FRC را کتی نیرنگ دریافت ‘فعال از سال’ جایزه

واشنگتن, جولای 20, 2020 /PRNewswire/ — خانواده تحقیقات شورای کتی نیرنگ دریافت اموزش موسسه “فعال سال” جایزه برای افشای رادیکال ضد علم جنسیت و تغییر جنسیت اجباری در سیستم مدرسه به خصوص در Fairfax County Virginia. این اموزش موسسه به دنبال برای الهام بخشیدن به بازماندگان از انقلاب جنسی. کتی نیرنگ همچنان به trailblaze در مورد این موضوع او اخیرا نوشته FRC) نشریه “آموزش جنسی در مدارس دولتی: جنسی از کودکان و همجنسگرایان تلقین.”

کتی, Ruse, FRC ارشد همکار و مدیر کرامت انسانی منتشر شده این بیانیه به شرح زیر:

“ثروتمند بین المللی گروه های فشار با استفاده از جنسیت اد در مدارس دولتی به دستکاری کودکان است. و چپ تخته مدرسه مانند کانتی فیرفکس در حال حاضر همدستان. خود را برای پذیرش این گروه نمایش عمومی مدارس در ویرجینیای شمالی به عنوان ‘آزمایشگاه’ به صورت تجربی خود را از سیاست های مانند آموزش کودکان آنها را می توان متولد اشتباه بدن. مدارس دولتی نباید آزمایش بر روی کودکان است. آنها به موش های آزمایشگاهی. این سناریو در حال پخش است در سراسر کشور است.

“بله, ما باید محافظت از کودکان خود ما. اما امید بستن به خارج کافی نیست. چون راست پایین خیابان در محلی خود را در مدرسه دولتی معنوی وجود دارد نبرد مواج بیش از نسل بعدی و بنابراین اغلب در کنار ما نیست و حتی در میدان جنگ است. از آن زمان به عرصه! عدالت خواسته های آن, اما عقل بیش از حد. زیرا اکثریت قریب به اتفاق ما فرمانداران معلمان کلانترها و پزشکان و وکلا را از ملت ما مدارس دولتی. ما نمی توانیم اجازه جنسی nihilists شکل آنها را در تصویر خود را” به این نتیجه رسیدند نیرنگ.

برای دانلود یک کپی از کتی نیرنگ را انتشار “آموزش جنسی در مدارس دولتی: جنسی از کودکان و همجنسگرایان تلقین” بازدید از: https://www.frc.org/sexeducation.

به درخواست مصاحبه با کتی نیرنگتماس بگیرید [email protected].

منبع خانواده شورای پژوهشی

لینک های مرتبط

https://www.frc.org

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im