فرانکلین اتصال نشانه های توافق با Grubhub

آتلانتا, جولای 20, 2020 /PRNewswire/ — دیجیتال-اولین رستوران نوآوران در فرانکلین تقاطع در حال گسترش دسترسی به مصرف کنندگان در سراسر کشور با اعلام یک توافق جدید با Grubhub, یکی از کشور های پیشرو آنلاین و موبایل مواد غذایی-سفارش و خدمات تحویل.

مشارکت مرکز در فرانکلین اتصال سریع-لیست در حال رشد از میزبان آشپزخانه و مواد غذایی محبوب مفاهیم با Grubhub موافقت صندوق Q3 بازاریابی پشتیبانی از دو فرانکلین اتصال مارک کاپیتان جوش و سفارش XOXO. کاپیتان جوش به دست آورد موفقیت های اولیه بر روی پلت فرم با بیش از 250 فروشگاه در حال حاضر در عملیات و صدها نفر بیشتر انتظار می رود برای راه اندازی تا پایان سال است. اختصاص داده شده به اتصال شام با مواد غذایی آنها عشق خود را از رستوران های مورد علاقه Grubhub تلاش برای بالا بردن غذا سفارش از طریق نوآورانه رستوران تکنولوژی آسان به استفاده از سیستم عامل و بهبود تحویل تجربه.

جهانی حق رای دادن و رستوران کارشناس عزیز هاشم اول راه اندازی فرانکلین اتصال در مارس سال 2020معرفی یک مفهوم نوآورانه در پاسخ به رستوران بودند که در تلاش برای پول در اوردن بیش از حد و ظرفیت ذخیره سازی میان تعطیلی و محدودیت های دیگر.

“فرانکلین اتصال پلت فرم طراحی شده برای مطابقت با بیش آشپزخانه ظرفیت با مفاهیم مشتاق به رشد خود مصرف کننده برسد” گفت: كنند ، “در انجام این کار تیم ما در نظر دارد برای کمک به عنوان بسیاری از مکان های خرده فروشی و مارک های رشد در این نامشخص رستوران واقعیت است. ما می دانیم که امروز رستوران مصرف کنندگان درک سهولت و بهره وری از رستوران تحویل و ایجاد یک پلت فرم را قادر می سازد که هزاران نفر از رستوران ها برای دیدار با این تقاضا

در مارس سال 2020به فرانکلین جانکشن اعلام همکاری با ناتان معروف, Inc. (NYSE:NATH) به ارائه طرفداران با آماده به طبخ کیت و پخته نسخه از نیویورک مورد علاقه از طریق فرانکلین اتصال به میزبان آشپزخانه در سراسر کشور است. فرانکلین تقاطع در حال حاضر آغاز شده نورد از ناتان معروف مفهوم از طریق میزبان آشپزخانه در Frisch بزرگ پسر بچه و یاقوت سه شنبه ها رستوران ها در سراسر ایالات متحده.

فرانکلین اتصال پلت فرم همچنان به سرعت در حال گسترش در حال حاضر در حال همکاری با بیش از بیش از یک دوجین از مارک های پیشرو از سراسر ایالات متحده و بازارهای بین المللی است. خود را شریک مفاهیم مستقر خواهد شد در سراسر شبکه از حدود 550 میزبان آشپزخانه با دیگر 1000 امکانات انتظار می رود برای پیوستن به پلت فرم تا پایان سال 2020 است.

در مورد Grubhub
Grubhub (NYSE:گراب) پیشرو کشور آنلاین و موبایل مواد غذایی-سفارش و تحویل بازار با بزرگترین و جامع ترین شبکه رستوران همکاران و همچنین به عنوان بزرگترین کسی که شام میخورد پایه. اختصاص داده شده به اتصال شام با مواد غذایی آنها عشق از مورد علاقه خود را در رستوران های محلی, Grubhub تلاش برای بالا بردن غذا سفارش از طریق نوآورانه رستوران تکنولوژی آسان به استفاده از سیستم عامل و بهبود تحویل تجربه. Grubhub مفتخر به همکاری با بیش از 125,000 رستوران همکاران در بیش از 2400 شهرستانها ایالات متحده و لندن. این Grubhub نمونه کارها از برندها شامل Grubhub, بدون درز, LevelUp, Tapingo, AllMenus و MenuPages.

در مورد فرانکلین جانکشن
فرانکلین اتصال ایجاد مفهوم “میزبان آشپزخانه” و یک پلت فرم دیجیتال کمک به رستوران بصورت پول در اوردن بیش از حد و ظرفیت ذخیره سازی با تسهیل تولید و فروش آنلاین اضافی و آیتم های منو. میزبان امکانات همسان با دقت سرپرستی فهرستی از هیجان انگیز رستوران مفاهیم اجازه می دهد میزبان برای افزایش درآمد در حالی که میزبانی مارک های خود را گسترش جغرافیایی رسیدن با محدود هزینه های سرمایه برای هر دو. فرانکلین اتصال اختصاصی فرایند تعیین می کند که چه محصولات را می توان با موفقیت به فروش می رسد میزبان امکانات از مارک داغ غذاهای از پیش بسته بندی مواد غذایی. میزبان امکانات در حال حاضر گسترش یافته را نیز شامل خرده فروشان خارج از صنعت مواد غذایی است که بهره مندی از فرانکلین اتصال رویکرد به گذشته مایل میکرو-توزیع از جمله هتل ها و فروشگاه های راحتی. فرانکلین تقاطع در حال حاضر بیش از 500+ میزبان امکانات و 20+ مارک های شریک. برای اطلاعات بیشتر www.franklinjunction.com.

تماس با رسانه ها
میکی Kamfjord
Brn دیجیتال
513. 460.5290
[email protected]

منبع فرانکلین جانکشن

لینک های مرتبط

https://www.franklinjunction.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de