قطعه مبتنی بر کشف مواد مخدر در بازار کتابخانه و ارائه دهندگان خدمات 2020-2030

نیویورک, مارس 12 سال 2020 /PRNewswire/ —

مقدمه
کشف مواد مخدر و توسعه پیچیده و خسته کننده فرایند است که نیاز به یک مقدار قابل توجهی از منابع و سرمایه گذاری (~2.6 میلیارد دلار). در واقع به طور متوسط در این سفر از استقرار اولیه اثبات مفهوم به تجاری راه اندازی شده است تخمین زده می شود را در حدود 10-12 سال است. اما تنها بخش کوچکی از مرحله اولیه درمانی نامزدها قادر به ایجاد آن گذشته بالینی تست به ارزشيابی بالينی. حتی کمتر بالینی مرحله کاندیدا هستند که در نهایت مورد تایید برای تجاری. با توجه به رشد پیچیدگی در کشف مواد مخدر تحقیق کلی هزینه های دارویی / بیوتکنولوژی R&D به طور پیوسته افزایش یافته در طول زمان است. به طور خاص در سال 2019 R&D هزینه تخمین زده می شد و در اطراف تومان 182 میلیارد, با بیش از 16000 مولکول های دارو مورد بررسی در طول کل سال. این صنعت در حال حاضر تحت فشار زیادی نه تنها به شناسایی راه هایی برای کاهش خطرات ناشی از شکست مواد مخدر کشف برنامه های, بلکه برای برآورده کردن انتظارات / پزشکی نیازهای رو به رشد جمعیت از بیماران.

خواندن کامل گزارش: https://www.reportlinker.com/p05893047/?utm_source=PRN

با وجود آن بسیاری از مزایای high-throughput screening (HTS) یک فرآیند گران قیمت و دارویی آگهی های تولید شده از طریق این روند همراه شده است با بالا ساییدگی نرخ در طول بالینی توسعه است. علاوه بر این رویکرد نیز محدود از نظر تعداد زیادی از ترکیبات است که می تواند توسعه یافته و ذخیره در ترکیب کتابخانه ها. قطعه مبتنی بر کشف مواد مخدر (FBDD) است که نسبتا جدید آمار غربالگری رویکرد است. که نشان داده شده است به ارائه تعدادی از مزایای از جمله مزیت هزینه و پتانسیل برای فعال کردن این نسل از بازدید با بهبود ويژگیهای فيزيکی و شيميايی بیش HTS. در این زمینه آن است که ارزش برجسته که سه به بازار عرضه مواد مخدر یعنی Vemurafenib (ZELBORAF®), Venetoclax (VENCLEXTA®) و Erdafitinib (BALVERSA™) نشات گرفته از قطعه-کتابخانه مبتنی بر صفحه نمایش. نزدیک به 40 نامزدهای کشف از طریق FBDD رویکرد در آزمایش های بالینی. , , در واقع, در حال حاضر بیش از 50 درصد از کشف پروژه های در حال تخمین زده می شود با استفاده از FBDD روش که با استفاده از بيو تکنیک های مانند X ray کریستالوگرافی و رزونانس مغناطیسی هسته. بیشتر در دسترس قرار دادی قطعه و مجموعه طراحی شده علیه فرد بیولوژیکی اهداف / هدف خانواده است که انتظار می رود به منظور تسهیل در کشف قوی دارویی منجر برابر بیشتر به چالش کشیدن اهداف مانند پروتئین-پروتئین تعاملات و allosteric سایت بر روی آنزیم است.

