عطر سازندگان انجمن استقبال جورج ضاهر از Estée Lauder شرکت به هیئت مدیره

آرلینگتون ، , Feb. 11, 2020 /PRNewswire/ — عطر انجمن سازندگان امروز اعلام کرد علاوه بر این از جورج ضاهردکتری, معاون ارشد رئيس جمهور از جهانی محصول ایمنی امور نظارتی و شیمی سبز در Estée Lauder شرکت به هیئت مدیره.

ادامه مطلب

با نزدیک به 30 سال تجربه در صنعت و استراتژیک رهبری ضاهر بسیار انجام, متخصص در زمینه های محصول ایمنی امور نظارتی و ثبت و مدیریت اطلاعات و شیمی سبز. او متخصص در ارائه مشاوره به بالا انجام تیم های در مورد چگونه به بهترین وجه سازماندهی و اطمینان از ایمنی محصول و پیروی از مقررات.

قبل از پیوستن به Estée Lauder, ضاهر خدمت به عنوان معاون امنیت جهانی ارزیابی & امور نظارتی برای SC Johnson, جایی که او رهبری یک بخش بر روی انسان و محیط زیست ایمنی و تنظیم مقررات سیاست و به نمایندگی از این شرکت به عنوان عضو هیئت مدیره موسسه تحقیقات برای عطر مواد, Inc. او معاون امور نظارتی شمالی و آمریکای لاتین برای firmenich, مدیر نظارت یک گروه از دانشمندان متخصص در R&D بازرگانی و تولیدی از عطر و طعم و تخصص و مواد تشکیل دهنده. او شروع به کار خود را در Procter & Gamble, جایی که او خدمت کرده است در چند نقش — برجسته ترین بخش سر, مراقبت از زیبایی بخش تکنولوژی, جهانی, واحد کسب و کار.

ضاهر به دست آورده دکترای سم شناسی از دانشگاه آلاباما در بیرمنگام و یک کارشناسی ارشد بهداشت محیط و سم شناسی و لیسانس در زیست شناسی و میکروبیولوژی از دانشگاه مینه سوتا.

“من افتخار می توان منصوب به عطر سازندگان مدیره” گفت ضاهر. “عطر سازندگان است, برای برخی از زمان بوده است در خط مقدم حمایت برای صنعت ما و آن باقی مانده فوق العاده همکار و توافق سازنده میان ذینفعان متنوع. من احساس افتخار به بخشی از تلاش های خود به منظور افزایش مسئول صنعت و محصول نظارت.”

“جورج تفکر استراتژیک و رهبری او را به یک دارایی ارزشمند به هیئت مدیره و صنعت ما” گفت: فرح K. احمد, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت عطر سازندگان. “تخصص فنی خود را و چشم انداز جهانی را معنی دار می شود که ما پیشرفت ما رو به جلو فکر کردن در ارتباط است.”

عطر سازندگان انجمن اصلی انجمن تجارت به نمایندگی از این عطر میباشد. سازمان شرکت های عضو ایجاد و ساخت رایحه و عطر برای, مراقبت در منزل, مراقبت های شخصی, طراحی خانه, خوب, عطر و صنعتی و سازمانی محصولات. عطر سازندگان نیز نشان دهنده شرکت هایی که بازار تمام محصولات حاوی عطر به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که عرضه عطر مواد از جمله عصاره های طبیعی و سایر مواد خام مورد استفاده در عطر و عطر مخلوط. عطر سازندگان به تولید عطر از انتشار رکورد عطر صنعت موجود در چاپ و آنلاین در fragrancenotes.org. اطلاعات بیشتر در مورد عطر سازندگان در fragrancecreators.org.

مطبوعات تماس با ما:
لیا Dangelicoمدیر ارتباطات
[email protected], +1 571 317 1504

تصاویر مرتبط

جورج-ضاهر-the-est-e-lauder.png
جورج ضاهراین Estée Lauder Companies

لینک های مرتبط

عطر سازندگان انجمن

منبع عطر سازندگان انجمن

لینک های مرتبط

https://www.fragrancecreators.org

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>