FraudWatch بین المللی به طور فعال با هدف و نگاهی به پایین COVID-19 کلاهبرداری آنلاین

ملبورن, استرالیا, مارس 26 سال 2020 /PRNewswire/ — FraudWatch بین المللی جهانی دیجیتال خطر حفاظت شرکت آغاز خواهد شد به طور فعال با هدف قرار دادن تمام COVID-19 کلاهبرداری های آنلاین برای محافظت از تمام کاربران اینترنت از مجرمان اینترنتی.

در میان COVID-19 در سراسر جهان همه گیر مجرمان اینترنتی با استفاده از ترس و عدم اطمینان و ترس و وحشت جمعی برای بهره برداری از این وضعیت است. آنها با استفاده از COVID-19 به عنوان تم برای فریب قربانیان به باز کردن فایل پیوست مخرب و یا بازدید از وب سایت های جعلی به افشای اطلاعات شخصی و یا اطلاعات کارت اعتباری.

FraudWatch بین المللی تشویق این گزارش ممکن است COVID-19 کلاهبرداری برای ارزیابی و ممکن است به پایین از طریق وب سایت: www.fraudwatchinternational.com/covid19/ و یا ایمیل: [email protected]

FraudWatch بین المللی موسس و مدیر عامل شرکت آقای ترنت Youl متحده “این قابل قبول نیست که برای مجرمان به بهره برداری از مصرف کنندگان در حال حاضر ما جهانی محیط زیست با استفاده از COVID-19. ما باید به ابزار دانش و تخصص برای کمک به حفاظت از جامعه جهانی به عنوان یک کل و احساس ما این است که مسئولیت اجتماعی را به انجام آنچه ما می توانیم برای ایجاد یک تاثیر مثبت در جهان در این زمان نامشخص است.”

برخی از نمونه هایی از این نوع کلاهبرداری FraudWatch دیده می شود در هفته های اخیر شامل:

  • فیشینگ – ایمیل با ظاهری اطلاعات در مورد کوروناویروس اما حاوی نرم افزارهای مخرب و یا لینک فایل پیوست کنید.
  • فیشینگ وب سایت – هزاران نفر از دامنه های جدید حاوی coronavirus یا covid19 ثبت شده است و با استفاده از بدتر.
  • خبر جعلی – وب سایت ها و ایمیل های حاوی اطلاعات نادرست در مورد این بیماری همه گیر به معنای ترساندن ، در بسیاری از موارد کلاهبرداران در حال تظاهر به کار برای سازمانهای رسمی مانند که CDC.
  • مخرب برنامه های تلفن همراه – چندین مخرب برنامه های تلفن همراه ارسال شده به محبوب مشروع فروشگاه برنامه های مبدل به عنوان coronavirus مرتبط مانند یک نقشه که در آن افراد آلوده هستند.
  • جعلی محصولات – تبلیغات جعلی محصولات این ادعا برای کمک به مردم برای مقابله با این وضعیت مانند ماسک صورت. این موارد اغلب در پایان با کلاهبرداران ناپدید پس از دریافت پول.

نمونه هایی از برخی از این کلاهبرداری ها در دسترس هستند در وب سایت ما www.fraudwatchinternational.com/covid19/

FraudWatch بین المللی شده است حفاظت از مشتریان در سراسر جهان از این نوع فعالیت برای بیش از 17 سال و اختصاص داده شده 24×7 عملیات مرکز به تشخیص آنلاین جعل هویت و کلاهبرداری و سوء استفاده و به پایین این فعالیت است.

به عنوان بخشی از این ابتکار FraudWatch خواهد شد:

  • استفاده از منابع خود را به شکار کردن فعالیت های مخرب با استفاده از COVID-19 / Coronavirus و باید این فعالیت در نظر گرفته شود.
  • انتشار جزئیات روش های مورد استفاده توسط مجرمان اینترنتی در این حملات بر روی وب سایت خود و به طور فعال تشویق وب سایت های دیگر و سازمان های خبری به استفاده از مواد به آموزش مصرف کنندگان و جلوگیری از آنها را از گرفتن scammed.
  • ارائه یک لیست از شناخته شده جعلی بودن دامنه مورد استفاده در این حملات و این اطلاعات در دسترس از طریق زمان واقعی دسترسی API برای استفاده در blocklists بنابراین دیگر امنیت سایبری شرکت ها و Isp ها می تواند به توقف مصرف کنندگان از رسیدن مخرب شناخته شده حوزه تا زمانی که آنها گرفته شده است.

این طرح در سراسر COVID-19 کلاهبرداری های آنلاین چین با ماموریت ها و ارزش ها از FraudWatch بین المللی که شامل ساخت اینترنت یک محل امن تر و مسئولیت اجتماعی در جوامع ما در عمل.

برای رسانه ها درخواست لطفا با ما تماس بگیرید:

در مورد FraudWatch بین المللی

FraudWatch بین المللی است که یک رهبر در ضد فیشینگ و حفاظت از نام تجاری آنلاین میباشد. تاسیس در سال 2003 FraudWatch بین المللی خصوصي Internet Security شرکت و دفتر مرکزی اش در ملبورن استرالیابا دفاتر در سان فرانسیسکو, دبی و لندن.

منبع FraudWatch بین المللی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>