دامنه گزارش
این “قطعه مبتنی بر کشف مواد مخدر در بازار: کتابخانه و ارائه دهندگان خدمات 2020-2030” گزارش ویژگی های یک مطالعه گسترده از بازار فعلی چشم انداز ارائه آگاهانه نظر در مورد احتمال اتخاذ این رویکرد در طول دهه آینده. این ویژگی در عمق تجزیه و تحلیل برجسته قابلیت های مختلف ذینفعان درگیر در این حوزه است. در علاوه بر این به دیگر عناصر این مطالعه شامل:
• یک بررسی مفصل از چشم انداز کلی از قطعه مبتنی بر کشف مواد مخدر کتابخانه و ارائه دهندگان خدمات همراه با اطلاعات در مورد نوع محصول (کتابخانه و فناوری) و نوع خدمات ارائه شده (fragment غربالگری و قطعه بهینه سازی) و نوع روش مورد استفاده (X-ray کریستالوگرافی هسته ای مغناطیسی رزونانس پلاسمون سطحی و دیگر روش های غربالگری) دیگر خدمات ارائه شده (هدف شناسایی / اعتبار, ضربه, شناسایی, ضربه به رهبری / نسل سرب, سرب, بهینه سازی) و کاربر نهایی (صنعت ، دانشگاه ها و قرارداد سازمان تحقیقات).
• پروفیل های استادانه درست شده از شرکت های ارائه کتابخانه ها و خدمات به صورت قطعه مبتنی بر کشف مواد مخدر (کوتاه بر اساس نمونه کارها خدمات و تعداد قطعه غربالگری تکنیک های ارائه شده). هر یک از مشخصات ویژگی های یک خلاصه ای از شرکت خود اطلاعات مالی (در صورت وجود) قطعه مبتنی بر کتابخانه و خدمات نمونه کارها و اطلاعات دیگر مواد مخدر کشف و خدمات تحولات اخیر و آگاهانه چشم انداز آینده.
• تجزیه و تحلیل مشارکت است که تاسیس شده اند در گذشته پوشش R&D همکاری مالکیت و ادغام و توسعه محصول و تجاری سازی موافقت نامه های تجاری موافقت نامه توزیع و عرضه موافقت نامه محصول ادغام موافقت نامه خدمات موافقت نامه و دیگر مربوط به انواع معاملات است.
• یک تجزیه و تحلیل دقیق در دستیابی به اهداف با توجه به روند تاریخی از فعالیت شرکت هایی که به دست آورد شرکت های دیگر پس از 2015 و ارائه وسیله ای برای سایر ذینفعان صنعت برای شناسایی پتانسیل دستیابی به اهداف.
• روشنگری رقابت تجزیه و تحلیل قطعه مبتنی بر کشف مواد مخدر کتابخانه و ارائه دهندگان خدمات بر اساس تامین کننده قدرت (بر اساس سال تجربه ارائه دهنده خدمات) و مشخصات کلیدی مانند تعداد قطعه کتابخانه ها و تعدادی از روش های غربالگری.
• تجزیه و تحلیل برجسته صرفه جویی در هزینه های بالقوه در ارتباط با استفاده از قطعه مبتنی بر کشف مواد مخدر رویکرد است.

یکی از اهداف کلیدی این گزارش به برآورد بازار موجود اندازه و آینده فرصت برای قطعه مبتنی بر کشف مواد مخدر کتابخانه و خدمات در دهه آینده. بر اساس پارامترهای چندگانه از قبیل تعداد سالانه مواد مخدر کشف, پروژه, برون سپاری, مشخصات و تصویب قطعه مبتنی بر کشف مواد مخدر رویکرد ما ارائه شده مطلع برآورد تکامل از بازار برای دوره 2020-2030. این گزارش همچنین ویژگی های به احتمال زیاد توزیع فعلی و پیش بینی فرصت را در سراسر [A] نوع تکنیک (X-ray کریستالوگرافی هسته ای مغناطیسی رزونانس پلاسمون سطحی و دیگر روش های غربالگری), [B] نوع خدمات (کتابخانه غربالگری قطعه غربالگری و قطعه بهینه سازی), [C] کاربر نهایی (بازیکنان صنعت و غیر صنعت بازیکنان) و [D] کلید جغرافیایی مناطق (آمریکا, کانادا, انگلستان, آلمان, فرانسه, ایتالیا, اسپانیا وبقیه از اروپا, چین, ژاپن, هندو بقیه آسیا و اقیانوس آرام / استراحت جهان). در سفارش به حساب برای آینده ابهامات و برای اضافه کردن نیرومندی برای مدل ما ما ارائه سه بازار, پیش بینی سناریوهای یعنی محافظه کار, پایه, و, خوش بینانه, حالات, نمایندگی آهنگ های مختلف از رشد این صنعت.

