واشنگتن, مارس 16 سال 2020 /PRNewswire/ — چند قانونگذاران ایالتی با توجه به قوی تر “به دنیا آمد-زنده” حمایت خانواده پس از شورای تحقیقات منتشر شده مجموعه ای از آنلاین نقشه های تعاملی در پاییز گذشته نشان میدهد وضعیت نرم افزار-زندگی قوانین در ایالات متحده از جمله کسانی است که محافظت از نوزادان متولد شده زنده پس از بازمانده botched سقط جنین. غرب ویرجینیا اخیرا به تصویب یک لایحه به قانون که در زمان دولت از این دسته از “هیچ حمایت” به “حمایت قوی” در FRC نقشه با تمام جمهوریخواهان و 49 از 55 دموکرات در غرب ویرجینیا مقننه رای دادن به این لایحه. در حال حاضر اسکناس, برای تقویت حمایت متولد-زنده سقط جنین بازماندگان در حال بررسی در کنتاکی, اوهایوو میشیگان. در عین حال با توجه به تقریبا به طور انحصاری دموکرات مخالفت با تلاش های مکرر برای تصویب قانون برای حفاظت از دنیا زنده سقط جنین بازماندگان شکست خورده اند در ایالات متحده آمریکا مجلس نمایندگان و سنا در این کنگره است.

تحقیقات گردآوری شده توسط FRC کارکنان نشان می دهد زیر است:

  • شانزده متحده باید این سه عنصر قوی دنیا-زنده حمایت است که در حال حاضر در دنیا زنده سقط جنین بازماندگان قانون حمایت از. دیگر 34 متحده به اندازه کافی محافظت از زنده متولد سقط جنین بازماندگان.
  • بیش از 300 مورد ثبت شده است که در آن نوزادان متولد شده اند زنده پس از سقط جنین تلاش برای قرار دادن به بقیه که ادعا می کند که این هرگز اتفاق می افتد و این که قوانین فعلی ارائه حفاظت کافی.
  • سیزده متحده هیچ حمایت متولد زنده سقط جنین بازماندگان از جمله ایلینویز و نیویورککه لغو متولد-زنده در حمایت 2019.

کانر Semelsberger, FRC را قانونی Assistant Pro-مسائل زندگی خود گفت: “با حمایت گسترده از دنیا-زنده حمایت در غرب ویرجینیا مقننه نشان می دهد که چگونه از لمس دموکرات در داخل کمربندی واقعا هستند. این لایحه با گذشت نزدیک به اتفاق آراء حمایت ارائه اثبات این که حفاظت از نوزادان که زنده ماندن سقط جنین نیازی به یک مسئله حزبی. این نوزادان-بیماران مستحق حداقل یک شانس مبارزه در زندگی” به این نتیجه رسیدند Semelsberger.

Patrina Mosley, FRC مدیر از زندگی, فرهنگ و زنان حمایت و کسی که شهادت قبل از کمیته قضایی مجلس سنا در ماه گذشته در این لایحه افزود: “غرب ویرجینیا برای اولین بار دولت به رفتن از هیچ حمایت ” به “حمایت قوی” برای نوزادان که زنده ماندن سقط جنین. این یک قوی نشانه آن است که آمریکایی ها شده اند و انرژی این موضوع هستند و اجازه دادن به نمایندگان خود می دانیم که ترک نوزادان به مرگ غیر قابل قبول است.”

برای اطلاعات بیشتر در مورد نیاز به حفاظت از دنیا زنده سقط جنین بازماندگان اینجا را کلیک کنید.

منبع خانواده شورای پژوهشی

لینک های مرتبط

https://www.frc.org

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im