در مورد این زمان یک سال پیش کلیولند براونز شد, توسط, تمام, um, کارشناس حساب “برنده” offseason به عنوان آنها اغلب فراموش. در همین حال در شهر کانزاس کسانی که فقیر dimwitted ستاد شد حوصلگی به آن شرم آور خط NFL free-آژانس “بازنده” همه اما برخی به از دست دادن زمین در رقابتهای غرب آسیا به دلیل اجازه دهید آن صورت شما نمی توانید از دست دادن جاستین هوستون دی فورد و اریک بری, et al. و انتظار می رود همه چیز به کار کردن.

درست است ؟

خوب در اینجا ما دوباره مردمی. یک ماه پس از اشراف برنده سوپر جام و دو ماه پس از ثبت نام به پایان رسید 6-10 و اخراج همه دوباره لیگ شروع سال در 3 p. m. روز شنبه با شروع رایگان-آژانس امضای دوره است. قانونی دستکاری دوره آغاز می شود و در ساعت 11 صبح روز شنبه.

احساس رایگان به یک روش اندازه گیری شده و صبر کنید تا ببینید که چگونه همه قطعات پیچیده با هم در یک تیم ورزشی بیش از 11 ماه است. یا فقط هاپ آقای Goodell سوار وحشی و آویزان.

این وعده داده می شود یک رایگان-آژانس دوره بر خلاف هر گونه دیگر است. برای شروع اگر هر SportsCenter برنامه تلویزیونی سه ماه گذشته است که مورد اعتماد تام بردی می توانید وارد کنید رایگان آژانس با امکان تغییر تیم و به دنبال هفتمین حلقه کاسه فوق العاده در جایی دیگر از شانه به شانه با بیل Belichick.

به طور کلی وسعت کامل از آنچه در مورد آمار فن روشن نیست در این نوشتن. بازیکنان تا 10:59 p. m. روز شنبه به رای جدید توافق دسته جمعی که تا حد زیادی تاثیر می گذارد مالی چشم انداز رفتن به جلو.

اگر رای نتواند تیم ها می توانند خود را حق رای دادن و انتقال برچسب ها 10:59 صبح جمعه. اگر رای می گذرد تنها حق رای دادن برچسب در دسترس است.

البته با CBA رای پیچیده شنبه شب NFL نیز می تواند تصمیم بگیرد در اوایل صبح روز یکشنبه به حرکت به عقب و شروع لیگ سال و رایگان آژانس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. تیم در حال حاضر امکانات بسته و کشیده کارمندان کردن جاده ها به عنوان یک اقدام احتیاطی.

پتانسیل گسترده جابجایی بزرگ نام QBs بدیهی است که توجه همه را. موقعیت غالب نقاط بالا در هر sportswriter لیست آزمایشی رایگان عوامل اگر چه هیچ راه Dak پرسکات dodges کابوی’ حق رای دادن برچسب و نه Drew Brees همیشه ترک نیواورلئان.

اما هنوز هم برگ بردی فیلیپ رودخانه رایان Tannehill, Jameis وینستون مارکوس Mariota و دوست قدیمی عروسکی بریج به نگه داشتن نزدیک چشم در. نه به ذکر است این پتانسیل اندی دالتون آتش فروش در سینسیناتی. یا پلنگ, بچههای Redskins و خرس در حال حرکت از طب مکمل و جایگزین نیوتن Jacoby Brissett, Dwayne هاسکینس و میچ Trubisky.

اوه من.

برخی پیشنهاد کرده اند Buccaneers در میان مورد علاقه های شما برای گردش دور بردی از جدید انگلستان است. منطق — $80 میلیون دلار در حقوق و دستمزد کلاه فضای انبارهای سلاح های تهاجمی آب و هوای گرم بروس Arians و اوه آره هیچ مالیات بر درآمد دولت — جامد است.

امضای بردی — حتی یک soon-to-be-43-سال-نسخه قدیمی — بدون شک “برنده” offseason برای خلیج تمپا و یا هر تیم دیگر. نام بزرگ خریدهای همیشه برنده بالا نمرات که آیا آنها تابه یا نه.

به یاد داشته باشید فیلادلفیا مونتاژ آن “تیم رویایی” در سال 2011 ؟ آن رفت 8-8 قبل از همه چیز واقعا به هم ریخت.

به یاد داشته باشید marketo شکستن رکورد شش سال $114 میلیون مقابله با میامی در سال 2015 ؟ یکی با 60 میلیون دلار تضمین شده است ؟ در بازگشت میامی رو 15½ کیسه در 48 بازی قبل از فراق راه و بلع $22.2 میلیون دلار پول مرده که فقط آمد کردن کتاب.

و یا چگونه در مورد Nick Foles مرد که خارج Bradyed G. O. A. T. در ایالات متحده بانک ورزشگاه در سوپر باول LII? فکر می کنم Jaguars نمی خواهم یک مولیگان در سال گذشته ballyhooed Foles امضای که شامل 50 میلیون دلار تضمین شده در چهار سال $91 میلیون معامله ؟

است که می گویند بردی نمی تبدیل شدن به موفق امضای اگر او پیوست Bucs یا تیم دیگری. اما وجود دارد بیشتر به “برنده” یک offseason معامله نسبت به پرتاب پول در یک ستاره است که در حال حاضر ساخته شده است یک نام برای خود.

برخی از بهترین حرکت در رایگان آژانس گارنر nary جوانه زدن زمانی که آنها ساخته شده است. نام ها و شماره های کوچک هستند. ازدواج بر اساس نه در پیری بازیکن گذشته اما یک تیم توانایی برای پیش بینی یک مرد جوان آینده است.

صحبت از Buccaneers طرفدار فوتبال تمرکز رتبه بندی آنها 30th, هنگامی که آن را با قرار دادن یک کمان در سال گذشته رایگان-آژانس دوره است. یک وصف ناپذیر درپوش بسته امضای دوره تولید صفر اعتیاد به مواد مخدره که Tampa Bay امضا Broncos لبه حمله کننده Shaquil بارت به یک سال 4 میلیون دلار معامله شد.

بارت رفته بود undrafted از ایالت کلرادو در سال 2014. او خود را صرف rookie فصل در تمرین تیم ملی. او تا به حال 14 کیسه در 61 بازی زمانی که دنور به او اجازه دهید راه رفتن پس از سه کیسه به عنوان Bradley Chubb های پشتیبان در سال 2018 است.

خمیازه می کشند.

امروز بارت است NFL را حاکم گونی پادشاه. 27-year-old لبه عجله دینامو عنوان برای یک دیدار است.

پرداخت او پس از آنچه او انجام می شود می تواند موثر و جشن رایگان-آژانس حرکت می کند. اما نه به عنوان موثر به عنوان داشتن مهارت های ارزیابی برای رفتن تحت رادار و کیسه های بعدی هیچ کس آن را انجام دهد.

 

علامت کریگ یک NFL و وایکینگ ها خودی. توییتر: @markcraigNFL. E-mail: mcraig@startribune.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im