نظرات و دیدگاه های ارائه شده در این مطالعه تحت تاثیر بحث های انجام شده با چند ذینفعان در این حوزه است. گزارش دقیق ویژگی های متن مصاحبه برگزار شد با زیر ذینفعان صنعت:
• ژان-ایو Ortholand, Co-founder & مدیر ارشد اجرایی Edelris
• Björn Walse ارشد اجرایی SARomics Biostructures

تمام ارقام واقعی شده اند منابع و تجزیه و تحلیل از اطلاعات در دسترس عموم مرجع تخصصی و تحقیقات اولیه بحث. مالی ارقام ذکر شده در این گزارش به تومان, مگر اینکه در غیر این صورت مشخص شده است.

روش تحقیق
اطلاعات ارائه شده در این گزارش جمع آوری شده از طریق تحقیقات اولیه و ثانویه. برای بسیاری از پروژه های ما, ما انجام مصاحبه / نظرسنجی با کارشناسان در منطقه (دانشگاه صنعت پزشکی و انجمن های دیگر) به درخواست نظرات خود را در روندهای در حال ظهور در بازار است. این در درجه اول برای ما مفید به منظور جلب کردن نظر خود را در مورد چگونه به بازار خواهد شد در سراسر مناطق مختلف و بخش های. که در آن ممکن است داده های موجود بوده است برای بررسی دقت و از منابع مختلف اطلاعات است.

ثانویه منابع اطلاعاتی عبارتند از:
• گزارش سالانه
• سرمایه گذار ارائه
• براده SEC
• صنعت پایگاه داده
• اخبار منتشر شده از وب سایت شرکت
• سیاست دولت اسناد
• تحلیلگران صنعت’ views

فصل تشریح
فصل 2 یک خلاصه اجرایی از بینش دستگیر شده در تحقیقات ما. آن را ارائه می دهد سطح بالا را به نمایش در وضعیت فعلی بازار برای قطعه مبتنی بر مواد مخدر کشف و به احتمال زیاد تکامل در کوتاه مدت-میان مدت و بلند مدت است.

فصل 3 فراهم می کند مقدمه ای بر فرآیند مواد مخدر کشف و توسعه است. در این فصل با تمرکز بر مفهوم قطعه مبتنی بر مواد مخدر کشف برجسته های کلیدی آن مزایا و اشکالاتی. همچنین ویژگی های یک بحث مختصر در این فرصت و به احتمال زیاد روند آینده در این زمینه است.

فصل 4 فراهم می کند یک مرور کلی مفصل از بازار فعلی چشم انداز قطعه مبتنی بر کشف مواد مخدر از جمله اطلاعات مربوط به کتابخانه و ارائه دهندگان خدمات و نوع محصول (کتابخانه و فناوری) و نوع خدمات ارائه شده (fragment غربالگری و قطعه بهینه سازی) و نوع روش مورد استفاده (X-ray کریستالوگرافی هسته ای مغناطیسی رزونانس پلاسمون سطحی و دیگر روش های غربالگری) دیگر خدمات ارائه شده (هدف شناسایی / اعتبار, ضربه, شناسایی, ضربه به رهبری / تولید سرب و سرب بهینه سازی) و کاربر نهایی (بازیکنان صنعت و غیر صنعت بازیکنان).

فصل 5 شامل جزئیات پروفیل از شرکت های ارائه کتابخانه و خدمات برای قطعه مبتنی بر کشف مواد مخدر (کوتاه بر اساس نمونه کارها خدمات و تعداد قطعه غربالگری تکنیک های ارائه شده). هر یک از مشخصات ویژگی های یک خلاصه ای از شرکت خود اطلاعات مالی (در صورت وجود) قطعه مبتنی بر کتابخانه و خدمات نمونه کارها و اطلاعات دیگر مواد مخدر کشف و خدمات تحولات اخیر و آگاهانه چشم انداز آینده.

فصل 6 ویژگی های استادانه درست شده و تحلیل مشارکت شده اند که جوهر در میان ذینفعان مختلف در این حوزه در طول 2015-2020. این شامل شرح مختصری از همکاری های مدل (مانند تحقیق و توسعه توافق نامه مالکیت و ادغام و توسعه محصول و تجاری سازی توافق نامه توزیع و عرضه موافقت نامه خدمات و اتحاد و موافقت نامه های تجاری) به تصویب رسید و توسط ذینفعان.

