بیش از یک ماه پس از هیئت نظارت بر دانشکده معماری در Taliesin اعلام کرد این مدرسه که از سال 88 عملیات, هیئت معکوس آن تصمیم و برنامه ای برای نگه داشتن مدرسه باز است.

هیئت مدیره مدرسه اعلام کرد این تصمیم در روز پنج شنبه. هنوز معلوم نیست که آیا پایه و اساس است که نظارت فرانک لوید رایت Taliesin خواص در اسکاتسدیل آریزونا و ویسکانسین به توافق برسند.

هارون Betsky رئیس دانشکده معماری و گفت: این تصمیم به تلاش برای باقی می ماند و باز می آید به عنوان مدرسه امن منابع مالی دیگر. او مشخص نکرد یک مقدار دلار.

قبل از تصمیم به نزدیک آمد و به عنوان هیئت مدیره مدرسه و Frank Lloyd Wright Foundation, که نظارت بر فرانک لوید رایت Taliesin خواص در اسکاتسدیل آریزونا و ویسکانسین نمی تواند رسیدن به یک توافق در آینده.

پایه و اساس فراهم می کند که این مدرسه استفاده از هر دو رایت خواص مایل به اجازه می دهد تا مدرسه برای ادامه فعالیت وجود دارد از طریق 2021. با این حال دو طرف نمی توانند توافق بر سر چگونه مدرسه باید کار طولانی مدت است.

“ما می خواهم به تاکید به پایه و اساس است که ما بسیار می خواهم آنها را به تجدید مذاکره جدید (توافق) با ما به طوری که ما می توانید پیدا کردن یک راه برای ادامه ارتباط با آنها” Betsky گفت.

یک بنیاد رسمی گفت: آریزونا جمهوری در روز پنج شنبه که آنها تا به حال نه دیده می شود یک پیشنهاد از مسئولان مدرسه.

“بنیاد هیچ پیشنهاد از مدرسه به غیر از آنچه در آن می خواند و در رسانه ها. بنابراین ما چیزی برای پاسخ به” جف سالار بنیاد گفت.

بودجه جدید و بیشتر دانش آموزان ممکن است

مدرسه ممکن است با شریک چینی معمار Qingyun Ma, Betsky گفت. ارشد سابق رئیس دانشگاه کالیفرنیای جنوبی دانشکده معماری.

Ma ارسال خواهد شش تا 12 شهریه-پرداخت چینی معماری دانش آموزان برای حضور در مدرسه معماری در Taliesin با توجه به دن Schweiker صندلی از مدرسه در هیئت مدیره.

“این باعث می شود آن را بسیار سود آور ترین چیزی که برای ما انجام دهید و واقعا کمک می کند تا ما را به ایجاد روابط با معماری مدارس در چین” Schweiker گفت.

حدود 25 نفر در حال حاضر در حال ثبت نام در رایت مدرسه. دانش آموزان تقسیم وقت خود را بین اسکاتسدیل آریزونا و ویسکانسین.

یک نکته از Scottsdale? رسیدن به خبرنگار لورن Longhi در llonghi@gannett.com یا 480-243-4086. او در توییتر دنبال کنید @lolonghi.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de