فرانکلین گراهام: هیچ علاقه ای به پول فدرال به معنای برای کسانی که

Rev. فرانکلین گراهام می گوید مسیحی خود را تسکین خیریه هیچ علاقه ای به دریافت هر یک از این بودجه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اتحاد نکردن از سازمان بهداشت جهانی بیش از دست زدن به آن از coronavirus.

Samaritan’s Purse گراهام بین المللی امداد رسانی موسسه خیریه عمل یک بیمارستان صحرایی برای coronavirus بیماران در پارک مرکزی نیویورک پس از ماه گذشته که موجب محلی مخالفان حتی به عنوان کار خود را به رسمیت شناخته شده بود در کاخ سفید مراسم این هفته به مناسبت روز ملی نماز.

در حالی که نیویورک پست گزارش خیریه تحت بررسی است برای دریافت برخی از ایالات متحده بودجه مغلوب ساختن پیشی جستن است متوقف U. N. سلامت سازمان مبلغ گفت که او انتظار ندارد آن است.

“اول از همه, آن را نمی خواهید به آمده” گراهام پسر مرحوم کشیش بیلی گراهام گفت: آسوشیتد پرس در طول سفر این هفته برای تشکر از کارکنان پزشکی در بیمارستان صحرایی. “اما این امر می تواند بیش از حد از اختلاف اگر آنها به samaritan’s Purse یک پنی. و آن را فقط به ارزش آن نیست.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در ماه گذشته که دولت او خواهد مکث ایالات متحده پرداخت که طی بررسی دوره از 60 به 90 روز. چشم انداز samaritan’s Purse دریافت بودجه تغییرمسیر از سازمان ملل و سازمان بهداشت باعث هشدارهای برخی از گراهام منتقدان از جمله سکولار گروه بیخدایان آمریکایی.

“خدا را فراهم می کند آنچه که ما نیاز به” گراهام گفت:, و اضافه کرد که “من به نوعی شبیه بودن مدیون به دولت.”

محافظه کار مبلغ را تسکین گروه است که مشارکت در بیش از 100 کشور دریافت وجوه از آژانس ایالات متحده برای توسعه بین المللی برای پروژه های خاص به طور مشترک از مقامات. حدود 6 درصد از این موسسه خیریه درآمد در سال گذشته از آن, آژانس, سخنگوی گفت.

Samaritan’s Purse هیچ غریبه ای به بحث در این بیماری همه گیر. آن پارک مرکزی بیمارستان کشیده شده انتقاد از مقامات محلی و فعالان که تقبیح خیریه دستور که کارکنان تایید یک بیانیه “ایمان” که شامل مخالفت با ازدواج همجنسگرایان.

در بیانیه هفته گذشته که اشاره به گذشته توهین به نظرات گراهام ساخته شده است که مورد تجاوز مردم دموکراتیک رئیس جدید شورای شهر خواست samaritan’s Purse شهر را ترک کنند. شهر نیویورک در کمیسیون حقوق بشر در پاسخ به این موسسه خیریه را هنگام ورود به شهر با نذر برای کمک به هر ساکن تجربه تبعیض است.

منتقدان از خود عملیات در نیویورک “ناراحت شدند چرا که ما باور نمی کنیم که راه آنها باور دارند” گراهام افزود که “ما تبعیض به دلیل ایمان ما.”

“من بر این باورند که کتاب مقدس به کلام خدا … و من اعتقاد دارم که ازدواج بین یک مرد و یک زن,,” او گفت:. “و به این ترتیب همه ما کارکنان ما می خواهیم مردم بر این باورند که همان است.”

در حالی که گراهام رد هر گونه اتهام تبعیض در ارائه مراقبت به عنوان “اکاذیب” یکی نیویورک-بر اساس LGBTQ فعال است که تقبیح خیریه بیانیه ای از ایمان نیاز گفت که درخواست کارکنان و داوطلبان برای تایید نظرات خود را نیز تبعیض آمیز.

Samaritan’s Purse بیانیه ایمان — که اشاره به ازدواج بین “یکی ژنتیکی مرد و یکی ژنتیکی زن” — “نه تنها ضد ازدواج همجنسگرایان آن را transphobic گفت:” ناتالی جیمز از بنیانگذاران اصلاح غرور ائتلاف.

و اشاره کرد که گراهام تحویل تلویزیونی پیام عید پاک از پارک مرکزی, James هشدار داد که این موسسه خیریه حضور “بهره گیری از نیویورک غم و اندوه خود را برای فرصت طلبی منظور جمع آوری کمک های مالی و تبلیغی.”

68-تخت پارک مرکزی بیمارستان تحت درمان 190 coronavirus بیماران بیش از 36 سال با توجه به کارولینای شمالی بر اساس samaritan’s Purse. یک سخنگوی این موسسه خیریه گفت که پارک مرکزی سایت تا به حال پذیرفته نیست و داوطلبان صرفا با تکیه بر کارکنان.

مسیحی خیریه همکاری با کوه سینا سیستم بهداشت و درمان برای درمان coronavirus بيماران تحت درمان 143 بيمار در دو کوه سینا سایت. به عنوان است که کار بادها پایین samaritan’s Purse انتظار می رود که به بسته بندی کردن آن coronavirus عملیات در نیویورک در اواخر هفته آینده.

گراهام قسم خورده no hard feelings با وجود کشاکش بیش از این بیمارستان صحرایی گفت: “من عاشق نیویورک” و یادآوری است که او با بازی در پارک مرکزی به عنوان یک کودک.

گراهام یک مغلوب ساختن پیشی جستن حامی و حتی به عنوان ویروس همچنان به گسترش او هم تراز با رئیس جمهور تماس برای هدایت کشور به سمت بازگشایی.

“بیایید بهترین مراقبت از خودمان است که ما احتمالا می تواند. اما اجازه دهید زندگی می کنند زندگی ما” گراهام گفت. “ما نمی توانیم پنهان در قفس تا همه خطرات ناپدید می شوند چرا که آنها نمی خواهد ناپدید می شوند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de