فصل 7 فراهم می کند دقیق کسب هدف تجزیه و تحلیل با توجه به روند تاریخی از فعالیت شرکت هایی که به دست آورد شرکت های دیگر پس از 2015 و ارائه وسیله ای برای سایر ذینفعان صنعت برای شناسایی پتانسیل دستیابی به اهداف.

فصل 8 را فراهم می کند روشنگری رقابت تجزیه و تحلیل قطعه مبتنی بر کشف مواد مخدر کتابخانه و ارائه دهندگان خدمات شامل دو بعدی پراکنده طرح نمایندگی. آن را برجسته بازیکنان کلیدی در این حوزه با توجه به تامین کننده قدرت (بر اساس سال از استقرار ارائه دهنده خدمات) و مشخصات کلیدی مانند تعداد قطعه کتابخانه ها و تعدادی از روش های غربالگری.

فصل 9 را فراهم می کند تجزیه و تحلیل برجسته صرفه جویی در هزینه های بالقوه در ارتباط با استفاده از قطعه مبتنی بر کشف مواد مخدر رویکرد است.

فصل 10 ویژگی های استادانه درست شده پیش بینی بازار تجزیه و تحلیل برجسته به احتمال زیاد رشد قطعه مبتنی بر کشف مواد مخدر در بازار تا سال 2030. به منظور ارائه جزئیات بیشتر در آینده فرصتی پیش بینی ما بوده است تقسیم بر اساس [A] نوع تکنیک (X-ray کریستالوگرافی هسته ای مغناطیسی رزونانس پلاسمون سطحی و دیگر روش های غربالگری), [B] نوع خدمات (کتابخانه غربالگری قطعه غربالگری و قطعه بهینه سازی), [C] کاربر نهایی (بازیکنان صنعت و غیر صنعت بازیکنان) و [D] کلید جغرافیایی مناطق (آمریکا, کانادا, انگلستان, آلمان, فرانسه, ایتالیا, اسپانیا, استراحت, از , اروپا, چین, ژاپن, هندو بقیه آسیا و اقیانوس آرام / استراحت جهان). در سفارش به حساب برای آینده ابهامات و برای اضافه کردن نیرومندی برای مدل ما ما ارائه سه بازار, پیش بینی سناریوهای یعنی محافظه کار, پایه, و, خوش بینانه, حالات, نمایندگی آهنگ های مختلف از رشد این صنعت.

فصل 11 مجموعه ای از مصاحبه رونوشت از بحث و گفتگو برگزار شد با ذینفعان کلیدی در این بازار است. در این فصل ما به ارائه خلاصه ای از شرکت ها و جزئیات مکالمات ما برگزار شد با ژان-ایو Ortholand (Co-founder & مدیر ارشد اجرایی Edelris) و Björn Walse (مدیر ارشد اجرایی SARomics Biostructures).

فصل 12 خلاصه کل گزارش. این ارائه یک لیست از takeaways کلیدی ارائه می دهد و ما نظر مستقل در بازار فعلی سناریو. آن قطاری از روند تکاملی است که به احتمال زیاد برای تعیین آینده این بخش از قطعه مبتنی بر کشف مواد مخدر میباشد.

13 فصل و یک پیوست است که فراهم می کند داده جدول و اعداد برای تمام آمار و ارقام موجود در گزارش است.

فصل 14 توسط یک ضمیمه که شامل یک لیست از شرکت ها و سازمان های ذکر شده در این گزارش است.

خواندن کامل گزارش: https://www.reportlinker.com/p05893047/?utm_source=PRN

در مورد Reportlinker
ReportLinker است که برنده جایزه تحقیقات بازار راه حل است. Reportlinker می یابد و سازماندهی صنعت آخرین اطلاعات بنابراین شما می توانید تمام تحقیقات بازار شما نیاز دارید – فورا در یک مکان.

__________________________
تماس با کلر: [email protected]
ما: (339)-368-6001
بین المللی: +1 339-368-6001

منبع Reportlinker

لینک های مرتبط

www.reportlinker.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de