص و خدمات iTecs فراهم می کند.

iTecs فراهم می کند کسب و کار با آن, پشتیبانی, مدیریت, خدمات, مشاوره, خرید, اینترنتی, disaster recovery & backup, مانیتورینگ کارمند, کار از راه حل های خانگی و خیلی بیشتر.

با راه اندازی iTecs Promus سفید-دستکش موفق ابر میزبانی وب ارائه دهنده خدمات iTecs ارائه می کنند هر شرکت در هر نقطه از جهان این خدمات در هزینه مقرون به صرفه با MSP طرز فکر و رویکرد است.

اگر شما علاقه مند به یادگیری بیشتر در مورد iTecs و آنلاین رایگان سایبر سمینارها لطفا بازدید از وب سایت به ثبت نام در صفحه تماس با ما.

در مورد iTecs آن برون سپاری و پشتیبانی

برایان Desmot تاسیس iTecs در سال 2002 سفید-دستکش آن را پشتیبانی, مشاوره, موفق آن ارائه دهنده خدمات. این شرکت ارائه می شود یک چتر از آن خدمات از شکستن-رفع مشاور امنیت به تدارکات برای کسب و کار از تمام اندازه ها. اگر شما نیاز به یک حرفه ای با مشتری-محور متشکرم این بخش iTecs بهترین انتخاب است.

مطبوعات تماس با ما:

برایان Desmot
214-744-3354
https://itecsonline.com

منبع iTecs

لینک های مرتبط

https://itecsonline.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de